Держава виділили 27 млн грн для проекту Олени Кравець. Під час війни, це те, що необхідно. Немає слів.
Marie-Antoinette2• 11 декабря 2023
А дрони то діти збирають купляють, то от на днях бачила новини пенсіонерка назбирала з пенсії на два дрона
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
В цьому допису , Автор не вистачає , що Кличко планує закупити дві кабинки для фунікулеру та провести ремонт приміщень станцій
на 482 млн грн
Суму витрат планують поділити на 2 роки !
Давайте вже всіх висвітлювати !
на 482 млн грн
Давайте вже всіх висвітлювати !
Ответ дляMariya Prokhorova
на 482 млн грн
Давайте вже всіх висвітлювати !
на 482 млн грн
Давайте вже всіх висвітлювати !
Метро важнее, чем Проекты Кравец.
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляjulil
Метро важнее, чем Проекты Кравец.
Ви уважно прочитали ? Фунікулер то не метро !
Я розумію фас дан на владу ботам , але давайте про всіх говорити , щоб потім таких господарників не обирати в майбутньому
Ответ дляus_order
Перед тим як просувати фейкову інформацію з тупих джерел, щей на російській мові треба її перевіряти. Зайдіть на Прозоро та знайдіть цей тендер. Він був ще в серпні і його було відмінено, додаю скрін.
А то всі тут вже розкудахтались
Реально не бачите різниці між тим, на що виділяють, і на що відмінено торги?????
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляus_order
А то всі тут вже розкудахтались
Ото ми любимо бештати усіх не розібравшись
Ответ дляus_order
А то всі тут вже розкудахтались
Зайдіть на прозорро
Реальність не муляє?
Ответ дляus_order
А то всі тут вже розкудахтались
Извините, вы прочитали тот скрин, который постите? Закупка услуг аренды - это одна из маленьких составляющих проекта. Это не значит, что весь проект отменен.
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляhelena81
Интересно, что запоют защитники Зе.
Во время войны это очень важный проект, нет слов.
А простые люди донатят ((((
Так , що перестати підтримувати свою Армію від якої залеже наш спокій ?
Культура також важна , якщо то дійсно культура для розвитку Нації
Белоснежная• 11 декабря 2023
Ответ дляus_order
А то всі тут вже розкудахтались
Нашла такую инфо: