Научительница• 03 декабря 2023

Донька взяла величезний кредит і відмовляється віддавати зараз. В сім‘ї скандал

Доньці 23 роки, не допомагаємо принципово фінансово . Вже доросла. Ніяк, жодною копійкою, хоча до 18 ми її балували. Після 18 сказали йти на роботу в нашому місті, але оскільки вона жила з нами, то витрати були менші. Та і не скажу, що вона багато заробляла: працювала не по спеціальності, зарплата була десь до 10 тисяч. Одяг і все інше ми не купували, тільки годували.
Цього року, закінчивши магістратуру в нашому місті вона захотіла до Києва. Хочеш - йди. Ми з чоловіком журливо помахали ручкою і зачинили двері. Грошей не дали ніяких.
Виявилось, вона взяла кредит - 20 тисяч. Скандал був величезний і не говорили два місяці. За цей час зменшила суму до 15. Живе з подружкою. Питала , нащо брала, відповідь ‚я хотіла купити собі куртку і деяких речей, у мене зовсім нічого немає‘. Зараз працює, отримує 20 тисяч. 4 з них віддає на кімнату + комуналка. Кажу щоб брала руки в ноги і віддавала все, адже може собі дозволити : нехай 5 тисяч на квартиру з комунальними, 5 на їжу. 10 на кредит. Не хоче. Її слова: ‚у мене немає навіть базових речей: ні праски, ні одягу, ні куртки, ні взуття, ні косметики. Я хочу собі все купити і потім спокійно віддавати кредит‘. Я, звісно, не розділила її думку. Каже, що до кінця травня закриє, що все прорахувала. Бо ж у неї нічого немає. На цій темі постійно сваримось: я кажу, щоб віддавала одразу, а вона хоче пожити по-багатому. Кого ви підтримуєте і які аргументи внести в її дурну голову, що можна два місяці пожити так, а потім бути спокійною?
Результат:
вже голосів: 1369
1282 (93.64%) Донька сама розбереться
87 (6.36%) Ви права
Кукусики• 03 декабря 2023
Ответ дляМаксХмара
Квартиру я їй купила, авто вона купила собі сама вже друге. Має право тепер куртку купити?
Якщо заробляє, чому ні? Якщо грошей нема, навіщо влазити в борги заради куртки?

Лизочек• 03 декабря 2023
Ответ дляКукусики
Бо куртки нема
ЯкаКраля• 03 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Не смішіть
Вона ні на що нездатна, і ми це бачимо
Вона постійно житиме в кредитах, ми хочемо щоб вона жила на свої тільки
Якщо ви не троль, то це саме ви ні на що не здатні, ні як мати, ні як людина.
В неї не просто все вийде, а вже виходить. Вона поїхала в інше місто від таких жахливих батьків і нехай в житті в неї складається все якнайкраще.
Молода і нерозважлива• 03 декабря 2023
Ответ дляЛизочек
Вы что, как без одежды! Куртке всего лишь 5 лет было, еще 5 лет носить можно. Да и коньки еще не сношены, зачем ботинки в кредит брать
Ужас, а не мамашка, конечно. Хуже мачехи. Надеюсь, что это троллятина три гривны пришла заработать. Хотя у моей школьной подруги была подобная ситуация. Талантливая девочка, все стенгазеты оформляла в школе, училась хорошо. Родители - идиоты. Я узнала, что она в школу не ходит, потому что нечего было одеть зимой. Треш. Поехала поступать в институт, так родители ей сказали, что она глупая и не поступит, хотя оценки у нее были хорошие в школе. Но провалила экзамены. И естественно после школы тоже пошла на вольные хлеба.
Оксана_12• 03 декабря 2023
Ответ дляКукусики
Дякую, що мене батьки виховали по іншому. Я свої молоді роки вкладала в себе, а не в куртки. В 27 купила в Києві квартиру, потім машину. Нічого б не досягла, якби тринькали гроші
Ну так а чому заздрите тис, хто живе інакше, якщо все так чудово?
Новопоштинская• 03 декабря 2023
О, в мене в чоловіка так було)
Мама випхала його з десятком речей на всі сезони, включаючи взуття, ще до закінчення універу, хоча гроші в неї були, по 3-4 рази на рік у відпустку їздила
Ну ми жили як могли, якось викрутились, ніхто не допомагав, тільки шкідливі поради свої нікому непотрібні давали
А коли ми піднялись і почали дуже добре заробляти - то його мати не злазить з нас - все їй треба.
Класні батьки, які собі подавальщиків склянок води понароджували незадорого
Творог для розжига• 03 декабря 2023
Автор, ви хоч освіту дитині пристойну дали чи виперли просто так? Хай як може, так і барахтається?
Поумничка• 03 декабря 2023
Ответ дляНовопоштинская
О, в мене в чоловіка так було)
Так послали бы его мамашу )
Файна пані• 03 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Справа не в цьому. Ми хочемо щоб вона була самостійною і всього досягла сама. Принципово жодної гривні не давали
Вы ее выгнали голу боссу на вольные хлеба.
Так чего лезете ?

