Запароленое одеяло• 03 декабря 2023
Втомилась від постійних претензій на роботі.
Начальниця останнім часом постійно до всього чіпляється, інколи не можу зрозуміти її поведінку, наче дивиться тобі в очі й хвалить тебе, зате потім в спільному чаті виписує який ти поганий і тому подібне. Таке відношення не лише до мене. Працювала кожен день по 8-10 годин, так як колега на лікарняному, день фактично на ногах, але й сама по собі робота стояча, сіла в трамвай і відчуваю, що тяжкість в ногах, болять ноги, суглоби почали боліти, а мені лише 25 років. Відчуваю, що втомилась. Цілий день бігала, а вона ще й виписала в спільний чат, що ми не так робимо роботу, що ми ходимо не відстояти, а гроші заробляти.... Відчуваю, що я втомилась від усього... Якась образа на душі, за себе, за те, скільки сил я вкладаю в роботу, стараюсь на максимум працювати, і тут таке знецінення . Найшла цікаву вакансію, і думаю тепер, а може почати новий етап, змінити роботу..
Запароленое одеяло
• 03 декабря 2023
Але знаєте що ще мені обідно? Я полюбила цю роботу всією душею, близько до дому добиратись і тому подібне. Вона як треба йшла мені на поступки, та й колектив норм, підтримує.. Але я щось втомлена від всього. В мене здається скоро буде варикоз..
Садоводница• 03 декабря 2023
Вы молодая. Ждёте, что оценят, похвалят.
Не оценят, не похвалят, это только работа
Укр_жіночка• 03 декабря 2023
Ваша начальница всего лишь грамотный манипулятор и отстаивает свое место под солнцем перед вышестоящими и окружающими. То есть вас она хвалит, чтоб вы пахали как конь и правильно делает, вы пашете как конь, но потом включает элементарное обесценивание, чтоб остальные не думали, что результаты работы ваша заслуга, иначе зачем тогда она? Короче обычная хитрая барышня
Запароленое одеяло
• 03 декабря 2023
Ответ дляСадоводница
Але вона хвалить коли ми наодинці...а потім ввечері виписує, що я типу ледве одна з гірних..