Демографи прогнозують скорочення населення України до 26-35 мільйонів.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 10 декабря 2023
Якось нелогічно просувати примус народжувати, бо жінки, які народять 3 дітей, вивезуть чоловіків за кордон. ІПСО недопрацьоване))
L-i-s-a-92af• 10 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Де у цьому скріні хоч щось про примус народжувати чи заборону абортів? Хоч слово, хоч натяк? Уже таку дикуху починають писати, щоб тільки очорнити свою ж країну у часи таких страшних випробувань.
Точно.Держава може створювати механізми стимуляції народжуваності,а не примушувати.
Стрекоза любви• 10 декабря 2023
Ответ для40ка
Так, заспокоюйте себе, що все, що вас лякає, то просто провокації
Вибате, але мій рівень освіченості не настільки низький, щоб хвилюватися через ваші власні фантазії.
Киев_Елена• 10 декабря 2023
Ответ дляsunholder
Цікаво від кого змусять народжувати, якщо чоловіків всіх переб´ють
Ну дурное дело не хитрое) оплодотворить 1 мужчина может хоть 100 женщин. Вопрос в другом - кто захочет рожать от просто ’донора’ в стране где война/послевоенное время чтоб просто повысить население страны. Что они там курят?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 10 декабря 2023
Ответ для40ка
Ні, там мова про двох
Так на скріні нема інформації про примус. А ваша тема про примус. Розбіжності суттєві.
L-i-s-a-92af• 10 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Я вже все, виконала демографічний мінімум). Плюс я вже стара для оцього всього
Демографічний иінімум-це скільки?
L-i-s-a-92af• 10 декабря 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Что-то подобное сейчас и в некоторых странах ЕС есть - бездетные и одинокие платят бОльшие налоги, чем семьи с детьми.
В Німеччині точно є
Стрекоза любви• 10 декабря 2023
Ответ для40ка
Тільки їх коментувати
Так, автор, саме так. Прочитала ваші відповіді, 90% дівчат вам дають таку відсіч у коментарях, щоб мені вже було б соромно відповідати на вашому місці. Ви лише, вибачте, відгавкуєтесь, і то, не влучно. Вас нормально попросили надати «пруфи» вашим твердженням.
Бо ми зараз тут реально обговорюємо лише ваші ПРИПУЩЕННЯ, не більше. А ви зі всіма так сперечаєтесь, наче ці припущення факти в дії.
Spicy -02f0• 10 декабря 2023
Ответ дляksusha1155
Лібанова дуже розумна жінка, але це просто теорія. І, доречі, 3 дитини це більша реальність ніж 2 на сьогодні, бо дають шанс виїхати чоловіку.
Она сама говорит что это нереально для Украины в нынешних условиях
Sunny Hanny• 10 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Демографічний иінімум-це скільки?
2 шт. Один замість мене і 1 приріст
Spicy -02f0• 10 декабря 2023
Ответ дляjulianik
Тобто ліва жінка має народжувати трьох дітей. Бо якась там пані в міністерстві вирішила що то так треба? Чому ж міністерка (не знаю як зараз правильно) сама не може народити трьох дітей (її зарплата міністра точно дозволяє)
Она не настаивает чтобы кто-то рожал, просто говорит про прогноз популяции в разных сценариях
Allka- skakalka• 10 декабря 2023
Реально ещё меньше ,будет миллионов 20-25 ,из них пенсионеров половина ,которые вымрут за 10-20 лет ,если не раньше .(
Spicy -02f0• 10 декабря 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Это прогноз на послевоенное время с учётом того, что часть людей вернётся (из-за этого такой разброс)
Allka- skakalka• 10 декабря 2023
Ответ для40ка
Значно обмежать точно
Ну,конечно . Справки о вакцинации покупали ,инвалидности покупали,людей сбивают на смерть и пострадавшие не могут правды добиться ,а аборты обмежать . Хочу жить без обмежень!