Всім шампаньського• 05 декабря 2023
Що це за хамло?? Здаю будинок на Новий Рік, наслухалась негатив
Тепер в душі одна печаль…
Люди запитали ціну на НР 31-03
Я сказала 15000 грн
Потім вона сказали - підходить, нам бронюйте на 1 день
Я кажу ок, 15000
Тут почалась в людини істерика, мол чому 15000, давайте за 5000 бо 15:3 то буде 5000
Відразу звинувачування що я жлоб і що не складу ціну і і що не хочу здавати на 1 день
тд і ще й розпишуть на мене відгук на весь інтернет
Бляха що за люди.. якщо не підходить 3 дні, то чим я можу допомогти? Мені є сенс здати на 3 доби, бо всі питають за 3 дні, бо 2 числа ніхто до мене не заїде
Люди запитали ціну на НР 31-03
Я сказала 15000 грн
Я кажу ок, 15000
Всім шампаньського
• 05 декабря 2023
Дуже не приємно чути в свій адрес що я жлоб, що не заслуговую на хороші відгуки в Гуглі, які поставити мені реальні люди, які до мене їздили відпочивали
Чому якась людина собі таке дозволяє???? Я нічого поганого їй не зробила
Чому в мій адрес такий негатив , як наплювали в душу
Біток чи ефір?• 05 декабря 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Приемлимой для кого? У нее этот дом на новый год за 15 тыс снимут и еще телефон звонками оборвут. Это знаете ли популярное время.
кошмар, краще б задонатили.
А в окопах тим часом бійці мерзнуть (((
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 декабря 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
кошмар, краще б задонатили.
А в окопах тим часом бійці мерзнуть (((
Ага, краще б задонатили і автор би лишилась сім´єю без грошей на новий рік. Ви тоді всім орендодавцям карпат, львову, та інших міст теж таке напишіть
Всім шампаньського
• 05 декабря 2023
І найгірше - мене звинуватили що я не відповіла відразу
Людина написала мені в інстаграм, а я не відповіла через 3 хв а заставила її чекати пів дня.. зайшла через 5 годин туди
А вона чекала і надіялась.. не подзвонила
А як побачила ціну - то відразу наступила брови і почала різко висловлюватись
Курочка-чубаточка• 05 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Ех ви) моя сестра в курсі вже другий рік що я ржу з неї з приводу цієї ситуації )))
а вона сидить і плаче, напевно, з Вашого ржання
оце жаба і заздрість душить за чужу квартиру
Всім шампаньського
• 05 декабря 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
кошмар, краще б задонатили.
А в окопах тим часом бійці мерзнуть (((
Я як раз з тих 15 планую задонатити
Бо кожного місяця перераховую
А якщо здам за 5 то що вийде???
Бо кожного місяця перераховую
А якщо здам за 5 то що вийде???
Біток чи ефір?• 05 декабря 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
а вы сегодня донатили ?
Самая СоветЧиваЯ• 05 декабря 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Вот эти вот угрозы плохими рейтингами - чистой воды шантаж, потому что не получилось добиться желаемого. Пусть пишет, вы откомментируете со своей стороны, адекватные люди поймут ситуацию нормально
Курочка-чубаточка• 05 декабря 2023
Ответ дляВсім шампаньського
бо класова ненависть
Всім шампаньського
• 05 декабря 2023
Мені так і хотілось написати йому - побудуйте свій будинок і святкуйте в ньому безкоштовно новий рік
Запасная спина• 05 декабря 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
А Ви яким боком до квартири сестри?
считает упущеную выгоду
Всім шампаньського
• 05 декабря 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Мене це найбільше задіяло
З якого переляку людина мені буде псувати рейтинг?? Людина яка взагалі в мене не проживала
А просто вирішила мені ось так накапостити бо їй не подобається що на 1 день не здала
Всім шампаньського
• 05 декабря 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
бо класова ненависть
Що це таке
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 декабря 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Ой, не зв´язуйтесь. Може потім дійде до нього що в інших свої інтереси окрім того як подешевше йому новий рік влаштувати в окремому будинку
Запасная спина• 05 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
що своїх ситуацій нема щоб поржати? чи ви з тих, що ржуть лише над чижими?
Поліцейський патруль• 05 декабря 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
А вам все дешево?
Будинок на нр за 15 тис на 11 людей то не дорого
Гага Газу• 05 декабря 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Де такі ціни?Бо в моєму місті за 15 можна на три місяці зняти)))
Мабуть Дніпро, в нас такі бізнесмени)) дешевше на Західній відпочити, ніж поряд з домом
Всім шампаньського
• 05 декабря 2023
Ответ дляГага Газу
Київ
Міряю від одиниці• 05 декабря 2023
Напишіть, що вже є бронь від інших людей на всі 3 дні. Хай йде в ліс.
Українська Мрія• 05 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
10 лет совсем юный возраст для кухни.
моей кухне больше 25 лет и я тоже никого не пущу.
Вопрос не в том сколько кухне-а какая кухня и как сам хозяин пользовался этой кухней.Если с Эпицентра и там трое детей резвились в течение 10 лет-то это одно.
У меня итальянская кухня,дубовые фасады и стекло,несмотря на возраст классика она есть классика.
Виннипуховна• 05 декабря 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Как то у вас вообще не организовано.
Вы уже не первый раз про свой дом пишите
Невгамовна сила• 05 декабря 2023
Ответ дляГага Газу
На НГ?? Пфф, не. Сейчас смотрю Прикарпатье, цены грызутся. И это не курортный городок
Виннипуховна• 05 декабря 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Если все построят свой дом- вы не сможете заработать
Виннипуховна• 05 декабря 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Мене це найбільше задіяло
У вас в обьяве прописано за три дня?