The New York Times повідомляє, що німецька влада хоче запропонувати українським біженкам довгострокове майбутнє в їхній країні.
У Німеччині зараз перебуває понад 1 мільйон біженок, які втекли від повномасштабного вторгнення рф.
Lady Luck 99• 03 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Ну и нормально , пусть люди живут себе .
Я не уезжала из Киева , но и кто на пособиях сидят , не осуждаю , это огромный стресс жить не дома или вообще его потерять . Просто сейчас все больше будут заставлять выходить на работу там , в принципе для этого и приняли столько людей и хотят интегрировать.
Жаль только , что мы теряем столько людей , уехавших и погибших на фронте (
И чем дольше война затянется, тем больше людей не вернуться ((
Просто Козя Я• 03 декабря 2023
Ответ дляlisulya
Я за. Міняєм на дальнобійні ракети. 1:1
Борисфенку оддамо в нагрузку
І васічкіну, хоча не знаю чи не занадто то вже буде для Німеччини
Ответ дляSonnig
Нью йорк таймс точно все знает лучше про Германию 😂 и украинских социальщиц.
Немцы очень прагматичные и расчетливые , просто так бы не брали столько людей , они свою выгоду обязательно получат , ведь по итогу будут иметь много специалистов с подтверждённым дипломом и знанием языка , а чем выше зарплата , тем больше налог, не забывайте какие они в Германии .
Они все делают в своих интересах
Ответ дляДика Роза
Они все делают в своих интересах
Господи, какая святая наивность..или глупость.
Вы в Германии? Знаете хоть что то об этой стране?
Какие специалисты с дипломами? Единицы таких.
Lady Luck 99• 03 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Увы , это так . Но надеюсь , скоро закончится эта война
Сегодня решила почитать рашисткие новости. Они там Одессу собрались освобождать, иначе Крыму угроза вечная будет пока Одесса под контролем Украины. В конце статьи добавили, Украина сама виновата, в начале войны не захотели договариваться 🤦♀️ Я так понимаю, они не собираются все это безобразие заканчивать и договариваться они ни о чем не хотят больше. Вот такое у них прочитала
Ответ дляLady Luck 99
Кто их спрашивать будет , Трамп это не байден , быстро пуйла приструнит.
Главное , чтоб не в обмен на наши территории .
Хорошо бы Крымом удавился и отвалил
Ответ дляLady Luck 99
В своих влажных мечтах они ее уже 5 раз взяли. И Киев с Харьковом еще по 3 раза
Ответ дляLady Luck 99
Щойно прочитала. І це не наші пишуть.
🧐 рф готує війну у Молдові
Так вважають аналітики Інституту вивчення війни
«росія провела ймовірну кампанію з дестабілізації Молдови на початку 2023 року, і росія може спробувати відновити ці зусилля, щоб відвернути увагу міжнародної спільноти від війни в Україні», - зазначили вони
🧐 рф готує війну у Молдові
Lady Luck 99• 03 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Ну да. Я не представляю как они сюда могут добраться.Вначале пытались и ниче не вышло, а сейчас.. Но сам факт, им уже не только Донбасс нужен, замахали они уроды. После их новостей, как с помойки вышла
Lady Luck 99• 03 декабря 2023
Ответ дляFilomena
Щойно прочитала. І це не наші пишуть.
🧐 рф готує війну у Молдові
Тьху, ну замахали ироды
Ответ дляSonnig
Маються ж на увазі не тільки якісь вчені чи лікарі. Он жінка приїхала в Німеччину, одразу по спеціальності електромонтером пішла працювати, якісь електрики, плиточники, та ін робочі спеціальності дуже затребувані і не вимагають багато часу для перекваліфікації.
Ответ дляFilomena
Щойно прочитала. І це не наші пишуть.
🧐 рф готує війну у Молдові
Они на неё нападают с начала войны , как и на Польшу и другие страны .
Сейчас уже за Польшу пишут - какие молодцы , что блокируют границу украинцам , поляки за нас …..
Ответ дляinresta
ну так вы сравнили. Офис это белая работа
Але ж не всі ті, хто виїхав, мають працювати тільки посудомийками чи в готелях. Знайома підтвердила два своїх дипломи інженер+економіст. Причому останніх років 12-ть вона була в безвихідному декреті, в якомі її звільнили. Сказала, що беруть податковим інспектором, дуже гарне відношення, заспокоїли, що все поступово, все покажуть і всьому навчать. Я дуже здивувалася, коли вона розповідала про відношення на співбесіді. Мову вона занала трохи на момент приїзду+рік курсів. Розповідала, що попередньо навіть були варіант в аеропорту влаштуватися, в службу контролю (контроль за багажем) і там досить непогано платять. Звісно буде складно, бо дуже багато нової лексики але вона молодець, вірю, що справиться.
Ответ дляДика Роза
Так там нападати не потрібно. Своєї вати повно.
Коли вони вже під землю проваляться? Скоти.
Ответ дляIncol
Та наче ж не підтверджують дипломи економістів в принципі, так само як і дипломи журналістів