люблю_тортики• 07 декабря 2023

У брата большой кредит

Как обухом меня ударила новость брата, что у него долг в 10 онлайн займах, уже больше 100 тыс+ проценты растут. Он пришёл в слезах (43 года ему!), с работой плохо. Брал сразу на лечение себе, один, потом пошло - поехало, брал новые, чтобы закрыть предыдущие, не получалось.
Ходит никакой, понурый, сердце, говорит, болит, не спит. Очень слабо характерный, не боец по жизни вообще.
Я неделю почти не сплю толком, начинаю худеть. У него жена и дети, живут в её родителей, он квартиру снимает себе ещё. Своего имущества нет.
Боюсь сказать маме (он пока мне только признался), она отдельно сама живет. Помогать ему - муж мне не разрешает брать на себя кредиты, мой заработок небольшой.
Какой выход? То что сам дурак я понимаю, натворил.. Если с ним что-то случиться, как себя не винить потом? Брат все таки...
автор люблю_тортики • 07 декабря 2023
Ответ дляБабайко
А Вы считаете это нормальным, что жена об этом не знает.
По моему ей надо помочь их развести.
Хай сам каже , він ще мабуть хоче мати сім´ю
Ніколи не збрешу• 07 декабря 2023
А що лікував, що кредит взяв?
Щаслива Я• 07 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
Клянеться що не грає
Ага. Вони всі клянуться. Про те, що мій дядько грає ми дізнались коли його донька, тобто моя двоюрідна сестра, не знайшла свої прикраси, у тому числі золоту каблучку, яку ми з чоловіком їй подарували. З початку він казав що на бізнес гроші потрібні були, що його партнери прокидали, що був кредит на розвиток туди-сюди, потім коли ще дещо повспливало, то визнав що грає
Щаслива Я• 07 декабря 2023
Ответ дляНетутешня
Или наркоман, или просто просрал на развлечения. Очень странно, что живет не с семьей
Не живе з тещею то не так вже і дивно, але в тандемі з великою кількістю боргів так, це дуже підозріло
Щаслива Я• 07 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
Клянеться що не грає
Ви так акуратненько спитайте у батьків, коли вони йому в останнє давали гроші. Я впевнена, що давали. Просто він більше в них не може просити, тому прийшов до вас. Якщо ви підтримуєте стосунки з його дружиною, то і в неї спитайте, чи дає ваш чоловік гроші на дітей або ще якось спробуйте дізнатися чи в курсі вона його фінансових справ
Латексне альтер ЕГО• 07 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
Любив з друзями побухати
Так хай шукає дві- три роботи і працює.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
Він живе окремо, до них приходить інколи, бо там теща є
Це капець. Женять його. Лузер ітрутень з опорою на голові.
Женіть, бо він вам шлюб зіпсує.такі дармоїди за собою і оточення тягнуть на дно
Нетутешня• 07 декабря 2023
Ответ дляЩаслива Я
Не живет с женой и детьми, но при этом отношения сохраняются - это очень странно
При наличии долгов - еще более странно
Семья, похоже, мешает развлекаться
Странно, что жена терпит
автор люблю_тортики • 07 декабря 2023
Ответ дляЩаслива Я
Ні, не давала мама гроші
автор люблю_тортики • 07 декабря 2023
Ответ дляНетутешня
При наличии долгов - еще более странно
Семья, похоже, мешает развлекаться
Странно, что жена терпит
Жена ещё за долги не знает
Вбигудях• 07 декабря 2023
Ответ дляЩаслива Я
Автор, а ви впевнені, що ті онлайн борги не через гру в азартні ігри?
Він скоріш за все ігроман. Єдине що ви для нього можете зробити в цій ситуації, то поселити тимчасово в себе, забирати в нього майже всю зарплату для погашення боргів, а він буде у вас безкоштовно жити та харчуватися. За рік закриє борги і нехай знов живе окремо. Але грошей йому не давати, кредити для нього не брати.
Борги за мікрокредити ростуть в геометричній прогресії. Через рік буде винен 200000 умовно. Як люди вляпуються в таке, для мене загадка. Бо є знайомий з майже ідентичною історію. Набрався також більше кредитів, борг був біля 150000. Дружина не працювала, 2 дітей. Як дізналася, погнала його на заробітки закордон (якраз перед війною виїхав у 2022 році). Сподіваюсь, уже розплатитися, бо фігачить дальнобоєм другий рік поспіль
автор люблю_тортики • 07 декабря 2023
Ответ дляВбигудях
Дякую, що поділилсь. Його жінка теж не працює, бо ще в декреті
А шо сталося?• 07 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
Клянеться що не грає
Про лікування то триндеж. Він же вам не скаже що про´бав гроші, бо як же ви тоді будете йому допомогати? І як йому тоді за серце хапатись?
автор люблю_тортики • 07 декабря 2023
Ответ дляА шо сталося?
З зором були проблеми, уколи в глаза
А шо сталося?• 07 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
З зором були проблеми, уколи в глаза
Ну хоч вдало?
Ліплю вареники• 07 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
Так они и жили, спали врозь, а дети были.
автор люблю_тортики • 07 декабря 2023
Ответ дляА шо сталося?
Ну хоч вдало?
Вроді так, декілька разів проходив
Рання пташка• 07 декабря 2023
Мне поставили ржущие смайлы на предложение оплатить кредит.

