Кіма кепка• 10 декабря 2023
Вы бы поверили если бы вам сказали что есть люди у которых зарплата 6 тысяч?
Гривен. В месяц.
Сижу_и_плачу• 10 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
В більшості регіонів немає ніяких регіональних доплат. Знаю, що доплати були бюджетникам лише у Київській області.
Не, в Днепре тоже есть (только учителям).
Но у нас вообще странная система, учитель в школе зарабатывает в 2-3 раза больше чем преподаватель в университете с учёной степенью. Препод в техникуме тоже больше чем препод в универе.
Бронетапці• 10 декабря 2023
Ответ дляКапризуля
Та я вам нічого доводити не збираюсь, можете не вірити 🤣
Значить в неї немає годин
У моєї сами 14 тис, це притому що вона в пятницю вихідна, а ще в якийсь день 2 уроки
ПесиКот• 10 декабря 2023
Ответ дляКурочка
6700 - 19,5% єсв = 5393,50 грн. на руки
ЕСВ во первых 22% и этот налог платит не работает. Работник платит 18% пдфо и 1.5% военного сбора
Бадабум• 10 декабря 2023
Ответ дляКидаю курити
++++
Київським цього не зрозуміти, інша реальність, як інша країна...
А от у всіх решта, малі міста, смт, на ЗУ особливо - 6тис на руки то крута зарплата! Багато і на пів ставки впахують за 3-3,5 тис
і якось ще живі досі
Депутати, олігархи і подібна мразота - не враховується
і якось ще живі досі
Значит, кто-то их кормит. Потому что никто не выживет на 3000 грн в месяц. Это физически не возможно.
Курочка• 10 декабря 2023
Ответ дляБронетапці
Значить в неї немає годин
А ще у вашої мами, мабуть, вислуга років +30%, педагогічне звання + 10-15%, категорія є, навантаження більше ставки, класне керівництво, перевірка зошитів, престижність праці (не у всіх містах, і не в усіх школах вона однакова) !
От максимум 14 і можна отримати.
Плакулька• 10 декабря 2023
Ответ дляВсе возможно
Ну так может если не придут, тогда и ставка зп повысится?
Не та категорія, яка вийде на страйк. В Канаді свого часу вийшли вчителі бастувати. А у нас і до війни не вийшли( коли уряд Зеленського скасував постанову Гройсмана про поетапне підвищення зарплат вчителям), а тепер і поготів. Багато хто любить дітей і хоче з ними працювати. І будуть терпіти до останнього. Сама така. Я люблю свою роботу, але маю подумати про свою дитину. Не хочу йти, але, якщо на вагах буде робота і забезпечення потреб дитини, то піду. Знаю, що знайду роботу і зарплату кращу, але я не хочу йти, бо люблю свою роботу.
Бабця в мештах• 10 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Не знаю, як зараз, але раніше не було доплат ’київських’. Пам´ятаю, як мама плакала якось, коли підвищили мінімалку, але зняли ту маленьку доплату, котра була.
Та й зараз...вища категорія, 45 років стажу, пенсія мінімальна. Бо ’не в той рік вийшла на пенсію, коефіцієнт поганий’.
Як би виживала, якби я не допомагала, не можу й уявити 🙈
А от про однакові ціни на усе в Києві та Рівненьській області - дуже сумнівно. Чому воно у вас дорожче?
Вам треба судитись з державою.
Так,як військові судяться.
Мій чоловік теж ’не в той час ’вийшов на пенсію.
Судились,найняли адвоката.
Виграв,перерахували.
На пару тисяч більше
Так,як військові судяться.
Судились,найняли адвоката.
Виграв,перерахували.
На пару тисяч більше
Курочка• 10 декабря 2023
Ответ дляПесиКот
Я і написала 19,5 % !
ДА да да• 10 декабря 2023
Вы очень далеки от реальности. За вычетом налогов и меньше получается. В небольших городах и селах очень много рабочих мест оплачивается именно так - минимальная зп.
LoveYouOrNot• 10 декабря 2023
А пенсія 3 тисячі у людини, котра була ліквідатором на ЧАЕС?
Угу..
