Ya_nochke• 04 декабря 2023

Складні питання мобілізації

Друзі, колеги, хотів би ваш погляд на складні питання мобілізації. Суспільство, з одного боку не уявляє життя в іншій державі, або під гнітом іншої недодержави, а з іншого боку має величезний запит на справедливість, розумність прийнятих рішень. Ситуація коли ТЦК виловлюють призовників наче риб в акваріумі магазина є ненормальною, і для тих хто ловить, і для тих кого ловлять. На мій погляд слід встановити:
1. З однієї родини може бути мобілізований 1 чоловік. Його рідні брати, діти, батько не підлягають мобілізації. Вони можуть (під зобов’язання повернутись за вимогою ТЦК) виїзжати за кордон, вчитись за кордоном. Що це дає,: людина свідомо йде воювати за свою родину, свій двір. У разі демобілізації йде інший.
2. Мобілізація це не квиток в один бік. Я запропонував би таке правило : 4 місяці навчання, 4 місяці бойові, 4 місяці – вільно вдома (можна мандрувати за кордон під зобов’язання повернутись). За 2 роки є право на демобілізацію в перший запас.
3. Для тих хто не може брати в руки зброю (фізичні вади, єдиний чоловік в родині (немає повнолітніх братів, дітей, батька до 50 років) ті ж самі 4+4+4 місяці : 4 місяці військова і проф. (з урахування здібностей) підготовка 4 місяці праця на державу (збирає дрони, бк, працює на обороних підприємствах, будує траншеї, укріплення , тощо). Далі 4 місяці вдома. І потім по колу.
4. Для учасників війни пох безоплатний проїзд раз на рік : хвилює майбутнє дітей. Вони повинні мати безоплатний чи з великою пільгою на навчання, спортивні, оздоровчі секції. Воїн має знати, що його служба дає зелене світло розвитку дітей. Причому пільга (най та ж на проїзді , навчання) має бути не за рахунок збитків перевізників чи тренерів, а держава відшкодовує різницю. Таким чином не конкретний водій, тренер, заклад несе витрати , а суспільство в цілому. Тоді буде повага до військових, а не конфлікти.
5. Мобілізація стосується усіх. Будь які зловживання, корупція караються. Покарані особи відбувають покарання в зоні бойового зіткнення. Але не у військових частинах, а з лопатами, готуючи траншеї і укриття для військових.
6. Ця війна надовго. Ми маємо і зберегти молодь до 25 років, і в той же час усі готуються до постійного супротиву рф. Але при цьому така система не рушить родини, не породжує дезертирів і зберігає соціальну справедливість.

Олександр Соколов

Що думаєте?
lisulya• 04 декабря 2023
А безоплатний проїзд то таке. ’Кушайте не обляпайтесь’ як то кажуть.
Дим-дим• 04 декабря 2023
Ответ дляkostyanych
Одно из самых главных.
Какие социальные гарантии для демобилизованных с инвалидностью, к примеру?

Оплата лечения, протезирование, реабилитация + пожизненная достойная пенсия ?

А не как сейчас с инвалидностью после войны- пенсия 700-800 грн и если ты дет домовец- но никому не нужен...
Вы не совсем правы. Пенсии добиться сложно. И дают, например, 2 группу только на год. Потом все заново. Но пенсия не плохая. Для 2 группы 12-18-20 тыс. Лечение - по-разному, куда попадешь. Реабилитационных центров много, бесплатных, но! Если человек из села, ему до них добираться каждый день под года-год не реально. Снимать квартиру рядом дорого.
Протезирование... Смотря чего. В случае моего мужа нет такой программы. Поэтому сами, 8 тыс. уо.
Зп и 100 тыс за последние пол года службы выбивали с юристами.
Социальные гарантии ! До мобилизации 14 лет работал в гос структуре. Пока лечил ранение и оперировался, ему писали прогул, вышвырнули с работы как собачку. А потом по налаженой схеме его коллегу так же.
Ранение было больше года назад, компенсацию ждет по сей день
Бізешка• 04 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Я не читала ваш пост 83 чи 38.Я читаю Байдена заяви,Пентагону, НАТО.Тому ремонт почала робити
І що там вони кажуть, що вже перемога? Чи, що коштів вже для нас немає?
Дим-дим• 04 декабря 2023
Ответ дляlisulya
А ті мобілізовані, що зникли безвісти. Мало того, що їхні сім´ї залишаються у вкрай пригніченому психологічному стані (знову ж таки сам на сам із своїми проблемами). Так знову ж таки, без найменшої фінансової підтримки. Бо по закону не положено навіть пенсії по втраті годувальника. Як живуть ці сім´ї?
Пока безвести пропавший, положена зп и 100 тыс. Нужно добиваться.
lisulya• 04 декабря 2023
Ответ дляДим-дим
Да, добиваться, доказывать, упрашивать. Це маме те, шо треба матері, у якої син пропав безвісти. Чи дитині, у якої батько пропав безвісти.
Бізешка• 04 декабря 2023
Ответ дляДим-дим
Зарплатня 100 тис безвісти пропавших оплачується на військову частину
Spicy -02f0• 04 декабря 2023
А где деньги на льготы взять, при таком дефиците бюджета?
Fashion_besties• 04 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Так нет такой цели выплачивать льготы - есть цель наобещать чтобы поверили.
Те, кто обещают, не планируют в будущем жить в этой стране, увидите как они сдрыснут как крысы
frumoasa17• 04 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Якщо нема грошей, то нема і солдат. Все справедливо. Зараз ринкові відносини, все повинно матеріально компенсуватися.
Соната любви• 04 декабря 2023
война это и есть билет почти в один конец.
так как никто не даст 100 процентной гарантии, что не убьют или не останешься без рук и ног.

