КинДза• 10 декабря 2023

Це багато алкоголю?

Просто для статистики сприйняття , для 6 дорослих на довгий вечір: 5 пляшок шампанського , 9 л.пива
Результат:
вже голосів: 157
61 (38.85%) Нормально
56 (35.67%) Багато
26 (16.56%) Мало
9 (5.73%) Я не п´ю
5 (3.18%) Результат
Курочка-чубаточка• 10 декабря 2023
якесь дивне поєднання напоїв
чи то половина буде пити шампанське, а половина - пиво?
аромат Жука• 10 декабря 2023
Для нас это очень много.
КондуктЕр тролейбуса• 10 декабря 2023
Під шашлик нормально
Для тортика забагато
Для секс вечірки замало
Меряю от 0• 10 декабря 2023
Для нас много)
Закусенец• 10 декабря 2023
Знакомые разные, мои не алкаши и бутылки хватило бы (по бокалу-два на человека)
Пффф 100%• 10 декабря 2023
Нк можу співпідставити шамп і пиво)) нам ок 6 бут шамп на 6 людей на довгий вечір, пиво не в тему)
Морская свинка• 10 декабря 2023
Не знаю как пиво, но на личном опыте на человека одна бутылка вина/шампанского. Но сочетание шампанского и пива немного дико звучит)
автор КинДза • 10 декабря 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
якесь дивне поєднання напоїв
Спочатку всі шампанське, потім перейшли на пиво
Я вся ваша• 10 декабря 2023
Це 3 дівчини і 3 хлопця?
Ця майже по 2 пляшки шампанського на дівчину і по 6 пляшок 0.5л пива на чоловіка?

Ужертися?
Курочка-чубаточка• 10 декабря 2023
Ответ дляКинДза
тобто, це вже відбулося?
а навіщо тоді ви питаєте
Бабо-лебідка• 10 декабря 2023
Якщо на 3 чол 5 шампанських і на 3 чол 9 пива, то ок))
ПодругаМужа• 10 декабря 2023
Ответ дляКинДза
Матерь божья! На утро голова, как ведро будет от шампуня с пивом.
автор КинДза • 10 декабря 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Це 3 дівчини і 3 хлопця?

Ужертися?
Чоловіки теж пили шампанське під вечері, а але потім під настільні ігри всі пили пиво
автор КинДза • 10 декабря 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
тобто, це вже відбулося?
а навіщо тоді ви питаєте
Я ж написала для чого
автор КинДза • 10 декабря 2023
Ответ дляПодругаМужа
Та ні , взагалі нічого не було, шампанське вдетпиано і вивітрилося, поки дійшли до пива
ПуГоФФка• 10 декабря 2023
Ответ дляКинДза
все? Я бы для женщин после шампанского взяла вина, а мужчинам пиво, если они хотят. Взяла бы меньше шампанского.
автор КинДза • 10 декабря 2023
Ответ дляПуГоФФка
Так всі, під час їжі пило шампанське, потім ігри , закуски і пиво
ПуГоФФка• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Це 3 дівчини і 3 хлопця?

Ужертися?
шампанское скорее всего будут все пить. По бутылке на лицо расчет. На НГ все уйдет, если они не трезвенники. И точно не хватит)
Я вся ваша• 10 декабря 2023
Ответ дляКинДза
Ну так це майже по пляшці шампанського на людину.
А потім ще по 3 пляшки пива зверху.
Для мене це нереальні цифри
ГороховаЯ• 10 декабря 2023
Ответ дляПффф 100%
3жінки 3чоловіка. По 3л на мужика на довгий вечір норм. 5пл шампуньки для дівчат, що там пить.
Рубаю олівлє• 10 декабря 2023
Странно пить пиво после шампанского. Если вычесть пиво, то будет нормально.
ПуГоФФка• 10 декабря 2023
Автор, вы оцениваете количество выпитого постфактум? Вы уже это все выпили? Тогда что тут обсуждать)
Пффф 100%• 10 декабря 2023
Ответ дляГороховаЯ
Ви авторка?)
ГороховаЯ• 10 декабря 2023
Якщо це наприклад 3жінки і три чоловіка, то норм. По три літра пива на мужика на довгий вечір, норм.
Ну а шампанське що там пить, хоча я б рахувала плюшку на людину.
автор КинДза • 10 декабря 2023
Ответ дляЯ вся ваша
А потім ще по 3 пляшки пива зверху.
Для мене це нереальні цифри
Це майже за 9 год часу
ГороховаЯ• 10 декабря 2023
Ответ дляПффф 100%
Ви авторка?)
Ні, я предполагаю
Гуляю босоніж• 10 декабря 2023
Ответ дляКинДза
и каждому по тазику не забудьте приготовить с таким сочетанием спиртного...
автор КинДза • 10 декабря 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Ніхто не був п´яним
Гуляю босоніж• 10 декабря 2023
Ответ дляКинДза
Ніхто не був п´яним
ну если это уже все выпито то зачем спрашивать? у каждого свои границы..
автор КинДза • 10 декабря 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Та просто цікаво . Одна людина , яка не п´є зовсім і пішла спати швидше за всіх, потім дуже здивувалася від кількості пляшок