Новопоштинская• 04 декабря 2023
Ответ дляПоумничка
Так послали бы его мамашу )
Чоловік не може, це ж мама
Ну я його частково розумію, тому допомагаємо, але дуже обмежено, в тих обʼємах, щоб чоловік не почувався козлом
Ушла и Пришла• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Їй 23! Деякі в цей час вже родину мають
Ви б бачили що вона купує - косметику дорогу, куртку дорогу за 5 тисяч, взуття. Аргумент ‚тут всі так вдягаються‘
Интересно как и чем вы ее баловали что ребенок на куртку в5 тысяч кредит взял..
Творог для розжига• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Їй 23! Деякі в цей час вже родину мають
А ви хочете, щоб вона бабкінську куртку за 1200 купила? Правильно робить і доб´ється сама, і кредит виплатить. Фактично, ви нічого їй не дали і вона своє самостійне життя почала з мінусу
Простецкая• 04 декабря 2023
Автор, вас складно назвати матір´ю.
А_я_ЛОЖУ!• 04 декабря 2023
Бляха, куртка за 5тис то невиправдано дорогезна🤦
Перепрошую, а скільки зараз по вашому не дорога? Перефразую, спитайте, де вона знайшла за таку ціну?
І ще питання, якщо ви вже її виставляли за двері з кінцями, то сподіваюсь, що вузлик хоч якийсь видали? Чашку, ложку, подушку, ковдру і т.д. Бо інакше це просто найжорстокіша насмішка. Мовляв, греби, але Боже збав десь попросити. Мені здається, що ви хотіли аби вона перший час до зарплати під вокзалом жила з бомжами.
Яжемать Мне можно• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
слухайте - раз у вас позиція не допомагати, то у вас немає і морального права вказувати як їй жити, скільки і куди витрачати, сама заробляє - сама розпоряджається. Я би на її місці з такими батьками перестала спілкуватися - змінила номер і до побачення.
а позиція від 18 років доросла - особливо, при умові, що дитина студент - то взагалі треш. Нормальні батьки дитині дають нормально освіту отримати, забезпечуючи її базові потреби - одяг, їжа, ліки, навіть косметика і розваги - це теж потрібно для ментального здоров’я. Не знаю як би я себе почувала. якби моя дитина брала кредит, щоб купити зимову куртку.

Вас з чоловіком теж виперли з хати у 18 років? чи у вас якась моральна травма? Дитину треба було виховувати до 18 років, а не після
Оксана_12• 04 декабря 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ой, це Ви ще не чули що моя мама каже, я заробляю сама, чоловік заробляє, купили 2 роки тому сыну телефон, випадково мама як дізналась ціну, так мы і олігархи і гроші тринькаєм мільйонами, що не побачить в мене, жируєш, транжириш.
Ой, не переймайтесь. То просто люди інакше звикли, я не розголошую нічого, менше знають - краще сплять
Простецкая• 04 декабря 2023
Ответ дляКукусики
Фантазії вони такі.
Багиня• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
у вас тупая стратегия. Если отрезали-не лезьте.
Джинци на Флісі• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Це я ще мовчу про те, що раптом з роботи звільнять? Ми ж не допоможемо ніяк.
Автор, ви не мати, а мачуха.

Простецкая• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Можна купити бу
Або спочатку віддати кредит, а потім купувати
Зараз зима, що їй прасувати?
Сподіваюсь, ви троляка.
Творог для розжига• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
І не повинні
Їй 23, повторюю
Автор, ви хвора. Повинні, поки дитина не стане на ноги, а ви їй копняка під сраку. Так і вона вам скаже років через 20
lilu1990• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Не смішіть
Вона ні на що нездатна, і ми це бачимо
Якось дивно це чути від тих хто виховував, балував. Автор, питання собі задайте, чому вона ні на що не здатна?
Алена 23• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Не смішіть
Вона ні на що нездатна, і ми це бачимо
Ну,якщо праска та взуття для вас це жити по багатому…а 20 тисяч гривень то великі гроші….мені шкода вашу доньку,розумна дівчина у якої хватило розуму бути якнайдалі від вас
Джинци на Флісі• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Тобто кредит на таку суму це для вас нормально? У 23 роки не можна заробити ?
Нормально, це допомогти дитині стати на ноги. Або дати освіту, щоб сама заробляла на необхідне, або допомогти з речами.
Багиня• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Не смішіть
Вона ні на що нездатна, і ми це бачимо
вас блокировать нужно , 23-летнюю девушку приговорили
Оксана_12• 04 декабря 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Цікаво, який розмір доходу дозволив вам назбирати з нуля на житло в Києві.
І за скільки років
Не знаю як автору поста, а нам свого часу дуже допомогли кризи. І заощадження в валюті.
Творог для розжига• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
На кредитні себе одягає? Ну так, досягнення
Власних грошей нема, щоб одягнутися і взяти ніде. То хай гола й задрипана ходить?
Файна пані• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Немає
А в какой семье скандал ?
Она не член Вашей семьи, Вы ее вычеркнули из нее.
Джинци на Флісі• 04 декабря 2023
Ответ дляКукусики
Бо куртка потрібна, щоб на себе одягти. Це одяг, ну щоб не холодно...аааа, що за люди
Творог для розжига• 04 декабря 2023
Ответ дляКукусики
Ну ви явно не 20 тис заробляли. З такої зп не купиш квартиру і машину