Шкварочка• 08 декабря 2023
Майстер знайомий кума
Короче, очі аж запухли, реву 3 години вже. Знайшов чоловік майстра дешевше, бо ж 1500 грн за установку дверей дорого. Знайшов за 1000. Що робити, нові двері купувати чи тільки коробку чи що робити? В мене просто немає сил плакати, чоловіка вже морально з´їла, він і гроші горе-майстру заплатив, хоча той ще не закінчив роботу! Я в розпачі...
Санька-4b93• 08 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
Друг кума, супер майстер. Ех, а знайомі дали номер телефону майстра, який в них робив. Але тут ж дешевше. Питання, що тепер робити...
Попробовать зашпаклевать бесцветным силиконом, и возможно закрасить. Менять короб это занадто. Хотя....кто знает как он его в целом установил по крепости монтажа.
Колгоспниця• 08 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
Чоловік заплатив. Тепер взагалі задумалась про розлучення, вперше
Ні, розлучатися не правильно. Правильно вбити
Головний кошак• 08 декабря 2023
Я так зрозуміла зверху щось буде, якийсь добір, накладка, налічнік
Шкварочка
• 08 декабря 2023
Ответ дляКолгоспниця
Про це теж думала)
Шкварочка
• 08 декабря 2023
Ответ дляГоловний кошак
Так, будуть налічники
КараПузовна• 08 декабря 2023
А ми якраз будемо замовляти двері на вихідних
Тепер ще більше боюсь, я дуже придирчива
Підкажіть якої у вас фірми двері і де брали?
Головний кошак• 08 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
Так, будуть налічники
Так він і перекриє весь цей жах
Шкварочка
• 08 декабря 2023
Ответ дляКараПузовна
Двері шервуд, я не з Києва. Але можна в Інтернеті подивитися, непогана якість за нормальну ціну.
Шкварочка
• 08 декабря 2023
Ответ дляГоловний кошак
Так він і перекриє весь цей жах
Жах, це криво порізано
Бюст Березуцкого• 08 декабря 2023
Ответ дляRiesling
Ой да перестаньте, прям горе велике.
Хай чоловік і виправляє, сам або платить іншому майстру.
Чого ревіти, чим це допоможе?
Особливо на фоні того шо у декого дім розбитий або знищений, це просто куйня. Наступного разу не варто шукати де найдешевше та й по всьому
Поросенка• 08 декабря 2023
А ми платили 1500 за установку, і це в Києві. Правда, весною. Але нам все дуже класно зробили.
Щось у вас дорого, як для меншого міста
Шкварочка
• 08 декабря 2023
Ответ дляMede
1500 за монтаж дверей то ні фіга не дорого. Скупий платить двічі
І я так чоловіку кажу
Я на хвилинку• 08 декабря 2023
Ответ дляГоловний кошак
Я аж пішла на свої двері дивитися)
Не розумію, як в роздовбану стіну двері ставлять?
У мене є навіть коробка у 40 см., зверху налічник, ставилося все після того, як уже навіть обої поклеїли.
Чим, коли і як навколо дверей стіну заліплювати?
Поросенка• 08 декабря 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Вы ещё не видели как делают сардельки и колбасу ,
А ви бачили?
Шкварочка
• 08 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
Щось у вас дорого, як для меншого міста
От і в знайомих за 1500 класно зробили
Колгоспниця• 08 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
Про це теж думала)
Вперше? Бо я з чоловіком роблю ремонт вже півроку. Це капець, дивуюся, як я його не вбила. Вже півроку це бажання. Зникало тільки тоді, коли він давав гроші і казав: сама розбирайся. Наприклад, прийшов сантехнік, я йому потицяла, що де, фотки тих виробів показала, він, як людина з досвідом зробив все чудово. Питання були тільки: по центру чи змістити? Ванну стандартно чи як на старість (тобто низько). Нажаль, грошей стільки не було, частину робіт робили самі... Вже навіть місяць не розмовляли.
Шкварочка
• 08 декабря 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Я аж пішла на свої двері дивитися)
От це роздовбане робив чоловік, доводячи мені що налічник все прикриє. Тепер буде дошпакльовувати
Головний кошак• 08 декабря 2023
Я платила 1500 ще у 2016. Це ьуло капець як дорого і я стояла над ними весь час
Поросенка• 08 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
Щось він не те у вас зробив.
Суцільна зрада• 08 декабря 2023
Ничего не исправляйте и не заделывайте. Сделайте больше фото и всем, кто захочет ставить двери показывайте его работу. Может кого-то это спасет
Шкварочка
• 08 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
Щось він не те у вас зробив.
От і двері я не хотіла, щоб ставив сам. Але знайшов же ж майстра!)
Я на хвилинку• 08 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
А! 🤣 тоді точно рано розлучатися.
Він тепер поки стіни доробить, то ще 10 раз ті двері цементом, штукатуркою, шпакльовкою і грунтом заляпає🤣
Смайликівна• 08 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
Ну, фото коробки дверей. Хіба не видно, як ’акуратно’ зроблено? Лиштва ще буде
Муж скупердяй пусть покупает новые двери и мастера оплачивает нормального.
И будет ему наука, как жадничать.
Да и вам на будущее(
И будет ему наука, как жадничать.
Да и вам на будущее(
Нічна ненажера• 08 декабря 2023
Тепер на олх викличте реставрація дверей. За 500 зроблять шпакльонуть, підфарбують. А лиштва не закриє це?
Нічна ненажера• 08 декабря 2023
Я двері вхідні купила за 26 тис. Обіцяли зробити і лиштву портал з середини. А тепер кажуть проєм нестандартний. І у мене тепер незакінчений вхід в квартиру. Теж в стресі.
Оновлена версія• 08 декабря 2023
Ответ дляНічна ненажера
при покупке дверей всегда вначале приходит замерщик и меряет какой размер двери подходит
Посудомойка• 08 декабря 2023
Замовляла майстра з того ж магазину де і двері купувала. Недешево, зато ідеально і гарантія. Но я то без чоловіка. Вам співчуваю. Купуйте нові двері. Як це усе зашпаклюютьй буде всерівно вас дратувати . Ну і я таких чоловіків терпіти не можу. Можете розлучатись , після того як купить нові двері