ЛюблюДевчонок• 08 декабря 2023

Прага. Хелп… хто з досвідом? Бо вже плакати зараз буду

Приїжджаю о 7 ранку. Чи о 6:30, як вийде. Заселення о 14:00, раннє заселення о 12:00 з додатковою оплатою - і не факт що прибрано буде. Кажуть кафе всілякі і заклади зачинено до 11:00 мінімум. Це якийсь треш…. Блін. Я починаю розчаровуватись… на вулиці зима ще, я після доби поїздки в потязі….треш! Це рахуйте день в *опу! А я всього лише на 4 дні і так їду… і ще і останній день також виселення там десь об 11:00, не пізніше, а потяг о 22:00 - знову на вулиці шататись із валізою цілий день як бомж. Це якийсь треш…
Теща дочки• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Да( все відчиняється ближче до обіду кажуть… ще і передріздвяний час…
Нет, не правда. В Праге все работает с утра и здесь нет, как в Польше, что в воскресенье выходной и даже супермаркеты не работают. Позавтракать можете в ближайшем кафе, ресторане или в Маке и т.д.
Та_все_ок_будет• 08 декабря 2023
Ответ дляЯк міряти?
а расскажите пож. маршрут поездом, а то я автобусами не люблю
Удобно поставить приложение РегиоДжет (это чешские поезда) и там сразу одной покупкой и по Украине билет через Перемышль и из Перемышля в Прагу
До лета этого еще 2 пересадки было, сейчас одна
Только в РегиоДжете нужно за вещами следить, очень воруют цыгане на станциях по пути следования, там входи кто хош, а поезд ночной
Чу Ча• 08 декабря 2023
Ответ дляДодекаэдр
камера хранения открыта
побывать на Карловом мосту в шесть утра дорогое удовольствие, обычно там не протолкнуться
Кстати, да, на Карлов мост в шесть утра - это супер👍
Сегодня я не я• 08 декабря 2023
Ответ дляЛуковая
Тю, якщо гуляти їхати, то нащо валіза? Рюкзачок за спиною на заваді не стане: цілий день можна ще по музеях, кафе, шопінг
А як потім нашоплене везти назад?
Ми з донькою їздили, то я пожалкувала, що не взяли другу валізку (у нас вони маленькі), тому що довелося всі покупки в рюкзаки розпихувати й волочити це на собі((
Тундиринда• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
А хіба ні? Їдеш відпочивати і гуляти 4 дні, а виходить що тільки шататись незрозуміло де 2 дні як мінімум((
чому не забронювали дві додаткові доби? чи не купили нормальні квитки? проблема в тому, що хочете зекономити і ниєте
Та_все_ок_будет• 08 декабря 2023
Ответ дляСегодня я не я
А як потім нашоплене везти назад?
Нашопили б валізу побільше
Неновая почта• 08 декабря 2023
Ответ дляСегодня я не я
А як потім нашоплене везти назад?
А що там з цінами ? Думала що дорожче ніж в інших країнах Європи .
Сегодня я не я• 08 декабря 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Нашопили б валізу побільше
Та ну нафіг, я і так то з Іспанії валізу везла, то з Туреччини)
Сегодня я не я• 08 декабря 2023
Ответ дляНеновая почта
Чого б це?
Неновая почта• 08 декабря 2023
Ответ дляСегодня я не я
Чого б це?
Того що в різних країнах різні ціни . Наприклад , в тій же Франції дорожче ніж в Іспанії один і той же магазин одягу .
Я_не_аноним_100%• 08 декабря 2023
Це називається романтизація подорожей. Ласкаво просимо до реальності!))
Я таким стараюся не перейматися, і відразу при плануванні подорожі готова до таких ’шатань як бомж’. В цьому місці відразу по собі бачу, чи готова я до натупної поїздки. Буває як подумаю - блін, це до літака 10 годин, а на вулиці холодно, а в мене чемодан.... то це знак, що їхати не хочу. А як думки типу ’візьму лише рюкзак, залишу в готелі, можна і в аеропотру посидіти і тп’ - то значить реально хочу і їду)
я Кукарача• 08 декабря 2023
Прочитала першу сторінку теми і виникло нестерпне бажання зарядити автора по потилиці...
