Біженці, придатні до військової служби, мають повернутися до України. Відтак, понад 10 дивізій можна зібрати з чоловіків у Німеччині.
Таку заяву зробив депутат Бундестагу Родеріх Кізеветтер, інформує Welt.
Він зазначив, що біженці, придатні до військової служби, мають повернутися до України.
«В ЄС їх понад 600 тисяч. У самій лише Німеччині – 220 тисяч. І вони могли б полегшити стан солдатів на передовій. Отже, ми, німці, маємо звернутися із закликом до цих молодиків», – заявив Родеріх Кізеветтер.
За його словами, з українських чоловіків, які втекли від війни до Німеччини, можна було б зібрати понад 10 дивізій або залучити їх до громадських робіт.
Ответ дляlilu1990
Я думаю, що коли питання стане руба і загроза стане ще більш реальною, то і Польща почне висилати назад чоловіків.
Этого пока вообще не намечается. Раша стоит на месте. Мы тоже. Уже охарактеризовали все как 1 мировую войну. Но может их 30% бюджет на войну что-то сдвинет (ттт). Посмотрим. Они разгоняют войны по миру, а это тоже бюджет
Ответ дляkitty cat
Не намічається? Пффффф
Досить не дати боєприпасів у достатній кількості і грошей і тушіть світло.
БрЮнЕтОчКа77777• 10 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ніхто не хоче
Але Росія буде в Берліні й так, якщо всі відмовляться воювати
Вы за Германию переживаете? Там сейчас?
PixelPulse• 10 декабря 2023
Ответ дляliss
Смешно , они семьям дают вид на жительство сразу же и предлагают остаться , все условия для этого делают , на те земли что немцы не хотят , поэтому популизм это одно и заявления , а на деле они делают как им удобно. Сбор молодого нормального генофонда .
барышни им надо, чтобы рожали, а мужики зачем? разбавлять нацию?
PixelPulse• 10 декабря 2023
Ответ дляZhukOlena
Шо? 600 тис чоловіків виїхало під час війни? ну як? Усі інваліди чи багатодітні?
це тільки в Европі
Апель-синка• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
Нелегально?
А как думаете наши в Италии до войны работали?
Полностью нелегально, без оформления, по покупным польским рабочим визам, благодаря которым въезжали в ЕС.
Апель-синка• 10 декабря 2023
Ответ дляЯни
Наши кто, мужчины?
и мужчины, и женщины. в Чехии, Германии, Италии на польских визах, нелегально