НаливайКа• 07 декабря 2023
Торти Вацак
Дівчата, порадьте, чи варто купувати торт Вацак?
Біля дому відкрився їх магазин, все дуже гарне, ціни нормальні.
Продавчиня дуже приємна, і розповідає як все смачно.
Але хочеться реальних відгуків.
Смачні в них торти, чи краще все таки в сільпо чи Рошен взяти торт?
Дякую!
Але хочеться реальних відгуків.
Дякую!
ОбережнаЯ• 07 декабря 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Автор, Вацак, ну дуже на любітеля (як на мене то жах), сухі занадто солодкі і всі однакові на смак, але в них зазвичай продаються і порційно, спробуйте самостійно.
П.с. чоловік інколи купує Лучіано (в Києві точно є), нам подобається, але розумію що склад дуже далекий від ідеального.
О, лучиано))) Мы, как в прошлом донецкие, любим. Кардинал, мммм. Но берём редко , магазина рядом нет.
Добро с Кулаками• 07 декабря 2023
Ответ дляОбережнаЯ
я теж згадала минулі часи
Я_не_аноним_100%• 07 декабря 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Такі самі
, чоловік зазвичай купує коли буває на Позняках або на Березняках.
Чесно брешу• 07 декабря 2023
В них все на пальмовому маслі, тому не подобається... Крем у роті катається і не тане(((
Залізна пані• 07 декабря 2023
Ответ дляНаливайКа
Я взагалі не їм солодке)
Їду до мами, хочу їй смаколиків привезти. Ну і торт 🍰 обов´язково))
Але не хочеться зіпсувати свято)
Тоді однозначно Вацак не беріть, як тільки вони з´явились, то деякі торти були більш - меньш, а зараз це просто
.
А_я_ЛОЖУ!• 07 декабря 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я не знаю, мені норм деякі їхні торти. БКК краще звісно, але тут прямо Вацак зафукали. Та нормальні +/- торти. Деякі невдалі. А щодо хіматури - а де її нема? Навіть той самий хліб, який ви купляєте теж з хіматурою, щоб не псувався так швидко. Це я вже мовчу про м`ясні вироби, печиво, цукерки. Сумніваюсь, що порадниці всі тут харчуються тільки 100% органікою (при чому в Україні нема ніяких норм сертифікатів і перевіврок щодо цього). Ще дуже смішно, що розхвалюють Сільпо. Знаючи їх мережу, то от якраз вони точно свої торти з гімна і палок роблять, як і власну кулінарію.
100%
стадный инстинкт во всей красе
Ответ дляuser771
Из цикла : ’ На безрыбье...’. Абсолютно не нравятся.
Не знаю есть ли сейчас (сахар не позволяет на сладкое смотреть).
Крем Розет -Запорожское предприятие, Львовские Ярыч, Розалини нравился ’Женские хитрости’. И на Голосеевской возле ЦНАП замечен магазинчик Лучианно, раньше был хит, как сейчас не знаю.
А мне крем розет нравился , тол ко не помню как назывался то ли Шанель, то ли Париж. Офигенно вкусный
Крим мій• 07 декабря 2023
Вацак з мого рідного міста. Пам´ятаю як все починалося,як всі ганялись за його тортами. Ну і були вони непогані років так 20 тому. Через кілька років його діяльності якість зіпсувалась, не їм до цих пір. Хоча дехто каже, що є деякі непогані.