Аристократка-тунеядка• 09 декабря 2023
Підкажіть, де замовляєте сумки cromia?
Італійський сайт чогось не грузить
И.О. человека• 11 декабря 2023
Купую в Італії, замовляю або на офіційному сайті, або в торгових центрах, якщо вибираюсь, а зручніше мені купувати на Привалії, там бувають знижки.
Але італійська логістика, це щось! Мені здається, клієнтам треба доплачувати за те, що вони користуються тими службами. Лиш доставка Амазонки і Посте Італьяна більш-менш нормально працює
И.О. человека• 11 декабря 2023
Між іншим, якщо не терміново, почекайте знижки, десь з січня має бути