Дівчата, хто цим займається? Де баночки берете? Я в прифронтовій, дуже велика потреба в цих свічках. В нашому селі в 3 точках їх роблять, але тупо не вистачає на всіх. Зараз велика потреба в свічках на Авдіївський напрямок. Я хочу сама їх робити, в мене вдома є парафін, картону теж багато, але немає баночок. Можливо є якісь волонтерські центри, хто таким займається і зможе мені надіслати. Буду вдячна за інформацію
Помидорина• 03 декабря 2023
Просять приносити людей. З консервації.
Як варіант поставити десь коробки щоб люди приносили. Може знайомі в місті. Прям в підʼїздах ставлять.
ХвостПистолетом• 03 декабря 2023
всюди, де лиш можна. Ми домовлялись закладами харчування, серед знайомих/співробітників/сусідів кинули клич, діти в школі теж збирали
Ответ дляБойова
Збираємо по сусідах, друзях, на роботі...
Щойно говорила із знайомою, вона ці свічки робить. Сказала, що вже купують нові баночки, люди приносять, але мало
ХвостПистолетом• 03 декабря 2023
До речі, не про свічки, але теж хороший лайфхак: малі пляшечки з-під йогурту питного дуже зручно використовувати для готових заправок до перших чи других страв. Ми робимо на олії, додаючи туди різні спеції, або просто з часником. Крім того, в них можна фасувати пасерований буряк з морквою для борщу чи зажарку до супів
ХвостПистолетом• 03 декабря 2023
Ответ дляSonyaPlekhanova
в медзакладах попитайте, часто медичні препарати теж фасують в жестяні банки
Ответ дляХвостПистолетом
Дякую за пораду. Завтра запитаю, не подумала навіть, що там можуть бути
Elena 2010• 03 декабря 2023
Хотите я вам могу отправить укрпочтой(пересылку сама оплачу)?
Есть ещё немного высоких, но знаю, что их не хотят брать из-за большого объма.Их как-то обрезают, но нужно уметь.
Нічого вдягти• 03 декабря 2023
у нас в домах раньше стояли коробки для сбора баночек и постоянно туда накидывали
но в прошлом году сказали, будто они сильно коптят и никому уже не нужны, якобы огромные запасы стоят, все отказываются брать
ХвостПистолетом• 04 декабря 2023
я працюю в стоматклініці - там в таких банках приходять ампули анестетика і ще кілька препаратів. Крім того, забираю ще невеликі пластикові коробочки. котрі добре закриваються: хлопцям зручно зберігати в них дрібні речі і те, що треба берегти від вологи
Чупокабра• 04 декабря 2023
Ответ дляНічого вдягти
І я збирала в співробітників і віддавала дівчині волонтерці, що живе поруч. Але наче сказала, що багато хто робить і потреби нема. Зараз не збирає чомусь.
Ответ дляElena 2010
Так, авжеж. Я буду безмежно Вам вдячна
Ответ дляХвостПистолетом
Дякую! Завтра піду запитаю.
Ответ дляЧупокабра
В нас дуже багато потребують, тижні 2 тому збирали на передову в Авдіївку нашому знайомому з села. Він командир піхоти і в нього 400 хлопців в роті. Хлопці дуже мерзнуть.Тоді ми багато їм назбирали більше 500 свічок. Зараз ось знайомий звернувся, тільки 100 свічок змогли знайти для них.
Чупокабра• 04 декабря 2023
Ответ дляSonyaPlekhanova
Ми стільки викинули за весну, літо...Ніхто не збирав.
Але зараз, бачу, багато хто робить грілки в дой-паках. То на них гроші збирають постійно. Це заміняє окопні свічки, чи це для інших цілей?
Katrysya1986• 04 декабря 2023
Ответ дляSonyaPlekhanova
Так, авжеж. Я буду безмежно Вам вдячна
І я можу вислати, не багато, але є, напишіть адресу, будь ласка.Раніше відносила, в місце де роблять, а зараз мовчать, вже не треба
Ответ дляЧупокабра
Я навіть не чула про таке, треба почитати
Ответ дляЧупокабра
І ще скажіть, правда, що банки від рибних консервів не підходять?
Я бачила були свічки в баночках з під тунця, а так незнаю
Ответ дляАрина85
Напишіть куди вислати! ми все літо збирали в під´їзді, у нас забирають волонтери, але можу відправили вам, якщо вони дійсно потрібно
Дуже потрібні, дуже. В нас мабуть в минулому році не було такої потреби як зараз
Смячиком• 04 декабря 2023
Автор, пишіть, куди вислати
Я весь час збираю. То волонтерам віддала, то в школі збирала, ось так незнайомим висилала
Оце так цабе• 04 декабря 2023
Ответ дляСмячиком
Автор, пишіть, куди вислати
Автор без анонима, значит можно писать в личку ей.
Хома з пастою• 04 декабря 2023
Ответ дляЧупокабра
Звичайно, влітку потреби нема. Я не викидала. Потім віддала, коли попросили
Ответ дляЧупокабра
А я все зберігала - вірячи що викину восени коли війна скінчиться((((((((
Зараз декілька мішків стоїть. Готова переслати
Дорогі дівчатка, процес пішов! Сьогодні вже отримала першу партію баночок від вас! Я вам дуже вдячна! Можливо ви ще підкажете де можна взяти віск або парафін? Можливо є якісь фонди, які допомагають з цим? В нас вдома є парафін, але його не дуже багато, кілограм 15-20, треба буде ще десь брати. Купувати дуже дорого, я дивилась ціни на олкс. Буду вдячна за будь-яку інформацію
Ответ дляTataliia
Вітаю! Почала вчора. Передивилась багато відео, це сподобалося. . Якщо є потреба, підкажіть, будь-ласка, куди вислати готові свічки, відправлю за свій рахунок + щось до свят військовим. Буду дуже вдячна 🇺🇦❤️
Добрий вечір. Цікаве відео, треба спробувати зірочку зробити, але там мабуть більше парафіну треба, як я дивлюсь. Потреба є. Зараз збираємо свічки на Авдіївку, і ще одне прохання надійшло від тренера мого сина. Можете відправити мені, все передамо хлопцям.
Ответ дляSonyaPlekhanova
Дякую, я буду вдячна за номер НП і іншу інформацію на пошту summertime0507@ukr.net Беру собі ще тиждень, скільки знайду баночок, всі зроблю і вишлю парафін, що залишиться і готові свічки 🇺🇦❤️ Наталія