Кредитная• 09 декабря 2023

Флюс у дитини, SOS!!!!

Прошу поради, у сина в середу помітила флюс. В четвер стоматолог зняв пломбу, але гній не виходив. Сказали полоскати, сьогодні вранці на флюсі сформувалася біла точка і наче витягнута гулька теж з білим кінцем. Через 2 год точки білої вже не було, як і гульки( лише утворилася наче маленька кірочка точечна, думаю, тудою виходив гній).Але син не помітив, чи виходив гній і запаху не чув. Зараз бачу, що знову набирає, вже біліє. Я дуже хвилююся, адже сам флюс не зменшується. Скільки часу так може бути? Чи вже бити на сполох?
Mrs.Sexuality• 09 декабря 2023
Потрібно лікувати ( чистити/антибіотик) корені , або взагалі видаляти

автор Кредитная • 09 декабря 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Додам, що зуб молочний. Коли зняли пломбу, колупатися там далі голкою, але нічого не виходило також(
МаксХмара• 09 декабря 2023
Малій допомогло видалення зуба, полоскання то як підтримка перед стоматологом
автор Кредитная • 09 декабря 2023
Ответ дляМаксХмара
Тобто, теж не проходив флюс?
Ластоноша• 09 декабря 2023
Видалення зуба, + стоматидин полокати
автор Кредитная • 09 декабря 2023
Ответ дляЛастоноша
Видалення зуба, + стоматидин полокати
А зараз можна видаляти, якщо флюс такий запалений?
МаксХмара• 09 декабря 2023
Ответ дляКредитная
Тобто, теж не проходив флюс?
Так, не проходив. Перший стоматолог сказав полоскати ромашкою чи щось таке. Не допомогло. Коли нагнало добру таку гулю в пʼятницю ввечері , побігла до іншого стоматолога. Який зразу видалив зуб , розрізав Десну і видалив гній.
автор Кредитная • 09 декабря 2023
Ответ дляМаксХмара
Вибачте, а довго це тривало? Я маю на увазі, скільки ходили з флюсом? Чи приймали антибіотик?В сина гній сьогодні наче трохи вийшов, але бачу, що знову набирає і сам флюс великий
МаксХмара• 09 декабря 2023
Ответ дляКредитная
Інфекція у не здоровому зубі. Ну які антибіотики? Звичайно не давала. Не ходила в мене дитина довго з гноєм в десні. Перший стоматолог видушував гній, інший видалив і сказав видушувати не можна.
Гній буде набиратись знов і знов , поки буде джерело інфекції.
Ви ж при карієсі не пʼєте антибіотики?

sky-labs• 09 декабря 2023
Ответ дляКредитная
Нужно
sky-labs• 09 декабря 2023
Ответ дляКредитная
Зачем доводить до приема аб?
Зуб уже не жилец...
И_В_офигительных_штанах• 09 декабря 2023
Треба дивитись, коли той зуб має випадати. Якщо вже скоро, то можна видалити, якщо ні, то зуби з флюсом лікують канали і ставлять пломби. Міняйте стоматолога, вона повинна була розкрити зуб і почистити канали. Потім походити з розкритим зубом кілька днів, можливо полоскати, поки не пройде гній, потім канали пломбують і ставлять пломбу, все як і в постійних зубах. Якщо видалите зарано, може зміститися зубний ряд і постійним зубам не буде місця рости