Косина, просто нагрянули
самое ужасное, это коммуникация и нахальное поведение.
для меня это кошмар.
Ответ дляtotana
Под рашкой никто не хочет. А под такой Украиной, где беспредел от Тцкашников и власти тоже никто не захочет.
- уявіть схожу тему, такі от настрої - всього лиш рік назад,, скільки секунд така тема би пробула активною,, - всі уявили ?
звісно ніхто не хоче, і так не буде, ні те ні інше
буде 3й варіант, але поки піпл-електорат ще не готовий до цього
наразі готують біомасу, і все дуже наглядно, вже й сліпі прозрівають
Ответ дляfrumoasa17
Нікого не змотивує, що крадуть так, плюс відсутність нормальної кількості зброї, а рідним після загибелі - він не був на бойовому завдані і вам нічого не повинні. За це воювати? 300 років воно не потрібно після такого.
А пенсія по втраті годувальника! Ну що ви - шалені гроші ж
brenda2305• 09 декабря 2023
Ответ дляjulil
И наша власть в том числе. Таких условий, как вначале войны нам больше не предложат, об этом уже все кому не лень твердят.. И сотни тысяч жизней бы сохранили. И можете обзывать Матрешкой, уже пофик.
Это, кстати, факт
Ответ дляtu85
Каких лозунгов? Вы были в оккупации?
Люди реально благодарны ЗСУ, за то, что освободили, никто не хочет жить под рашкой!!!
Мама в оккупации - рашка пенсию пересчитала, в 5 раз больше получилось, чем украинская пенсия. Мои просьбы выехать ко мне в Киев какбЭ не актуальны от слова совсем
Ответ дляKlara_
Вот и я удивилась , спорт плотно закрепился в нашей действительности давно , а тут все ещё какие-то стереотипы или отношение к спорту как к излишней роскоши
Ну так цінник навіть посереднього клубу доступний далеко не кожному пересічному українцю. Я пара за вашу дійсність. Але у багатьох вона інша,і за ціну вашого абонементу місяць модна родину годувати в їх реаліях. Тут швидше але питання класової ненависті
Левобережная• 09 декабря 2023
Ответ дляSmileyFace
А для чого тоді автомати, навіщо колючий дріт стелити на дорозі? Там що вороги, терористи знаходяться на відпочинку? А розмова с дівчатами...
питання було - де ви на відео побачили, що хтось нападає на відпочивающих?
Дріт, щоб відпочивающі недочоловіки не звалили до вручення повісток.
Ну й зрозуміло, що відео нарізано так як треба власникам комплексу. А вони брешуть:
’Під дулами автоматів вигнали на вулицю із саун і процедурних кабінетів всіх відвідувачів, у тому числі дітей, жінок та людей похилого віку.’
Навіть на нарізаному відео ніхто нікого ’під дулом автомату’ не вигоняє, немає дітей та пенсіонерів й ніяк не ’тільки 20% чоловіків’
Там немає чомусь жодного військового на реабілітації. І вони не мають жодних пропозицій пільг та знижок для військових.
Задовбав цей несчастний ’економічний фронт’.
Господарі колись викладали це відео не розуміли, якою буде реакція західної преси та політиків? Вони думають лише про свої гроші. Коли тих дівчаток будуть матимуть буряти, сподіваюся їм не буде так погано.
Левобережная• 09 декабря 2023
Ответ дляtotana
Да, на этом видео хорошо видно этих здоровенных животатых ветеранов. Которые решили, что они боги, судьи и каратели в одном лице.
як я розумію ви знаєте найкращі методи вручення повісток всяким ’відпочиваючим’ та мамкіним квіточкам не створеним для війни? Поділіться?
Сонная Сова• 09 декабря 2023
Ответ дляЛевобережная
То хай власть думае про оружие и нормальную мотивацию воевать, а не буряты, буряты. С такими событиями и бурятов не надо свои ж згвалтують.
