Бабка-байкерша• Изменено 05 декабря 2023
Чужа дитина в гостях, котра ну дуууже прагне уваги
Завтра Миколая. Зустрічаємося у куми.
До них прийде братова із дівчинкою.
Бачила цю дитину в жовтні на дні народження у похресниці.
Дитина 6 рочків перший клас.
Постійно «виступає»
«Так ану! Дивіться всі на мене, зараз я буду розповідати віршик! ТИХО всі! Ви шо не почули?! Тихо, я сказала»
І все б нічого, але таких віршиків за вечір мінімум 10.
А ще я танці і театральні вистави у виконанні юної акторки
Мама не може намилуватися і безупинно розповідає, яка у них творча і талановита дитина і на вокал вони ходять, і на танці , і театральний гурток, і фокуси показує.
Справа в тому, що дитина виступає просто нон-стоп.
Як делікатно вийти із такої ситуації і пояснити, що діти мають гратися із дітьми (яких на свято прийшло ще троє окрім цього юного обдарування)
І я, доросла тітка, вже задовбалась слухати ті пісні, а хочу трохи ковтнути вина і потеревенити з подружкою після важкого трудового дня замість плескати в долоньки і кричати «Браво»
До них прийде братова із дівчинкою.
Дитина 6 рочків перший клас.
Постійно «виступає»
Гл. Амурная• 05 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Без задоволення, але підіграє.
Просить обіцянку, що це буде останній виступ на сьогодні
Так йдіть з подругою типу тарілки мити і не дивіться те шоу талантів
Ласкове телятко• 05 декабря 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Это мать виновата. Она не воспитывает. Растет нахал.
вы нипанимаите, эта другое. растят лидера ))
Птица секретарь• 05 декабря 2023
Ответ дляЛаскове телятко
я думала , времена сидения в квартирах уже прошли.
к примеру, в Европе все встречаются в кафешках и рестиках
От прямо всі ?
До мене додому іноді приходять подружки на каву. Не можна?
Бабка-байкерша
• 05 декабря 2023
Ответ дляДлинноНожка
А что подруга сама думает по поводу бенефиса своей племянницы?
Ми говорили.
Каже, що у брата пізня дитина екошна і вони дуже балують.
Це її думка.
Дайте подумать• 05 декабря 2023
Я б демонстративно вставала і йшла подихати повітрям, попудрити носик, подивитися, як моя дитина, попісяти.....
Якщо звернуться до мене особисто ’Дивіться на мене, зараз я буду розповідати віршик!’, відповіла б холодно і серйозно ’Я не хочу’.
Анонимарик• 05 декабря 2023
Ответ дляМастер Пис
А подруга з задоволенням спостерігає ті концерти?
Скоріш за все, боїться спортити стосунки з братовою, тому теж терпить
Миссис Буркул• 05 декабря 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Давно з європ на землю українську повернулися?
Ласкове телятко• 05 декабря 2023
Ответ дляПтица секретарь
От прямо всі ?
ну не с кагалом же
жінка незаміжня• 05 декабря 2023
Ответ дляДайте подумать
Взрослая тетя будет устраивать представление, чтоб переиграть ребенка?)))
Ответ дляДайте подумать
Та ну так можно и весь вечер стоять на балкончике дышать
Головний кошак• 05 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Не знаю яких може хотось має пораду, як делікатно пояснити чужій дитині, що я не купляла квиток на її стенд ап
Її матір і тітку ті концерти влаштовують і тішать
Вас - ні
Вгадайте, хто завтра буде зайвим на святі?
Вас - ні
ДлинноНожка• 05 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Ми говорили.
Це її думка.
Ясно. Но это не повод так разрешать вести себя ребёнку в гостях. Я так понимаю, там мама девочки - та ещё мандолина.
Ласкове телятко• 05 декабря 2023
Ответ дляМиссис Буркул
вот у нас в Германии.... ))))
Бабка-байкерша
• 05 декабря 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Може там коменданської не має?
Їжу замовляла вчора в рєстіку, бо всі після роботи
Дайте подумать• 05 декабря 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Яка вистава дорослої тьоті? Тьотя йде геть з вистави і не тріпає собі нерви
Цветочница• 05 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Я не хазяйка, я так само запрошена, як і та сімʼя з дитиною.
То ви може зробити вибір і не піти, лише такий варіант для вас.
Неправдиша• 05 декабря 2023
А зачем вам как то выходить из это ситуации?
Захотелось ребенка обосрать?
жінка незаміжня• 05 декабря 2023
Ответ дляДайте подумать
А вот это «холодно и серьезно «не буду» (слушать)»?))))
Бабка-байкерша
• 05 декабря 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
При всій повазі ви не можете розпоряджатись і давати настанови гостям в чужому домі, для цього є хозяева.
А гості можуть давати настанову мені : «Ану припиніть розмовляти і дивіться на мене не-гай-но! Я сказала!»?
Що ви на таке відповіли б?
Неправдиша• 05 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Звичайно є.
Моїй 8.
Віршики не розповідає.
Моїй 8.
Віршики не розповідає.
Чего? Не знает? Стесняется?
Вельми шановна• 05 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Вы в чужом доме. Можете не прйти совсем. Можете выйти в этот момент из комнаты. Объяснять чужому ребенку в доме ее тети, что вы не покупали билет... Можно и подругу потерять.
жінка незаміжня• 05 декабря 2023
Автор, если не можете изменить ситуацию, измените свое отношение. Ну вот такой жизненный урок. Вот эти гордые уходы пудрить нос по 10 раз за вечер, ну такое. Хорошо еще подумают, что цистит или диарея, а не вы в образе
Бабка-байкерша
• 05 декабря 2023
Ответ дляДайте подумать
Вистава нескінченна.
Актора поклювала піцу і почалась режисура
Электричка• 05 декабря 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Я вас расстрою, но нет. Здесь на Рождество все встречаются дома по очереди друг у друга и тоже эти детские концерты и выступления фокусников🤪
Бабка-байкерша
• 05 декабря 2023
Ответ дляЛаскове телятко
ну не с кагалом же
Квартира 180 квадратів.
Велика вітальня.
3 сімʼї святкують.
Велика вітальня.
3 сімʼї святкують.
Птица секретарь• 05 декабря 2023
Ответ дляЛаскове телятко
ну не с кагалом же
У однієї подруги двоє дітей,+- вік як у моїх.
Але вони тихенько собі в кімнаті сина грають в якісь ігри на ноуті,ми їх не чуємо і не бачимо.
Миссис Буркул• 05 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Що ви на таке відповіли б?
Якщо у вас виникає таке питання для діалогу, то вам 7 рочків
SecondLeg-f4c4• 05 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Що ви на таке відповіли б?
Зараз ви ставите себе на один щабель з 6 річною невихованою дитиною ?
Зауваження можуть робити батьки дитини, або тітка, ви хочете потеревеніти з подругою - приходьте окремо .
Дайте подумать• 05 декабря 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Холодно і серйозно це без сюсюкання, щоб припинити «Ану припиніть розмовляти і дивіться на мене не-гай-но! Я сказала!»
Бабка-байкерша
• 05 декабря 2023
Ответ дляНеправдиша
Захотелось ребенка обосрать?
Я не хочу , чтобы мною помыкала шестилетка.