ЛюблюДевчонок• 08 декабря 2023

Прага. Хелп… хто з досвідом? Бо вже плакати зараз буду

Приїжджаю о 7 ранку. Чи о 6:30, як вийде. Заселення о 14:00, раннє заселення о 12:00 з додатковою оплатою - і не факт що прибрано буде. Кажуть кафе всілякі і заклади зачинено до 11:00 мінімум. Це якийсь треш…. Блін. Я починаю розчаровуватись… на вулиці зима ще, я після доби поїздки в потязі….треш! Це рахуйте день в *опу! А я всього лише на 4 дні і так їду… і ще і останній день також виселення там десь об 11:00, не пізніше, а потяг о 22:00 - знову на вулиці шататись із валізою цілий день як бомж. Це якийсь треш…
printerman• 08 декабря 2023
Приехали утром. Сдали вещи на вокзале в камеру хранения. ВЫшли с вокзала налево - там Мак почти напротив Национального музея. Позавтракали. ПОтом пошли в музей. Если Вам конечно интересно. Мне понравилось. Музей состоит из двух частей. Переход между ними на самом нижнем этаже. Плюс классная смотровая под куполом. Реально часа 3 все это займет точно, может быть даже больше. Потом вышли из музея, забрали вещи из камеры хранения и поехали селиться в отель.
printerman• 08 декабря 2023
Если РеджиоДжет таки приедет вовремя, что бывает очень редко, перед музеем (он открывается в 10,00) можете съездить на Карлов Мост как многие здесь советовали. Метро Староместска. КУпите билет на 90 минут.
Хватит доехать до моста, а потом на метро в музей.
Викупана• 08 декабря 2023
Ответ дляfelin
Ой, з туалетами у Празі все складно🙈. Вони навіть у Starbucks платні)))
В деяких Старбаксах особливо у центрі, на чеку код, з яким йдеш до туалету. Більш дальше від центру- просто заходиш.
Крим мій• 08 декабря 2023
Ответ дляДодекаэдр
оставьте багаж в камере хранения и идите гулять по Праге, она волшебная. Я гуляла неделю в пятнадцатиградусній мороз.
Пейте глинтвейн, заходите в кафешки. Там есть бочки с огнем возле точек продажи глинтвейна можно погреть руки и пообщаться с туристами
А еще можно сесть на общественный траспорт и незадорого увидеть пол города. Мы так часто в поездках делаем. Кружок на одном маршруте по центру , кружок на втором- и город посмотрели...
Не рахую, а вважаю• 08 декабря 2023
Забронюйте готель на добу раніше. Приїдете і заселитись. Не думаю, що там прямо дуже велика ціна питання.
Ну що ви, мамо!• 08 декабря 2023
Якщо ви така примхлива, бронюйте готель на добу швидше приїзду і на добу пізніше виїзду, поселення і і виселення буде в зручний для вас час.Особливий комфорт вимагає витрат
Як міряти?• 08 декабря 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Не радила б максимально на безготівку розраховувати. Якщо це ячейки, то 99% потрібні монети. Якщо приймаюча сумки людина - то сумнівно, що в них є термінал. А ви чого не взяли трохи коштів з собою в кронах? Ну тепер по ходу це питання вирішуватимете.
а де можна купити крони? в обмінниках немає
Як міряти?• 08 декабря 2023
Дівчата спрошу в цій темі. А в яких секторах краще шукати житло, щоб зручно в центр добиратись? я як на карту глянуда, це жах....
smilingsky2010• 08 декабря 2023
Ответ дляЯк міряти?
Ищите возле метро по зелёной ветке. Тогда без пересадок будете добираться до центра
smilingsky2010• 08 декабря 2023
Ответ дляЯк міряти?
Снимете в банкомате с украинской карты, без контактная оплата
Несу пургу• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Да, буду вперше їхати…😩😩😩
Аатор, я с вами, сочувствую. Считаю это очень неудобно и дискомфорт для туристов.
Все так пишут вроде за счастье после суток в дороге ещё тыняться пол дня.
автор ЛюблюДевчонок • 08 декабря 2023
Ответ дляLizavel
Так вы ж не сидите в поезде, а лежите, отдыхаете. Это даже не автобус...
буду сидіти, інтерсіті і потім сидяче місце також реджіоджет
smilingsky2010• 08 декабря 2023
Автор,все ТЦ в Праге работают с 9 утра, а некоторые с 8. А ещё есть круглосуточные маки и кфц
Говорю-балакаю• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Да, буду вперше їхати…😩😩😩
Чомусь так і подумалось. Автор, по-перше, якщо налаштувати себе на негатив, то Вам в подорожі взагалі нічого не сподобається. По-друге, заселення після 14:00, а виселення до 11:00 - то нормальна практика. Що пораджу:
По прибуттю: речі можна залишити або в камері схову і поїхати гуляти містом або доїхати до готелю і залишити речі в камері схову в готелі і далі йти гуляти. У Вас в якому районі готель заброньовано? Ви поки розберетесь на вокзалі, то добра година часу вже пройде. В центрі міста є ряд закладів, які працюють зранку (окрім умовного Макдональдсу): Coffee & Waffles (Valentinska 1061/6, працюють з 8 ранку), Bistro Monk (Michalská 20, працюють з 8:30), Bella Vida Cafe (Malostranske Nabrezi, 3, відчинені з 08:30), Wake Up Choco Cafe (Michalská 970/20, працюють з 8:30) - і це тільки частина, але, думаю, вистачить і її. Також можна за доплату поснідати в готелі.
В день виїзду: після сніданку виселяєтесь з номера, залишаєте речі в камері схову в готелі і йдете гуляти. Потім на вечір забираєте речі і їдете з ними на вокзал.
Лялькодзьоб• 08 декабря 2023
ха, в Голвей (Ирландия) в одном из отелей заселение с 15.30! выселение до 12.00. за что, спрашивается, платить кучу денег?
автор ЛюблюДевчонок • 08 декабря 2023
Ответ дляСусідка зверху
Я перепрошую, всю тему не читала, може вже й були такі поради.