Кили и Манджаро• 10 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
сейчас - уже нет
минималка 6700
поэтому, или неофициально, или на две трети ставки
минималка 6700
Податок відніміть
Захекалася читать• 10 декабря 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Мясо 240 грн, не говоріть що можна своє виростити, так як також не мало треба вложили в корма, яблука 30 грн. Хати в Селах в нас дешеві, приїжайте, но тільки в селах ніхто жити не хоче, близько до міста.
какая область?
Плакулька• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Не проснёмся, потому что одно дело это ныть жаловаться но эти копейки получать и совсем другое уйти и где-то искать другую работу. Куда они все пойдут, кому они нужны в таком количестве?
Знаю країну, де буду отримувати в 6 раз більше. І там є для мене робота.
Захекалася читать• 10 декабря 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Тут как повезёт)
Я работаю в банке уже 12 лет, не жалуюсь)
мне просто не понравилось в целом ) не мое совсем ))
но я не расстраиваюсь, мне мои работы нравятся и нравились почти все
TANYA 0 0 0 0• 10 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
какая область?
Західна Україна, північне Полісся
Плакулька• 10 декабря 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Нет, обычная школа, 1.5 или 2 ставки, не скажу точно.
Якщо 2 ставки, а це 36 годин, то можливо.
Куда ж без меня• 10 декабря 2023
Ответ дляКапризуля
Так, моя сестра працює вчителькою, зп 6000 грн.
То може півставки?
У нас вчитель у якого немає часів,пару уроків веде,без надбавок за часи,отримує 13000 в Києві
А ті хто має часи ,плюс гуртки менше 17 не отримують,а молоденька ,має гарні відносини з директором,взагалі бачила 24,оформили пару гуртків на неї.
Рука-ліцо тут не до чого,у мене є їх ленточкі на з-п
ПесиКот• 10 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Какие киевские доплаты?
Кили и Манджаро• 10 декабря 2023
Ответ дляКуда ж без меня
То може півставки?
В Києві є надбавки вчителям,яких в регіонах немає.Вчитель без стажу,категорії і доплат отримує 5800 на руки
Автопортрет нурофена• 10 декабря 2023
Ответ дляЩебетушка
А нічого що вчителі і вихователі зараз працюють за 0,75 ставки?!
Вся больница на 0.7
Куда ж без меня• 10 декабря 2023
Ответ дляПесиКот
Какие киевские доплаты?
Місцеві,є таке,але не весь час
Закуйовджена життям• 10 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
сейчас - уже нет
минималка 6700
6500 минимальная ЗП сейчас
Если отнять налоги, то в руки получит 5 232,50
Захекалася читать• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Тогда в чем претензия к бабушке? Она всего лишь извлекает для себя минимальную выгоду из неэффективной системы. В большинстве своём ’претензии молодых’ выглядят просто как желание такой же халявы для себя, а пенсионеров в топку, потому что они же пенсионеры им и минималки хватит. Молодому специалисту нужно просто решить готов ли он поработать столько сколько та бабушка ради увеличения выплат или прикинуть и ну его?
ну, тут тоже не все так однозначно
одно дело юрист или водитель троллейбуса - когда практику нужно нарабатывать и опыт
другое дело учить шестилеток математике
там много ’опыта’ не нужно, нужно уметь с детьми работать и все.
поэтому система оплаты в образовании - за выслугу лет и прочее - это все, конечно пережитки совка.
учителем года и города может быть и молодой, не обязательно ’а сколько я там лет провел’
в тот то и вопрос, что не нужно молодому ’нарабатывать’ - если он имеет нужную квалификацию, почему не платить ему нормальную зарплату, наряду с ’динозаврами’, которых вообще хорошо бы аттестовывать, а то у них тоже иногда ’база знаний’ отстает от реальности
другое дело учить шестилеток математике
ПесиКот• 10 декабря 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
6500 минимальная ЗП сейчас
6700 минмальная
Свідок Перемоги• 10 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
сейчас - уже нет
минималка 6700
И вычесть из нее налоги и военные сборы и там даже 6000 не будет на руки
Я-ваш шанс• 10 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
То і добре. Але всі разом нікуди не дінуться, бо вже давно змінили або вид діяльності або пішли в приватні установи.
Бабця в мештах• 10 декабря 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Угу..
Напишу вам