ФруктЕщеТот• 09 декабря 2023
Дівчата підкажіть чи буде щось дитині
Лишила малого на чоловіка, а він поїхав і передав сина племіннику 16років.А той коли я прийшла придумав забавку ,розклав іграшки і з малим на руках стрибав через них, малий веселий сміється.А я дуже боюсь нічого що він таке робив,малому 6 міс, тримав його вертикально під попу.Я щось дуже переживаю
Ласкове телятко• 09 декабря 2023
Ну то нормально тримав... Дитина не падала? То чого тоді хвилюватися
Любви вам!• 09 декабря 2023
Ну якщо вони не впали , то що може з ним бути?... Веселий, сміється, значить все добре. На слідуючий раз просто попередьте що такі забавки не найкращий варіант
Пожарник• 09 декабря 2023
Читаю ваш пост і думаю, що ви мабуть дуже бережете дитину. Якщо ви з ним не займаєтесь, то буде гірше розвинутий, ніж його однолітки.
Коплю на груди• 09 декабря 2023
Наступного разу не треба дитину на дитину залишати. Тим паче на чужу. Чоловік не хоче дитиною займатися.
ФруктЕщеТот
• 09 декабря 2023
Ответ дляПожарник
Так, ми його сильно бережемо, щоб не впав, не вдарився , боїмось за нього.Хоча більше я, чоловік не так
Пані з калабані• 09 декабря 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Чоловікові просто все одно))
Пожарник• 09 декабря 2023
Ответ для40ка
Без струсу внутрішніх органів він буде дуже розвинутим і здоровішим
Так чому одразу треба про крайнощі кащати
Пожарник• 09 декабря 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну щоб не впав, то дійсно треба берегти. Але бачила батьків, які бояться робити вправи з дитиною. Подруга коли побачила, що я свою дитину кладу на плече животиком, то в неї шок був. Хоча це добра вправа від коліків. Її навіть показують в кабінеті здорової дитини. Але подруга вважає, що там лікар хвора на голову і тільки калічить дітей.
Катастрофа• 09 декабря 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Чому?
Катастрофа• 09 декабря 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Що в цьому доброго? Що багато, то не здраво
Катастрофа• 09 декабря 2023
Ответ для40ка
Струс внутрішніх органів.
Шлунок, кишечник, головний мозок ...
Якось обмежте такі ігри трохи.
Не можна скакати?
Катастрофа• 09 декабря 2023
Ответ для40ка
Струс внутрішніх органів.
Шлунок, кишечник, головний мозок ...
Якось обмежте такі ігри трохи.
Що Гугл не знає таких хвороб, як струс кишечнику чи шлунку? Це ви самі придумали?
Катастрофа• 09 декабря 2023
Ответ для40ка
У вас джерело інформації Гугл
Я підкажу, то взагалі не діагноз
А у вас джерело інформації стеля?
ФруктЕщеТот
• 09 декабря 2023
Ответ для40ка
Медична освіта, чесно зароблений червоний диплом. Нічого особливого.
Порадьте будь-ласка як тепер нам бути, що обстежити?
Ответ дляФруктЕщеТот
Якщо у дитини немає скарг, з животиком норм, то просто зробіть втик, щоб дитину менше трусили.
Разів в два)
А якщо, не дай Боже, нудота, біль у животі, то УЗД, і харчування на тиждень хоча б за прикладом столу #1, дієтичне, мало, часто
Разів в два)
ФруктЕщеТот
• 09 декабря 2023
Ответ для40ка
Разів в два)
Дякую скарг наче нема, п ідкажіть я вже багато начиталась про струшення і все таке.Може бути що там судини в мозку лопнуть не дай Бог, чи мозок струсився.Треба чекати ще чогось поганого, читала про судоми що можуть бути, дуже налякалась.Якщо зараз нема скарг то цього страшного вже не буде?
Ответ дляФруктЕщеТот
Мені здається, ні.
Я мала на увазі струс саме органів, бо там ці зв´язки могли розхитатися.
На яких все там всередині висить.
Для судом то мали б бути прям ну дуже сильні травми.
І якби воно мало бути, то воно би вже було
На яких все там всередині висить.
ФруктЕщеТот
• 09 декабря 2023
Ответ для40ка
Мені здається, ні.
На яких все там всередині висить.
Дякую вам
Катастрофа• 09 декабря 2023
Ответ для40ка
Без доказів
Любви вам!• 10 декабря 2023
Ответ дляКатастрофа
Чому?
Тому що може перечіпитися і впасти з малою дитиною на руках... Ви якась теж цікава...