А яким перевізником їдете? Бо Ви с початку дістаньтесь до Праги вчасно:( Я теж якось їхала на Різдво і хвилювалась, чим займатись зранку. В результаті було суттевє запізнення, і приїхала о 18 замість 7 години ранку.

По суті - камери схову на вокзалі. Але потрібні крони. Принаймні, на залізничному вокзалі карткою оплатити важко, бо камери схову під землею, інтернет погано приймає.
Щоб забезпечити собі інтернет - замовьте в Україні ще пакет Доступний роумінг.
І встановіть на мобільний прикладку Літачка, щоб з телефона купувати квитки на громадський транспорт. Так значно зручніше.

Приєднуюсь до рекомендацій. якщо дуже рано приїдете - скористатись нагодою подивитись Прагу з мінімумом людей. Це можливо тільки зранку.

Щодо очікування на респшен - в залежності від того, де Ви орендували житло. Бо бувають апартаменти без ресепшн, Вам надають на ел. пошту код доступу в приміщення, а картка-ключ - в апараментах на столі.

І ще дуже раджу передивитись багаж. Бо на 4 дні точно багато речей не потрібно. Зараз ще й різдвяні розпродажі, багато чого можна купити там, дешевше.

І головне - налаштуйтесь на позитив. Прага - гарне, комфортне місто. Все буде добре!
дякую!
Чемна панночка• 08 декабря 2023
Ответ дляДодекаэдр
Особливо коли мало туристів,то додає шарму)))
автор ЛюблюДевчонок • 08 декабря 2023
Ответ дляЛуковая
Я в Прагу припхалась на 4 дні прямо в день Різдва 25 грудня. В центрі все було відчинено: кафе, ярмарки, гуляння, історичні пам´ятки, купа туристів, всюди можна погрітися, перекусити. Вдягайтесь тепло, бо при мін.морозі там буде пробирати через сирість
тю...ну подивимось чи буде цього року відкрито 25..бо у мене вже уявлення таке що там самі самісінькі будем ходити по місту на різдво)) подруга просвітила блін..дякую за пораду!
Всех в сад• 08 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Треш тільки в тому що ви як з неба звалились, ви не знали коли поселення в готелях зазвичай коли квитки купували?
Наверное не знал человек. Это вы ’ великий’ отельер у нас тут .
Говорю-балакаю• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Чехія є найбільш атеістичною країною Європи, тому так, там 25-го частина закладів буде відкрита. Ярмарка - так точно. Я в Празі була 24-26 грудня як раз, 24-го все працювало до 19:00 десь, 25-го - з 11:00.
Як міряти?• 08 декабря 2023
Ответ дляsmilingsky2010
на букинге этого не видно. Там прописаны секторы
автор ЛюблюДевчонок • 08 декабря 2023
Ответ дляПримарочка
Автор, ми вже зробили роботу за вас, вам тепер тільки гарно відпочити)
І так, слідкуйте за смс від регіоджету, це та контора, що може тупо відмінити потяг з Київа до Перемишля(, нажаль влітку я на таке попала
я купила квиток до перемишля через укрзалізницю інтерсіті. а от із перемишля в прагу - реджіоджет..
сподіваюсь пощастить, бо зовсім безпорадна буду
Як міряти?• 08 декабря 2023
Я теж як автор без- досвіду в поїздках, тільки в Польщі була. страшно капець, через те. що не знаєш мови. Відповідно ні запитати, ні таксі викликати, ну і т.д.
автор ЛюблюДевчонок • 08 декабря 2023
Ответ дляВикупана
В якщо будете розраховуватися, курс 1 крона- 1,6 гривні, капучіно в Старбаксе 105 крон - в грн 168 , не лякайтесь.
мда...ну хоч разочок вип’ю старбаксу)) воно того має стояти))
автор ЛюблюДевчонок • 08 декабря 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Шото не помню проблем в выходные до 11 с заведениями, тц работают, макдональдсы

На вокзале деньги не меняйте, курс очень плохой, пройдитесь по центру, там какие-то обменники есть недалеко от курса вокзала уехавшие, но больше нормальных

В Праге можно полдня гулять просто на улице с открытым ртом) день не пропадет, не переживайте
точно що з відкритим ротом
автор ЛюблюДевчонок • 08 декабря 2023
Ответ для vihola
Може вони такі ж
так оце вони ж і розказали мені оце все...налякали страшне. а самі живуть в чехії вже більше року...
Грабля• 08 декабря 2023
Так-с, домовляєтеся залишити чемодан і йдете гуляти. Повірте, час пролетить і не встигнете озирнутися
автор ЛюблюДевчонок • 08 декабря 2023
Ответ дляЯк міряти?
а расскажите пож. маршрут поездом, а то я автобусами не люблю
з києва до перемишля, з перемишля в прагу
автор ЛюблюДевчонок • 08 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
Теж думала, що вона з двома дітьми туди їде, що прямо валізу))) На чотири дні)))
та маленьку! на 8-10кг..бо вона на колесах, не хочу на спині тягти рюкзак
Сиамская сороконожка• 08 декабря 2023
Ответ дляЯк міряти?
Открыли переводчик, гугл карту и погнали. Не понимаю переживаний. Вроде тут каждый знает язык той страны, где пришлось побывать )
Язык жестов тоже никогда не подведёт)