Заюшка_хозяюшка• 09 декабря 2023

Научите, пожалуйста, как пользоваться кредитным лимитом на карте

Кто пользуется, поясните, пожалуйста, немного запуталась, когда выгодно использовать кредитный лимит, а когда нет.
Например, ка карте Привата есть кредит 10 тыс. То, что использованные деньги я должна вернуть до 25 числа следующего месяца, это я поняла .
А когда снимаются проценты за его использование, когда нет - не поняла. Если я сниму эту сумму в банкомате, или переведу ее на другую карту, то я ещё плачу + 2.5% , верно?
А когда я рассчитываюсь этой суммой в магазине, или в любом месте, где есть терминал, то я не плачу эти 2.5%?
Также если я покупаю что-то на ин.сайте через пейпел, я тоже не плачу 2.5%?
Если не так, поправьте, пожалуйста.
В каких случаях, я ещё могу использовать эту сумму и не платить%?
Например, коммуналку на сайте цкс можно кредитным лимитом оплатить, или тоже будет + 2.5%?
UmkaNiamka• 09 декабря 2023
Пробачте, кредитна карта в приваті це вже апріорі не вигідно.. пробачте, просто дуже гіркий досвід з цим банком
Напланетянка• 09 декабря 2023
Ответ дляUmkaNiamka
Ви вже якщо щось пишете, то пояснюйте
Те що ви у вічі ось там вляпалися, бо не розібралися, то ж не банка провина.
автор Заюшка_хозяюшка • 09 декабря 2023
Будь-ласка, хто знає відповіді на мої питання і лінь писати, підкажіть як правильно це загуглити, бо геть нічого не знаходжу в інтернеті з цього приводу.
Первая ласточка инфляции• 09 декабря 2023
4% за снятие кредитных или перевод на другую карту.
В магазине и коммуналка без %
Звезда в шоке• 09 декабря 2023
Ответ дляUmkaNiamka
Якщо підійти до питання як автор, розібравшись що і коли платити та як користуватись, то проблем бути не повинно
ЯспАкойнаЯ• 09 декабря 2023
Ответ дляUmkaNiamka
Неправда. Дуже вигідно, але треба з розумом користуватись і позичати ту суму, яку можешь віддати до 25 числа, щоб не платити відсотки.
Цветочница• 09 декабря 2023
Все операции (снятие, перевод, оплата и т.д.) с кредитными деньгами идут с процентами.
Дуболом• 09 декабря 2023
.ю
ЯспАкойнаЯ• 09 декабря 2023
Знімати готівку, переводити кредитні на інші карти не вигідно, а вигідно розраховуватись в магазині.
ВсеЧетко• 09 декабря 2023
Постійно користуюсь. Ту суму, що використала в жовтні треба погасити до 25 листопада. Те, що в листопаді позплачувалася не обов´язково загашати. Ніколи не плачу відстоки. Декілька раз перекидувала на картки, тоді 4% від суми. Готівку стараюсь не знімати. Для цього зарплатні. В мене моно та приват.
Але я щомісяця вношу суму певну. Коли повністю загашу, коли попередній місяць.
Якщо не зможете так, то я б не влазила. Бо дуже великі відсотки будуть, якщо ви влізите в суму е´, яка більша ніж ви точно загасите. Коли є відсотки, пеня, коли ви гасите лише відсотки, то вже яма боргова.
То таке лише при необхідності лікування я б влазила. На подарунки, їжу чи одяг таке не варто. Можна перетерпіти
Кукусикиииииии• 09 декабря 2023
в магазине, интернете, и коммуналка без процентов. снять и перевести 4 процента.
ВсеЧетко• 09 декабря 2023
Ответ дляЦветочница
Я на минулому тижні двічі проплатила замовлення нотіно. Коли вже кур´єр мав привезти. Думала, що зніме 4% .але не бачу. Може хто підкаже, чи знімає. Сума знялась лише замовлення
автор Заюшка_хозяюшка • 09 декабря 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Так, в магазині. Що ще? Мене цікавить, як ще вигідно ними розраховуватись щоб не платити відсоток. Тут вище написали, що комуналку можна, я ще не пробувала, перевірю, але теоретично, якщо можна комуналку, то можна й інші платежі, які проходять через оці встроєні платіжні системи: лікпей, пром оплата, тощо ? Чи я помиляюсь ?
автор Заюшка_хозяюшка • 09 декабря 2023
Ответ дляВсеЧетко
Ви платили їм не на рахунок а саме в процесі замовлення, через якусь платіжну систему, вірно ?
автор Заюшка_хозяюшка • 09 декабря 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Пожалуйста, напишите точнее, что значит в интернете. Пейпел -я проверила, да. Пример просто приведите, что Вы где покупали не снялись проценты ? Благодарю
ВсеЧетко• 09 декабря 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так. Через посилання міст.біз.пей обираю картку, з якої оплачувати. Це, коли міст експрес доставка
ЯспАкойнаЯ• 09 декабря 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так в магазині, продукти, одяг, медичні процедури. Короче терміналом.
Про інші оплати не знаю точно, бо я не користуюсь. Я використовую кредитку в магазинах.
UmkaNiamka• 09 декабря 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я не сперечаюсь, я кажу свій досвід, в інших банках є дві карти, все добре, тут.. уви.. не повернусь
ЯспАкойнаЯ• 09 декабря 2023
А, я ще квитки на потяг завжди з кредитки плачу та корм тваринам в зоомагазині онлацн :)
Кукусикиииииии• 09 декабря 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
везде где онлайн оплата. ну например бытовая техника на розетке или в любом магазине типа фокстрокт, если хотите оплатить онлайн с кредитки будет без процентов. технику я обычно покупаю с кредитки. оплачиваю через инет и жду доставки.
автор Заюшка_хозяюшка • 09 декабря 2023
Если, например такая ситуация: мне нужно купить билет на Фликсбасе, вот он сегодня есть, а через неделю не будет, я через Гугл Пэй его оплачиваю кредитным лимитом, процент снимется или нет?