Блакитне небо• 08 декабря 2023
Не те що в Україні. Моя колега з роботи якось поїхала на західну відпочивати, от наприклад заселення 12 числа а приїхала вона 11 числа в 21:30 !!! І підняла увесь персонал її заселяти ну і з урахуванням що то норм, цілий день оплачені з 12 числа😂
Капризуля• 08 декабря 2023
Не знаю писали или нет,на вокзале есть камера хранения я всегда приезжаю в 5-6 утра,затем иду в вокзал либо Starbucks (туалет все есть и поесть,отдохнуть)так как следующий мой автобус около 17))))
Капризуля• 08 декабря 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Подивилась по карті, Маки в Празі відкриваються о 06:00. Берете Гугл-карту, прокладається маршрут громадським транспортом і їдете до Мака. Я так люблю сніданки в Маках в поїздках в Польші на сніданок є бургер з авокадо))) може і в Чехії теж є) спробуйте)
Мак в Праге отличается, мне он был отвратительный.Я думала мак везде похож,ну я так думала,но я ошиблась)))
Оле Лукойе• 08 декабря 2023
так работает европа, захочеш немного сэкономить и поехать в удобную дату, заплатишь все деньги мира, по этому вариант либо принимать реальность как есть, либо без миллиона баксов туда и нос не сувать никогда. Автор по теме вам всё хорошо посоветовали, поищите мак или старбакс утром обычно это раньше всех уже открыто, а там смотрите...не расстаривайтесь.
Княгиня пітьми• 08 декабря 2023
у нас точно так же. приехала рано утром во Львов, из автобусного тура, а в мой город поезд только вечером. чемодан в камеру хранения на вокзале и гулять по городу
Капризуля• 08 декабря 2023
Автор,а какой вам отель забронировали?
ОноВамнадо• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
5 годин на вокзалі. Там холодно, та ще і втомлена … і потім поки приїду в готель та відпочину - все одно день в ОПУ🫣😨😨😨😨😩😩😩😩
Ну потрібно було бронювати минулу ніс
ОноВамнадо• 08 декабря 2023
Ответ дляСегодня я не я
Так за день до теж буде з 14-ї заселення))
То автор буде аж вночі)
Додекаэдр• 08 декабря 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Это когда же в Праге был мороз 15 градусов целую неделю?)) Разве что ночью пару раз от силы, а сейчас тает уже все и +-1С
это было 10 лет назад )
felin• 08 декабря 2023
Ответ дляКапризуля
Ой, з туалетами у Празі все складно🙈. Вони навіть у Starbucks платні)))
Сумчатая кошка• 08 декабря 2023
У мене знайома живе в шикарний квартирі в центрі Праги, за готель не треба було б платити і заселення коли хочеш)). А я як подумаю туди їхати добу, то й не хочеться
дамаБезСобачки• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
А від нас ви що хочете?
Секретница• 08 декабря 2023
у кракові рано приїхала, залишила валізу на вокзалі у камері схову і пішла у бургер кінг, а потім гуляти по місту поруч. перед поселенням забрала валізу і поїхала в отель.
Що там макдональдсу не має?
ЭмчЭндЭм• 08 декабря 2023
Маєте шанс пройтися Карловим мостом без натовпу туристів 🤗) Не пріть валізу на 4 дні, наберіть чаю/кави в термос в поїзді, якщо боїтеся, що нічого не працюватиме
Живчик-счастливчик• 08 декабря 2023
Ответ дляя Кукарача
І пускати не далі сусідньої області))
поки розуму не набереться і не ’подорослішає’)
Кіна не буде• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ваш варіант -нікуди не їхати . Або оплатити за ранне заселення та пізне виселення
Куда ж без меня• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
не розумію здивування.., це сюрприз для Вас? Ви ж самі бронювали житло, там години вказані.
Особливо від’їзд здивував.. Потяг в 22год, а Ви номер звільняєте зранку? Варто було ще + добу орендувати.
Пишу вірші, дорого• 08 декабря 2023
Ну так забронюйте собі додатково день і заселяйтесь. Нащо їхати в Прагу, якщо грошей нема?