нужно уже прекращать геноцид мужчин и заканчивать войну.

с фронта всех вернуть домой.

а у кого есть добровольное желание воевать и не возвращаться, ну пусть остаются и воюют.

у человека должна быть свобода выбора.
право на жизнь.
Shaan• 04 декабря 2023
Ответ дляYa_nochke
Тому я прошу усіх, хто згодний-надішліть знайомим блогерам, журналістам, політикам
А он сам уже воюет? Из какого окопа пишет?
А, или он уже отправил кого-то из семьи, уже принесли одну жертву?
lisulya• 04 декабря 2023
Ответ дляfrumoasa17
А численні петиції з проханням присвоїти героя України посмертно.
Це ще вбиті горем родичі повинні випрашувати, щоб їх чоловіка-батька-сина признали Героєм України.
Як це взагалі корелюється з тим, що якись Кошовий ’Я не вмію воювать’ отримує медальки і нагороди просто так, по дружбі?
jackkStore• 04 декабря 2023
У нас не вільна країна щоб таке писати
Spicy -02f0• 04 декабря 2023
Ответ дляFashion_besties
Это да
Елена1265• 04 декабря 2023
Автор, вы уже отвечали на вопрос, что делать тем, например, у кого семья состоит из матери- инвалида, а у нее единственный сын призывного возраста? Его должны отправить на войну? Либо, отец и мать 70+ и сын 40-летний, который не женился и детей не имеет? Либо, мужчина сирота, у которого никого нет. Ни детей, ни родителей, ни жены
Еленнн• 04 декабря 2023
Ответ дляSoon_moon
Хай вся шушваль зі своїми синами приклад покаже, тобі і люди по іншому будуть до мобілізації відноситися...
А так виходить,одним свої жопи гріють на морях, воєнкоми кармани набивають і вілли купляють,а ви біжіть убиваться...
щас. вони вам зразу свій девіз написали.
Соната любви• 04 декабря 2023
Ответ дляbrenda2305
я думаю, снятие залужного - это оч фигово, если честно
а наступление без превосходства в авиации, арте, боеприпасах и так далее, это не фигово?
норм?
всего лишь ошибся, ничего страшного?

носятся с этим за, как с короной.
Нина____• 04 декабря 2023
Ответ дляYN8678
Снять надо не Залужного
Насчёт Залужного я не понимаю. Кто-то пророчит, что его снесут, кто-то о том, что он чуть ли конкурент Зеленскому и может стать президентом. Кому верить?
Соната любви• 04 декабря 2023
Ответ дляИрина 789
Большая разница.
Тема создана с какой целью, для ср...а?
тема создана с целью, что найдутся наивные и отправятся воевать.
нужно же людей любым способом заставлять воевать. вот и пытаются вешать лапшу на уши.
а вдруг кто поведется и можно будет еще кого отправить на минные поля.
KrupinkaSs• 04 декабря 2023
Ответ дляFashion_besties
А как же контрибуции и репарации?
trickywicky• 04 декабря 2023
Ответ дляfrumoasa17
Є ще кращий варіант. Брати тільки добровільно і відкрити кордони.
Ви що, тоді ж війна закінчиться відразу, а ще є що пиляти
trickywicky• 04 декабря 2023
Ответ дляIsidda
А я согласна с автором.
Все уже прочитали , что вы согласны
Завтра ждём с вещами в тцк
Isidda• 04 декабря 2023
Ответ дляtrickywicky
Все уже прочитали , что вы согласны
Завтра ждём с вещами в тцк
Удалено администрацией...
trickywicky• 04 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
Isidda• 04 декабря 2023
Ответ дляСоната любви
Ну ,может,кто то мечтает смоктать бурятский чупа -чупс и увидеть своего ребенка ,изнасилованного обкуреными кадыровцами,а может и без головы.А я не хочу этого.
Isidda• 04 декабря 2023
Ответ дляtrickywicky
Удалено администрацией...
Jhenya_Sh• 04 декабря 2023
Ответ дляП_росто_Я_
Вы пойдёте добровольно?
А причем тут она? Есть много людей, не желающих жить под оккупантом и готовых воевать до победы.
А какой смысл идти воевать человеку, если ему все равно, под кем жить? )
frumoasa17• 04 декабря 2023
Ответ дляtrickywicky
Скоро може і не бути взагалі що пиляти.

’Немає жодного чарівного джерела фінансування ... У нас закінчилися гроші — і майже немає часу’, - написала Янг, попередивши, що бездіяльність, ’поставить Україну на коліна на полі бою, не тільки поставивши під загрозу досягнуті успіхи, але і підвищивши ймовірність військових перемог Росії’.
https://www.unian.ua/economics/finance/dopomoga-uk...
frumoasa17• 04 декабря 2023
Ответ дляlisulya
Взагалі нічого майже неможливо добитися, як мобілізація ти повинен, а після це твої справи, роби що у хочеш.
Полковой раввин Изя• 04 декабря 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Вот в том-то и дело... И те, кто сейчас патриотически рвет на себе лифчик, в подходящей ситуации пойдет встречать с хлебом-солью и в кокошнике.