ША! я прийшла!• 04 декабря 2023
Можно ли делать ингаляции пульмикортом при температуре?
Через небулайзер. Вы делали детям?
палка-копалка• 04 декабря 2023
Да, там не гаряча пара, не плутайте зі старими інгаляціями над картопелькою.
Курочка• 04 декабря 2023
Якщо є показання, температура не має значення.
Чи вам аби шо небудь дати дитині?
Якщо бронхоспазм при температурі, ви що, будете чекати, поки дитина задихатиметься? А якщо дихає нормально, навіщо пульмікорт?
Чи вам аби шо небудь дати дитині?
палка-копалка• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраиночка
Лікар казав до 37.2 робить інгаляції
А чим аргументував? Прямо цікаво. Тому що протипоказань немає.
Украиночка• 04 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
Не пам´ятаю. Казав , що всі процедури до 37.2
палка-копалка• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраиночка
Тому і не пам’ятаєте бо причини на відсутність інгаляції через небулайзер нема.
Це я вам говорю, як мама, у якої діти мають обтяжений анамнез по бронхах. Багато років. Дихають при будь-якому стані, бо це необхідність.
Температура не заважає лікувати дитині обструктивні бронхіти. Якщо ми говоримо просто про ОРЗ, це заборонено. Та й астматіки теж дихають при будь-якому стані.