Всім шампаньського• 05 декабря 2023
Що це за хамло?? Здаю будинок на Новий Рік, наслухалась негатив
Тепер в душі одна печаль…
Люди запитали ціну на НР 31-03
Я сказала 15000 грн
Потім вона сказали - підходить, нам бронюйте на 1 день
Я кажу ок, 15000
Тут почалась в людини істерика, мол чому 15000, давайте за 5000 бо 15:3 то буде 5000
Відразу звинувачування що я жлоб і що не складу ціну і і що не хочу здавати на 1 день
тд і ще й розпишуть на мене відгук на весь інтернет
Бляха що за люди.. якщо не підходить 3 дні, то чим я можу допомогти? Мені є сенс здати на 3 доби, бо всі питають за 3 дні, бо 2 числа ніхто до мене не заїде
Люди запитали ціну на НР 31-03
Я сказала 15000 грн
Я кажу ок, 15000
Невгамовна сила• 05 декабря 2023
Вы сказали, что 15 за 3 дня и сдаёте только на 3 дня, а она согласилась, но захотела 1 день и за 5к?
Ms. Сама прямота• 05 декабря 2023
Ну ок. Через месяц черкните в теме, сдали ли и за сколько. Держите нас обязательно в курсе.
Всім шампаньського
• 05 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Саме так
Мол вони ж будуть трусити 11 чоловік за 1 день за 5000 чому не можна?
ПампушОК• 05 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
может лучше нам всем туда заехать,чтобы автор не печалился
все кто в теме
Кишмишная Мая• 05 декабря 2023
Господи, если не подходят напишите, извините, эти даты уже заняты.
Вбигудях• 05 декабря 2023
А у вас в объявлении указано, что минимальный заказ - 3 дня? Если нет, то хамло как раз вы.
Ms. Сама прямота• 05 декабря 2023
Ответ дляПампушОК
все кто в теме
Отличная идея. Но меня из списка вычеркивайте, у меня планы.
СирОжино пирОжино• 05 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Чего месяц ждать пусть 2 числа отчитается)))
Ms. Сама прямота• 05 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Від чого?)
Ви як моя сестра) дуже нагадаєте) я її дуже люблю, але квартиру вона ніколи не здасть бо в 2013 кухню нову поставила)
10 лет совсем юный возраст для кухни.
Ms. Сама прямота• 05 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Ну звісно) тому нехай квартира пустує)
Не пустует, а проветриваеться.
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 декабря 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Саме так
Таким можна відповісти тільки ’тому що...’ і все. Не розуміє людина що здається на період нового року. Може ще по годинах порахувати бо вони заявляться о 18 00 а поїдуть о 7 ранку ? Цікаво, в магазині вона хоче купити з пиріжка тільки начинку щоб їй завісили по ціні пиріжка, чи родзинки окремо повибирати ?
СирОжино пирОжино• 05 декабря 2023
Ответ дляПампушОК
все кто в теме
Создайте отдельный чат)) там и будет переписка и обсудим кто что готовит
Муркамурковна• 05 декабря 2023
11 людей в квартирі на свято)) 5000 грн це ніочем... 15000 ок, що б потім було за що клінінг і ремонт робити
ПампушОК• 05 декабря 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
в мене хати нема, у автора є
Ms. Сама прямота• 05 декабря 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Гениально. Я хоть не еду, но в чате обязательно буду.
Невгамовна сила• 05 декабря 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Саме так
Ну и ок. Забейте. Перешлите ей скрин, где писали, что сдаёте только на 3 дня, и досвидос. Вам нет смысла терять деньги. Лучше уже пусть стоит квартира пустая на нг, чем за 5к потом все отдраивать после 11 человеу
Десь так, але...• 05 декабря 2023
Рекламуйте своє оголошення для цільової аудиторії.
А це забігли якійсь немотивовані тролі.
’Ти ніколи не пройдеш свій шлях до кінця, якщо будеш зупинятися, щоб кинути камінь в кожну собаку яка на тебе гавкає’ - Вінстон Черчилль
А це забігли якійсь немотивовані тролі.
Я такая наивная• 05 декабря 2023
Де такі ціни?Бо в моєму місті за 15 можна на три місяці зняти)))