06 декабря 2023

Ukraine express посилка надійшла на склад Україна, Київ

Ukraine express посилка надійшла на склад Україна, Київ. Підкажіть будь ласка, як зараз доставка по Києву? вага 1,5кг. Кур´єр привозить чи потрбіно доставку якось окремо НП замовляти?
5cmhybyna 06 декабря 2023
окремо
ok1904 06 декабря 2023
Напишіть їм вони запропонують варіанти, мені укрпоштою безкоштовно
symbol 06 декабря 2023
Якщо це авіа з США, курʼєр привезе, в іншому випадку потрібно замовляти позачергову доставку НП
dream7 06 декабря 2023
Автор, когда Вы заказ делали,? а то мой заказ со статусом отправлен с 22.11, номер посылки так и не появляется (((
автор Yuliya_1987 06 декабря 2023
Ответ дляdream7
Автор, когда Вы заказ делали,? а то мой заказ со статусом отправлен с 22.11, номер посылки так и не появляется (((
замовлення від 18.11 з США авіа, tommy