Советчица Года• 05 декабря 2023

На думку моєї мами - я найледачіша істота на цій планеті. Як з цим боротись?

Купила собі набір віник+совок (на довгій ручці) і швабра уже з відром і віджимом - 500 грн. "Нашо ти те купила, тобі важко нахились і замести віником чи підлогу помити тряпкою?"
Купила собі маску для обличчя "нашо ти те купила, обличчя сироваткою помаж і буде тобі щастя"
Купила 5 ліфчиків "нашо тобі ті 5 ліфчиків, один пери і носи. та і чоловіка у тебе немає, нашо тратити гроші"
Купила мікрохвильовку "нашо ти те купила, в сковорідці розігрій"
Купила відпарювач "нашо ти його купила, за 400 грн праску купи і радій"
Купила крем для обличчя "нашо ти купила такий дорогий, оно у Аврорі за 20 грн і супер"
Це лікується чи ні? Бо мені вже набридло регулярне капання на мозок. Каже, що я ледача, бо можно все куплене замінити зробленим, а мені лінь.
Красавица писяная• 05 декабря 2023
Перестаньте звітувати про свої покупки.
Афри• 05 декабря 2023
А откуда мама все это знает? Моя не знает и отношения у нас отличные
И при этом я считаю что я самое ленивое существо на планете
Повелитель бітка• 05 декабря 2023
Кажіть так, ледача. Дуууже ледача))
А я женатая• 05 декабря 2023
ну лень и что дальше
На границе• 05 декабря 2023
Я когда сделала кухню и оставила место под посудомойка, моя мама неделю со мной не разговаривала, а когда купила посудомойка, то наверное месяц. И ещё лет пять задрачивала
То же было и со стиральной, это ж надо два часа стирать полотенца. Она себе стиралку пару лет назад купила. И почти не пользуется, стирает в малютке
Ируся-пуся• 05 декабря 2023
Не драконьте ее своим шопингом)
Кондуктор троллейбуса• 05 декабря 2023
Вы расскажите маме о мастурбации.
healer09648293• 05 декабря 2023
автор, це ви та що на квартиру зібралась копити 20 років гроші мамі віддаючи? а вам зараз 21?
я вам вже писала як лікується - тікати від матусі і поменше з нею спілкуватись і нічо не розказувати про себе
Spicy -02f0• 05 декабря 2023
Сбежать от мамы
Електрохарчування• 05 декабря 2023
Ответ дляНа границе
А нафига купила тогда?)
И почему не руками стирает?
Витворунка• 05 декабря 2023
У Вас просто мама жадна і їй жаль грошей. Ви не ледача
Э-велин@• 05 декабря 2023
Сколько в мире ленивых людей, для кого все это производят. Мир ленивых просто
Електрохарчування• 05 декабря 2023
Купите робот пылесос
Міряю від одиниці• 05 декабря 2023
Лень - двигатель прогресса. А вообще, скажите маме, что вы неленивая, раз можете заработать денег на все эти приблуды.
Хомо_сапиенс• 05 декабря 2023
Вони покоління коли не було ні грошей ні товарів і жили в тотальній економії, витрачати вони не вміють.
Моя мені весь час каже з укором ти легко жевеш! А маю тягти страждати економити і тп
В гости звали?• 05 декабря 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вы расскажите маме о мастурбации.
лучше прислать новую покупку в вайбер - фото лисьего хвоста с анальной пробкой
неДоПриличий• 05 декабря 2023
Лікарі кажуть, що це депресія, мама каже, що я лінииваа, навколлоо така репресііяя, всюди сонце, в мене злива.

Купуєте за свої гроші? Якщо так, то яке діло мамі?
В гости звали?• 05 декабря 2023
мать просто жадная и завидует вам, в ее молодость этого всего не было) и все вы правильно делаете, не переживайте
А у нас макарошки• 05 декабря 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Это какое?
Моей маме 70 и у нее и мультиварка и стиралка и пылесос и комбайн и хлебопечам и это она все себе купила
Області пітьми• 05 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Да не жадная она. Мне жаль эту маму. Женщина привыкла себе во всем отказывать. Радуйте её почаще, автор.
Зам. зав. Анонима• 05 декабря 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Що таке приблуди?
Zelenkа• 05 декабря 2023
Я не за твої гроші купила. Сама вирішу, як витрачати.
Дрібка щастя• 05 декабря 2023
Доброго дня!
Чи можу спитати скільки вам років? Ви живете разом з батьками зараз?

Якщо ви норм ставитеся до психології, можу порадити погуглити «співзалежність стосунки батьків і дітей» , щось подібне. Ваша ситуація не нова, з нею багато хто стикався. Напевно, і в цій темі вам багато дівчат гарних порад дають. Щоб розширити знання - можна ще погуглити. Бажаю вам успіхів!
Міряю від одиниці• 05 декабря 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Що таке приблуди?
Всякие нужные вещи
В гости звали?• 05 декабря 2023
Ответ дляОбласті пітьми
взрослая женщина уже, пусть разбирается со своими психологическими проблемами сама, без нытья и бубнежа
Викликаю на дебати• 05 декабря 2023
Чергова трольномамська тема
Zelenkа• 05 декабря 2023
Ответ дляЭ-велин@
Вже навіть є лотки котячі з автолчисткою😁
Хомо_сапиенс• 05 декабря 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Это какое?
Ну має за що купити, хороша пенсія?!
Моїй 61 інвалід пенсія 2700. Мультіварка є , але купила їй я , їй подобається. В неї все життя не було грошей і можливостей витрачати. Тому це вже можна сказати образ життя. Постійно економити, а раптом що.
Дрібка щастя• 05 декабря 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Чергова трольномамська тема
Що ви маєте на увазі? Що проблема надумана?
Весела бджілка• 05 декабря 2023
Це не лікується.
По суті - це все через те, що ваша мама росла в злиднях і не мала доступу до засобів для покращення побуту, тож їй вони і здаються необов´язковими, вона ж без них обходилася стільки часу. А зручність, комфорт - не те, на що в її картині світу варто витрачатися, та й не мали вони на таке зайвих грошей підозрюю в її молодості. При нагоді можете уточнити, а на що на її думку варто витрачати усі зекономлені на швабрах та ліфчиках кошти?

Мої вже звикли, що я транжира з ПММ, роботом-пилососом, авто і купою інших речей, які можна було б не купувати і не тратити грошей.
Відповідаю, що працюю для того, щоб мати змогу зробити своє життя комфортнішим і витрачати на те, чого хочу.
Колись тут була тема від жінки, мама якої сварила її що купила бойлер - бо тобі що, важко нагріти води на плиті, нащо гроші тратиш.