Научительница• 03 декабря 2023

Донька взяла величезний кредит і відмовляється віддавати зараз. В сім‘ї скандал

Доньці 23 роки, не допомагаємо принципово фінансово . Вже доросла. Ніяк, жодною копійкою, хоча до 18 ми її балували. Після 18 сказали йти на роботу в нашому місті, але оскільки вона жила з нами, то витрати були менші. Та і не скажу, що вона багато заробляла: працювала не по спеціальності, зарплата була десь до 10 тисяч. Одяг і все інше ми не купували, тільки годували.
Цього року, закінчивши магістратуру в нашому місті вона захотіла до Києва. Хочеш - йди. Ми з чоловіком журливо помахали ручкою і зачинили двері. Грошей не дали ніяких.
Виявилось, вона взяла кредит - 20 тисяч. Скандал був величезний і не говорили два місяці. За цей час зменшила суму до 15. Живе з подружкою. Питала , нащо брала, відповідь ‚я хотіла купити собі куртку і деяких речей, у мене зовсім нічого немає‘. Зараз працює, отримує 20 тисяч. 4 з них віддає на кімнату + комуналка. Кажу щоб брала руки в ноги і віддавала все, адже може собі дозволити : нехай 5 тисяч на квартиру з комунальними, 5 на їжу. 10 на кредит. Не хоче. Її слова: ‚у мене немає навіть базових речей: ні праски, ні одягу, ні куртки, ні взуття, ні косметики. Я хочу собі все купити і потім спокійно віддавати кредит‘. Я, звісно, не розділила її думку. Каже, що до кінця травня закриє, що все прорахувала. Бо ж у неї нічого немає. На цій темі постійно сваримось: я кажу, щоб віддавала одразу, а вона хоче пожити по-багатому. Кого ви підтримуєте і які аргументи внести в її дурну голову, що можна два місяці пожити так, а потім бути спокійною?
Результат:
вже голосів: 1369
1282 (93.64%) Донька сама розбереться
87 (6.36%) Ви права
Крайня невістка• 04 декабря 2023
Блін, автор, а ви не дуже багаті? Щоб донці допомогти з базовими речами? Якось дивно так відноситись до дитини своєї

Помидорина• 04 декабря 2023
Ответ дляКукусик
Могу сказать одно если это правда и у меня были бы такие родители я бы навсегда вычеркнула бы вас из жизни. Кредиты она заплатит я не сомневаюсь но больше бы трубку не взяла. Боже у меня самая лучшая мама в мире надо ей сказать об этом
Ну да. Сначала скандалы закатывают по любому поводу. А потом удивляются: ребенок ничего не рассказывает и общаться в принципе не хочет. Максимум, это - по минимуму участвует финансово.
Помидорина• 04 декабря 2023
Ответ дляКумася
Так дайте ей хоть утюг!
Они не дадут. Он очень ценный. Они та тот утюг пахали и в кредиты не влазили.
И.О. человека• 04 декабря 2023
А де варіант ви не праві?
ХвилювАллочка• 04 декабря 2023
Не читала все дурную тему. Автор дно . Коротко .
ХвилювАллочка• 04 декабря 2023
А и еще . Дай бог девочка выбьется в люди в Киеве . На ноги станет . И плюнет на вас родителей . Вы главное потом ей не звоните когда захотите у столичной владелице новостроя денег по семейному занять 😂
Бензопирен• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
ей 23 года! это уже взрослая женщина! а вы ей чуть ли памперсы не покупаете
я в шоке
А вы с мужем взрослые люди, но мало зарабатываете - все в шоке 😨
Дайте подумать• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Справа не в цьому. Ми хочемо щоб вона була самостійною і всього досягла сама. Принципово жодної гривні не давали
ну так тоді і не лізьте зі своїми повчаннями
Белая котичка• 04 декабря 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Автор троль

Продавчиня кіз• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Ну то чого зараз лізете? Вас просили?
Якщо самостійна, то у всіх аспектах самостійна і сама розбереться!
Статус Ква• 04 декабря 2023
Ще й кажуть , що українці щира нація.. такого жлобства світ не бачив.. Просто сором..
LIANA171185• 04 декабря 2023
Ответ дляЧучало яблуні
декрет у неї був, це ж очевидно
От у тому-то й біда.Бо у нас люди люблять повчати,як треба робити,хоча у них все з точністю навпаки,і змінювати вони нічого не хочуть.Зате точно знають,як тобі треба жити.
Язвочка• 04 декабря 2023
Якщо у вас є гроші і ви не допомагаєте, то я не розумію таких батьків. Навіщо вам двом ті гроші. Після 18 як собаку вигнати без нічого Н-да. Що робити було їй, якщо в неї навіть куртки не було. Добре, що кредит взяла, а не панель пішла з такими батьками.
Кукарачка• 04 декабря 2023
Тролль заплёлся языком. В 18 лет дочка получала мало, потому что работала не по профессии, а в 23 уже закончила магистратуру.

