Друзі, колеги, хотів би ваш погляд на складні питання мобілізації. Суспільство, з одного боку не уявляє життя в іншій державі, або під гнітом іншої недодержави, а з іншого боку має величезний запит на справедливість, розумність прийнятих рішень. Ситуація коли ТЦК виловлюють призовників наче риб в акваріумі магазина є ненормальною, і для тих хто ловить, і для тих кого ловлять. На мій погляд слід встановити:
1. З однієї родини може бути мобілізований 1 чоловік. Його рідні брати, діти, батько не підлягають мобілізації. Вони можуть (під зобов’язання повернутись за вимогою ТЦК) виїзжати за кордон, вчитись за кордоном. Що це дає,: людина свідомо йде воювати за свою родину, свій двір. У разі демобілізації йде інший.
2. Мобілізація це не квиток в один бік. Я запропонував би таке правило : 4 місяці навчання, 4 місяці бойові, 4 місяці – вільно вдома (можна мандрувати за кордон під зобов’язання повернутись). За 2 роки є право на демобілізацію в перший запас.
3. Для тих хто не може брати в руки зброю (фізичні вади, єдиний чоловік в родині (немає повнолітніх братів, дітей, батька до 50 років) ті ж самі 4+4+4 місяці : 4 місяці військова і проф. (з урахування здібностей) підготовка 4 місяці праця на державу (збирає дрони, бк, працює на обороних підприємствах, будує траншеї, укріплення , тощо). Далі 4 місяці вдома. І потім по колу.
4. Для учасників війни пох безоплатний проїзд раз на рік : хвилює майбутнє дітей. Вони повинні мати безоплатний чи з великою пільгою на навчання, спортивні, оздоровчі секції. Воїн має знати, що його служба дає зелене світло розвитку дітей. Причому пільга (най та ж на проїзді , навчання) має бути не за рахунок збитків перевізників чи тренерів, а держава відшкодовує різницю. Таким чином не конкретний водій, тренер, заклад несе витрати , а суспільство в цілому. Тоді буде повага до військових, а не конфлікти.
5. Мобілізація стосується усіх. Будь які зловживання, корупція караються. Покарані особи відбувають покарання в зоні бойового зіткнення. Але не у військових частинах, а з лопатами, готуючи траншеї і укриття для військових.
6. Ця війна надовго. Ми маємо і зберегти молодь до 25 років, і в той же час усі готуються до постійного супротиву рф. Але при цьому така система не рушить родини, не породжує дезертирів і зберігає соціальну справедливість.
Олександр Соколов
Що думаєте?
Олександр Соколов
Що думаєте?
БрЮнЕтОчКа77777• 04 декабря 2023
Ответ дляП_росто_Я_
Вы пойдёте добровольно?
Если бы сделали зарплату тем, кто на фронте 5000 у.е. может бы добровольцы и были бы.
brenda2305• 04 декабря 2023
Если по сути, то разумно
Если спуститься к реальности, то нереализуемо в нашем государстве. Потому что манюпас будет воевать, чиновник будет жировать. И никак иначе. Справедлвости здесь не будет.
Что делать? рекрутинг в ЗСУ со сроком службы + контракты на 6 месяцев с огромной зарплатой в пеходу и ДШВ (6 месяцев без срока обучения)
Полковой раввин Изя• 04 декабря 2023
Ответ дляYa_nochke
Всі втечуть, то ок?
Сразу станет понятен реальный процент патриотов страны.
Nathalie27• 04 декабря 2023
Ответ дляYa_nochke
С каким пунктом вы не согласны? Ой, ну сидите критикуйте только. Так война ж быстрее закончится. Ага
Відверто кажучи, пропозиції в старпості також не закінчать війну
Полковой раввин Изя• 04 декабря 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Вопрос не в денежном эквиваленте.
frumoasa17• 04 декабря 2023
Ответ дляYa_nochke
Всі втечуть, то ок?
Навіть якщо і так, то це нормально.
БрЮнЕтОчКа77777• 04 декабря 2023
Ответ дляИрина 789
Автор, вы В Польше находитесь?
Она на зарплате, прощупать почву
brenda2305• 04 декабря 2023
Ответ дляYa_nochke
Всі втечуть, то ок?
послушайте, страна не может жить с закрытими границами годами. Плюс, вы же не забывайте, что закрыты границы не для всех.
Скажите, как Украина будет жить, если мы не получим помощь от США? у нас дефицит бюджета 2024 50%. Нам надо поднимать экономику, иначе нам конец без россии. А это - открытые границы, в том числе.