Джеральдина.• 09 декабря 2023
Ответ дляЛевобережная
Себе повестку возьмите. У нас равноправие, так что, прямой путь - на фронт
Ответ дляЛевобережная
Вы почему не на фронте. У нас равные права - вас никто к дивану скотчем не примотал же…Почему же не в окопе. А отвечать можете только за себя, а не распоряжаться чужими жизнями. Не хочет какой-то мужчина на фронт и никто его силой туда не отправит. И хорошо, что весь мир видит беспредел. И как у нас соблюдаются права человека).
Сонная Сова• 09 декабря 2023
Ответ дляtu85
Ну, вот видите😉
А там ещё присмотритесь я написала, что коррупция тотальная и это не норм.
Ага но беззаконие власти вы валите на рашу, хотя не понятно причем раша до того что бы нашим властям думать про людей, а не про свои карманы.
Джеральдина.• 09 декабря 2023
Ответ дляtotana
А некоторые еще не хотят окончания войны, так как вообще в Украину возвращаться не хотят, а пособия тогда отнимут, и квартиры бесплатные. Таких меньшинство, наверно, но есть. Некоторые ну очень хорошо устроились и живут припеваючи.И оттуда раздают советы как нам лучше с русней бороться до скончания веков. А они пока будут в безопасности, и их дети, на всем дармовом.
Та у меня есть знакомые, которые не на пособиях, но тоже не очень хотят скорого окончания войны, потому что статусы еще себе не успели оформить, необходимые, чтобы остаться заграницей. Свою совесть успокаивают ’донатами’, но это они так говорят, а там кто знает, донатят или нет
Natal_ka91• 09 декабря 2023
Ответ дляЛевобережная
Та ідіть теж в окопи. Щоб дівчат не мали буряти. Чи ви схвалюєте такі дії тцк? У всьому має бути своя міра. Чомусь в певних місцях таких рейдів немає і не буде.
Левобережная• 09 декабря 2023
Ответ дляСонная Сова
ви дійсно вважаєте, що якщо буде більше зброї, то ті хто не пійшов воювати досі такі одразу побіжать захищати свою країну? )) Угу угу))
Не люблю про політику, про владу та оце дебільне ’пусть сначала депутаты что-то там’. Я не політичний експерт.
Ответ дляШеллар
А що у Закарпатті війни не має? Чому тоді таке здивування, що повістки вручають?
Усьо, добровольці закінчились ще рік тому, зараз гребуть усіх до кого можуть дотягнутись.
В темі про повістки не написано, а про бидляцьку лексику, так сказати, представників военкомату чи якого там вони плємєні? Бо цей жаргон в крові у таких дикунів..
Взагалі, без того про що воно говорило, тільки за один тон і наглість бидлоти їх потрібно слати за кораблем !
Ці істоти не мають права працювати з людьми взагалі і отримувати зарплату з наших податків !
Ответ дляtu85
Так все в курсе, что есть ждуны типа вашей мамы.
А її мама здала ті території? Навіть якщо допустити, що вона ждуніха. Зніміть вже каструлю з голови, люди які мають гроші і можливості стараються виїхати, а ті хто немає просто пристосовуються до життя яке випало на їх долю.
Джеральдина.• 09 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Знаєте, що дивує. Коли почався майдан і побили студентів, народ піднявся. А тут жінок, дітей, працівників під дулом автоматів повистраювали і всі схавали, далі буде жорсткіше і всі схавають.
Так не сам же поднялся...
Natal_ka91• 09 декабря 2023
Ответ дляДжеральдина.
А у мене декілька багатодітних, які катаються туди-сюди, працюють неофіційно і оформляють всі які можуть пільги і виплати. І їм можна ж по закону, тепер лише тішаться що повезло таку кількість дітей мати. Вже якщо брати на фронт, то всіх, а не кого виловлять.
Левобережная• 09 декабря 2023
Ответ дляДжеральдина.
Я не боюся. Просилася. Тут звітувати не буду чому досі не там, але я людина публічна й не бот, як тут більшість, майже всі знають, чому я не там й що кожного дня роблю для своєї країни та допомоги військовим.
А ви що кожного дня робите для перемоги?