Кицюююня• 07 декабря 2023
Скільки калорій втрачаєте за тренування
Я такий собі спортсмен, але скинути зайві кілограмчики треба. Мені цікаво скільки калорій нормально втрачати за годинне тренування. Ясно що тренування різні, ми всі різні, просто цікаво скільки у ви втрачаєте калорій в залі чи на пробіжці. Хочу зрозуміти до чого прагнути.
Стрекоза любви• 07 декабря 2023
Не слідкую за цим. Тренуюся щоб зміцнити мʼязи і підвищити витривалість.
Заставляличка• 07 декабря 2023
якщо кардіо 40 хв на орбітреку, то калькулятор показує 350-400 калорій
Кицюююня
• 07 декабря 2023
Ответ дляЗаставляличка
Ви займаєтесь для схуднення і лише на орбітреку чи ще на інших тренажерах?
Заставляличка• 07 декабря 2023
Ответ дляКицюююня
схуднення/підтримка ваги, до кардіо в мене ще силові
Свідок Перемоги• 07 декабря 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
На степере по счётчику 28 минут - 200 калорий.
Это Беговая дорожка или что ?
Kusalochka• 07 декабря 2023
Ответ дляЗаставляличка
Где-то так + силовая, но я не знаю сколько на ней уходит
Млинці зі смайликом• 07 декабря 2023
Кицюююня
• 07 декабря 2023
Тобто я так розумію що від 200 до 400 калорій за тренування це норма. Так?
Заставляличка• 07 декабря 2023
Ответ дляКицюююня
ви не на калорії орієнтуйтесь, а як вага знижується, дефіцит та інтенсивне тренування і буде вага йти