Просто скажите, как мы будем жить с тотальной мобилизацией и закрытыми границами без вливаний из вне? как будем платить пенсам, бюджетникам, военным. Где возьмем деньги?
ну раз все выедут, как вы говорите, значит, и не на что воевать. Раз никому государство не нужно
Ответ дляYa_nochke
Я вот не пойму, люди, вы что совсем текст не читаете??? Ну какого вы тогда комментируете????
Не нервничайте так. Что в тексте нового? Где механизм, который реально будет работать и забирать уклонистов депутатов? Так о чем текст? Ни о чем!
Сейчас тоже мобилизации подлежат все и невыездные, но каким-то образом выезжают на мальдивы за гос счет.
Так что текста эти оставьте себе и боогерам.
Ответ дляШтош
Я думаю, что этим говорунам инстанрамным пора обращаться с призывами к власти менять отношение к военным, обеспечивать должным образом, выплачивать то что обещали и заботится о тех кто стали инвалидами, а потом уже к чему-то призывать простых людей. Интересно почему они этого не делают? Почему они не вопят про коррупцию, а только о том, что сборы плохо закрываются и народ ’должен’.
Удалено администрацией...
Ответ дляYa_nochke
Правда что ли? Наверное военный который это заплатил живёт в более оторванной реальности чем вы. Вот яркий пример адекватных советчиц
Вы не можете дать вразумительного ответа ни на один вопрос, который вам задали в ответ на этот пост, но неадекватный кто-то.... Если поддерживаете эти идеи, расскажите, как это реализовать и гарантировать выполнение.
Полковой раввин Изя• 04 декабря 2023
Ответ дляbrenda2305
Да все так же будет, как и сейчас. Только постепенно и понемногу хуже, но это будут ощущать не все.
brenda2305• 04 декабря 2023
Ответ дляWomAnn
выезжают все, кто знает кому дать. Поэтому закрытые границы - это только для бедных и без связей.
Летом в Хорватии отели были забиты нашими. И мужчинами, в том числе. Ну, проще наладить уже как-то эту систему, чтобы люди не на лапу давали, а хотя бы в бюджет
И только розовые пони сидят и видят справедливо закрытые границы
1. Якщо вся сім´я виїхала за кордон нелегального після 24.02.22 як їх повертати? Чи будуть воювати ті сім´ї, що залишились?
2. Як проконтролювати, щоб правило 4 місяців виконувалось? Під час поранення, контузії як буде виконуватись правило 4 місяців?
3. Як ви уявляєте людину з фізичними вадами, яка копає окопи?
4. Чи зможе держава виділити кошти на навчання дітей, проїзд і т.д?
5. Ви вважаєте покарання за корупцію копати окопи цього достатньо? Тобто взяв, покопав, знову взяв?
6. Чому берегти молодь тільки до 25? Чим чоловік в 26 гірший, не молодий вже? Поясніть
БрЮнЕтОчКа77777• 04 декабря 2023
Ответ дляWomAnn
Вперше з вами погоджуюсь. Не розумію чому жінки вважають себе елітою, яка може жити, подорожувати, заробляти і тицяти пальцем в чоловіків.
Это точно, тетки по курортам отдыхают, а мужчины в окопах.
frumoasa17• 04 декабря 2023
Ответ дляbrenda2305
США вже говорять, що не виділення грошей буде значити військову поразку, але Україна як бачимо людьми захотіла воювати. Такими темпами нічого не залишать.
Ответ дляbrenda2305
Все правильно. Поэтому все начинается с власти. А сейчас это насмешка над людьми, вот эти люди и ищут способы избежать несправедливости
brenda2305• 04 декабря 2023
Ответ дляfrumoasa17
сьогодні Hill написав, що перемовини по допомозі Україні - в тупіку. Бо крайні праві не будуть приймати стіну на кордоні з Мексикою, крайні ліві - допомогу Україні....
brenda2305• 04 декабря 2023
Ответ дляWomAnn
так, конечно
У них вообще нет уже шансов наладить вопрос с мобилизацией, потому что все, финита ля комедия. После корупции, того что делает ТЦК и всего прочего, люди уже и не пойдут. И ситуация в обществе все напряженней
Их спасет только система рекрутинга и контрактов, я так думаю. Иначе все оставшиеся рейтинги упадут ниже ноля.
А, ну и почитать Марусю Звиробий и других военных, то с боеприпасами тоже проблема. А снятие Залужного все ближе