Я вчора відкрила сезон в цьому році. Але, дякувати Богу, мяко приземлилася на пяту точку.
Мама Павлика• 04 декабря 2023
вже давно, нажаль відкрила сезон. Минулого тижня розчахнулась як жаба на льоду і приклалась мордою-лиця в сніг ) Добре що сніг був свіжий ) Вчора в дворі впала, та так гарно, що прийшлось прать не тільки курточку а й труси з штанами (в нас зранку потепліло, сніг підтанув) ) А зима тільки почалась...
СвітланкаОК• 04 декабря 2023
Вирішила не чекати, поки гепнусь і спеціально злетіла з льодянки ))) Котилась по ковзанці, але щось пішло не так. Видно туша моя під дією законів фізики подовжила ковзанку втричі. I ось я вже лечу на припарковану машину. Вирішила пошкодувати чуже майно і свою тушу жбурнула вбік, пропорола пузом метрів 5 ))) покаталась )))
катерина12009• 05 декабря 2023
Хожу як дещо середнє між каракстицею і старою бабцею🤦♀️ Біля будинку не чистять і не посипають