Кидстаффовка• 04 декабря 2023
Важко дитині вчитись в Голандії?
Сладкий лимончик• 04 декабря 2023
Чий дитині? Де саме навчатися? Які розумові здібності дитини? Які мови знає?
ЯспАкойнаЯ• 04 декабря 2023
Ви про провінцію Голандія конкретно чи про всю країну Королівство Нідерланди?
ЯспАкойнаЯ• 04 декабря 2023
В Нідерландах скрізь нідерландська мова в державних закладах. Але добре розуміють англійську. Якщо університет, то нідерландська, Англійска мова навчання - платно, дорого.
ЯспАкойнаЯ• 04 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовка
А що треба знати щоб там вчитись?
Де саме вчитися? Школа початкова, середня, старша, університет?
MacOS-ница• 04 декабря 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
У кумовей дочка поступила в Нидерландах в универ, учится на английском, т.к. выбирала из нескольких в разных странах. Правда она гражданка ЕС, там скорее всего скидки для таких.
ЯспАкойнаЯ• 04 декабря 2023
Ответ дляMacOS-ница
Мабуть знижки. Але… в кожного універу та навчального закладу є сайт, навіть можна подивитися, що й в яку ціну (або їм написати листа). Також є в деяких країнах «кредит на навчання». Словом, варіанти є. Але якщо ідеально знаєш мова країни, то знайти умовно бюджетний варіант більше шансів, ніж без знання мови.