А если родной человек что-то с собой сделает из-за этого кредита? Не будете ли вы жалеть, что не смогли сберечь ему жизнь или здоровье, потому что не протянули во время руку помощи?
автор люблю_тортики • 07 декабря 2023
Ответ дляРання пташка

От и я за это переживаю...радуются и смеются те, кто в этом не был
Фуліганка• 07 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
Не заганяйте себе в його боргову яму
Зрадорозганячка• 07 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
Так якщо служитиме, то борги ж нікуди не дінуться
Так з зарплати віддасть.
Зрадорозганячка• 07 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
Читала, там адвокату 30 тис і суду десь так треба заплатити
Нащо Ви взвалюєте на себе проблеми мужика, хоть і брата? Хай сам розрулює свої проблеми.
Не цілуюсь з бодуна• 07 декабря 2023
Всі все вірно пишуть, але мій колишній вчитель фізики повісився через кредит, троє дітей, не тягнув все. Я згадую і жалкую, що я та мої однокласники не знали про це і не допомогли вчасно
Сільський ансамбль• 07 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
Ні, якби просив то дали б тоді краще, а то мовчав довго..
а навіщо ще квартиру знімає? він не в тому положенні,щоб гроші віяти.
hrystia• 07 декабря 2023
Запитайте поради у цій групі.
Сільський ансамбль• 07 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
Я знаю. Як мені заспокоїтися? Ми з чоловіком живемо по своїх доходах, а він захотів ’легких’ грошей виходить
та грав він. от тільки не признається,за це мовчать до останнього..(бо за хвороби рідні зразу розказують).
У мене так знайомий- програвся,-віддав машину,квартиру, пішли жити до його матері у село. Знову програвся- пропав,шукали тиждень. Знайшли повішеним у посадці за селом.
Болтушка Му• 07 декабря 2023
Ответ дляРання пташка
Закройте ему половину или больше(сколько сможете) кредита
Договоритесь с ним что его Жена выйдет на работу, закрывать оставшуюся часть, когда закроет долг перед банком начнут отдавать вам
Это как ита? Договориться об обязательствах другого человека?
Скользкая• 07 декабря 2023
Брал кредиты не на лечение.
Идти в армию. Ему
бифидобактерияЖоржик• 08 декабря 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Я так зрозуміла, цей пияка. І мабуть роботи стабільної немає. А кредити брати не важко, гроші тратяться легко.
Тут тільки один варіант, брати себе в руки і активно працювати.
лаМпочка• 08 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
Чудний брат, не перенапрягся, з тещею жити не хоче, за те хоче, щоб сестра з чоловіком взяла великий кредит, закрити купу його дрібних. Тобто він хоче продовжити жити на широку ногу, сам один у квартирі, а ви при цьому за все це платили. Він точно бідненький-нещасненький, а не хитрожовтий егоїст?