Девочки, извините, что заколупываю, мне очень нужно детально разобраться в этом вопросе, дело не в билетах, и не магазинах, долго объяснять..
Мне нужно точно знать, когда снимаются проценты, а когда нет, спасибо в любом случае всем, кто написал
автор Заюшка_хозяюшка • 09 декабря 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Благодарю, то есть любая онлайн оплата скорее всего проходит без процентов, насколько я поняла по ответам выше . Мне это очень важно , спасибо огромное, что подсказали, буду тестить..
Я думала, только пейпел.
Напланетянка• 09 декабря 2023
Ответ дляЦветочница
Оплата товарів без процентов
Напланетянка• 09 декабря 2023
Ответ дляUmkaNiamka
В мене карти 6 банків, і скрізь все ок. То просто не всі вважають за потрібне читати умови обслуговування рахунків та карт
UmkaNiamka• 09 декабря 2023
Ответ дляНапланетянка
Щє раз, я не сперечаюсь, я кажу свій досвід, мій досвід з цим банком дуже поганий. Карт звичайних в мене теж за все життя було дай Бог, кредитних 2, усюди все ок.. в приваті хитрозроблені. Я вже мовчу про купу комісій які у них є, а в інших банках нема. І да я знаю про комісії, значить читаю умови)
Біле пальто• 09 декабря 2023
Сейчас в ПриватБанке акция, снятие наличных денег с кредитки в банкомате без процентов до конца года.
Напланетянка• 09 декабря 2023
Ответ дляUmkaNiamka
Так в чому саме досвід, крім ’поганий’, чи ви в цьому не розібралися?🤣 Користуюся Приватом, жодних проблем. Чи у вас який окремий для вас Приват?
Удальонка• 09 декабря 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Пром оплата, комуналка всё без процентов
Удальонка• 09 декабря 2023
Ответ дляUmkaNiamka
А какие у них есть комиссии, которых нет в других банках?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 09 декабря 2023
Автор, загугліть ’акції Приватбанку’, я бачила, що бувають кеш-беки при оплаті кредитними грошима.