Ворожу на каві• 03 декабря 2023

Болить над груддю

Ниючий біль над груддю, десь на 2-3 см нижче ключиці. Враження, що болить сама шкіра, жирова прослойка, як при синякові. Коли торкаєшся, біль сильніший. Ніби не вдарялася в те місце. Що це може бути? До лікаря завтра
Мальчижка• 03 декабря 2023
Це може бути біль над груддю.
5cmhybyna• 03 декабря 2023
може серце може рак легеней, може пневмонія
Да Щас же• 03 декабря 2023
Что угодно от неврологии до метостазов внутренних
Вам набросать диагнозов,а вы выберкте понравившийся?
5cmhybyna• 03 декабря 2023
може лімфовузол запалився?
Отжигающая• 03 декабря 2023
Можливо де вдарились?
автор Ворожу на каві • 03 декабря 2023
Ответ дляОтжигающая
Можливо де вдарились?
Не пам´ятаю. Вже з тиждень болить
Прагматик флегма• 03 декабря 2023
Невралгія. Може протянуло. В мене так буває на обличчі. Якщо буде протяг по обличчю, то наступного дня буде біль шкіри і під шкірою. Але зазвичай за 3-5 днів сам проходив.