Дальше в кучу понеслось всё: ’миллионеры из Донецка’,’старкуватий муж’, ’секретарша -завотдела’. Вам бы в управдомы переквалифицироваться)))
Яжемать Мне можно• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Тому що у нас з чоловіком малі зарплати
а чому ви до себе такі низькі вимоги ставили і до свого чоловіка? чому кар’єру не зробили, не досягнули високого рівня заробітків, а до дитини в 23 роки у вас такі вимоги? - питання коли вона кар’єру зробить ітд ?
ХвилювАллочка• 04 декабря 2023
Ответ дляБелая котичка
Автор троль
А тогда понятно , спасибо
Усміхайлик• 04 декабря 2023
Величезний кредит 20000? Чи ви ще нолик забули написати?
автор Научительница • 04 декабря 2023
Ответ дляУсміхайлик
14 вже
Пушка заряджена• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Це я ще мовчу про те, що раптом з роботи звільнять? Ми ж не допоможемо ніяк.
А чому ви не допоможете?

Цукрові вишні• 04 декабря 2023
По темі автора думала побачити там цифру на один нолик більше, ну хоча б 200 000. При зарплаті 20 000 дійсно можна оддати все одразу, але дівчина потроху почала заробляти і зрозуміло, що хочеться придбати собі ’все і одразу’, хоча б з базових речей. Позиція ’закрили двері і помахали ручкою’ якась не батьківська, шкода Вашу дитину. Але, ящо автор вважає, що 20 000 це величезна сума, то мабуть донька вже заробляє більше, ніж батьки разом взяті. Якщо ручкою помахали, то нічого тепер ій розповідати, як і на що витрачати зароблені кошти. Змогла якось заробити - сама і з витратами ладу дасть. По темі - не люблю кредити, вважаю краще назбирати, потім тратити, але іноді, якщо з розумом підійти, кредит безпроцентний і вчасно його гасити, то ніякої катастрофи не бачу. Не псуйте відношення з дитиною нанівець, хоча куди вже більше... Колись мені батьки сказали, що б не сталося, ми будемо тебе підтримувати - вдячна їм безмірно! Мені не купували ніколи ні квартири, ні машини, але їх посильну підтримку я відчуваю все життя .
Сито для думок• 05 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Які жлоби. Бідна дитина
АнтиТроль• 05 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
у неї зарплата 20 тис
Очередная ложь. Кредит без залогов дают всегда меньше зарплаты.
Так точно!• 05 декабря 2023
Ответ дляКручу хвости
Никогда бы не подумала, что иметь утюг - это жить по-бАгатому
а я у ступорі, як дівчинці праску із собою не дати в інше місто
Чарівна патика• 05 декабря 2023
Автор тріль чи ні, але у мене схожа історія з жінкою, що мене народила. Рідних нікого немає, батько мами помер, коли масі було 44 роки, мати її померла на декілька років раніше. І от вона у свої 44 вила, що залишилась зовсім сама. Коли їй казали, що в неї є я, вона відмахувалась, мовляв, так що з неї візьмеш, її саму підіймати треба. Мені було 8. З моїх восьми років із рідних лише вона- моя мати. Я повинна була робити все, бо я молода і справна, не втомлююсь, а їй важко прибирати. Як щось не так прибрала, ремінь, крики, побої. Не так глянула, не так повітря вдихнула, четвірку зі школи принесла - мати скаженіє, хапає за волосся, б´є головою об шафу, кричить, що я нездара і з мене нічого не вийде, якщо не буду вчитися на відмінно. Одяг і взуття ношу у школу більшого за свій розмір, хто що дав із знайомих. Потім хліб мій не бери, користуйся лише тим, що сама купила, на стільці не сиди, це не твій, це все моє. Сіль чого береш, ти свою пачку купи, туалетний папір і т.д. Потім працювати почала, а зарплату не віддаєш мені, треба щоб все у мене було, спільний бюджет, а я видаватиму тобі, якщо щось треба і я вирішу, що можна дати. Потім як посміла купити праску і фен у спільний дім, пилосос! Не плаття собі чи штани, а побутові базові речі.
Але я дурне, зараз доглядаю за мамою.
Мусик Пусик• 05 декабря 2023
Ответ дляЧарівна патика
Але я дурне, зараз доглядаю за мамою.
І при чому дуже дурне. Нащо ви це робите??? Сподіваєтесь, що мама оцінить і полюбить?
Чарівна патика• 05 декабря 2023
Ответ дляМусик Пусик
Ні, не сподіваюсь, на жаль.
Цього не буде. Але окрім мене в неї нікого немає. Та вже стільки випадків було, що якби не швидка реакція і госпіталізація ...швидкі постійні, операції, реанімації...
Вона вже як мала дитина, зараз вона ´донька´. Купа хвороб, була лежачою вже, але розходилась, слава богу ) Хай живе скільки відведено, а я буду намагатися не стати такою і не перейняти той жахливий характер.
Мусик Пусик• 06 декабря 2023
Ответ дляЧарівна патика
Ні, не сподіваюсь, на жаль.
Мені дуже, ні не так ДУЖЕ вас шкода((( Ви в очевидь дуже добра людина, раз пробачили цій жінці (навіть не хочу писати мама бо то не мама) її жахливе ставлення до вас. Нехай ваша доля складеться як найкраще!
Чарівна патика• 06 декабря 2023
Ответ дляМусик Пусик
Дякую вам за співчуття і за добрі побажання!
Навзаєм! Нехай і у вас все буде добре!
Мусик Пусик• 06 декабря 2023
Ответ дляЧарівна патика
Навзаєм! Нехай і у вас все буде добре!
Дякую)