Читали?
👀Лист опублікований одночасно у кількох європейських виданнях
Чого вони бояться?
’Ми на порозі повернення до Європи 1930-х років’. Спільний заклик європейських інтелектуалів
ПОНЕДІЛОК, 11 ГРУДНЯ 2023, 10:10 — ГРУПА ЄВРОПЕЙСЬКИХ БЕЗПЕКОВИХ АНАЛІТИКІВ
Ми чуємо дзвони, що б´ють на сполох.
Бо українські війська борються на фронті, не маючи достатнього озброєння для того, щоб вести тривалу війну на виснаження. І у той самий час Росія нарощує виробництво зброї; Європа не виконує свої обіцянки щодо постачання боєприпасів для ЗСУ; а зі Сполучених Штатів, з огляду на майбутні вибори, чути погрози про припинення військової допомоги.
Відмова від України зробить Європу страшенно вразливою.
Натомість ми повернемося до стану перманентної небезпеки.
Втрата захисту, який зараз забезпечує Україна, зробить Європу глибоко ослабленою і водночас призведе до втрати взаємної довіри між європейськими державами. Натомість оновлену російську імперію, з якою ми стикнемося, підбадьорить демонстрація того, що вона може зміцнитися за допомогою агресії.
Це означатиме повернення до Європи 1930-х років....
📸 ?
Чого вони бояться?
Ми чуємо дзвони, що б´ють на сполох.
📸 ?
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Так а мы о чем
И те журналисты, политики и эксы, діячі.
Дотолерастились)))
І новина
⚡️🇵🇱 Дональда Туска обрали премʼєром Польщі. Він уже очолював уряд у 2007—2014 роках. Туск обіцяє розблокувати кордон з Україною і покласти край суперечкам між Варшавою й Києвом.
14—15 грудня Туск візьме участь у саміті Європейського Союзу в Брюсселі, який, серед іншого, розглядатиме можливість початку переговорів про членство України й виділення їй довгострокового пакета фінансової допомоги на суму €50 мільярдів.
@babel
Ответ дляLudaSHS
Ну вот все пишут
Про эти университеты и новую молодь и холокост
Так а що вони хочуть, он Нетаньяху жалівся, що міжнародні організації через силу приймають свідчення про сексуальні злочини проти ізраільтян і людей з інших країн, а вони ось, тільки вчора відбулися, а деякі ще й зафільмовані,бо їм простіше закривати очі і вважати, що нічого не відбулося, що якось минеться-забудеться
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Изза этого они и забирают часть ресурсов военки для себя и своих складов, а не нам дают. Копят себе
Не от того, что Украина щит. ( я о скане от немцев)
Они видят другой путь.
Хотя они такие аналитики. Нам давали 96 часов или 72.
Они видят другой путь.
Я думаю вони трохи ведутся на блеф , який грає путлер , грая в покер з одним козирем ’ ядерка ’
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляIn limbo
Так би завжди 🫠
’Завжди’ потому что сюда побоялись заходить пока ’оппоненты’
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А может и брешут дабы нас уговорить на договаривацца с москолотой
Та ні , вони трохи перелякані ,були б там всі , як балти , то вже завалили нас зброєю
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Шо их напугать?)
То легко
Он у арестовича на эфирах в комментах боты пишут открыто ’брацья украинцы.давайте обьединяться уже и жахнем вместе по европе!’
Этого мало?
Можно усилить эффект
То легко
Этого мало?
Можно усилить эффект
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Шо их напугать?)
То легко
Этого мало?
Можно усилить эффект
То легко
Этого мало?
Можно усилить эффект
ршисти точно йдуть по мотивам Гебельса
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
ршисти точно йдуть по мотивам Гебельса
Ну так а они когда-нибудь отличались?)))
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ніколи
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ніколи
Ото ж. Я так думаю европейцы как и наши какаяразница не осознают глубину угрозы.пока бомба рашистская не прилетит или кацапня им не устроит пару митингов .парализуя половину страны.
kryasanchik• 11 декабря 2023
путин нашел себе союзников, как в свое время гитлер. Если в ближайшие 2-3 месяца ничего не поменяется то война будет и в Европе в недалёком будущем
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляkryasanchik
Путин мог пообещать германии и франции что их обойдет за хорошее поведение. Балтию сожрёт полюбому и мстить будут отчаянно за непокорность и все ’унижения’
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляМанула
З 7:10
Тю , манюпулянт , він сказав це від імені путлера , що путлер знає в довготривалій виснажлівій війні програє демократія
А я чула , як він сам від себе в політклубі по суботах сказвав , що в довготривалої війні виграє демократія , це може бути дуже довго за часом , але неминуче тому що ринкова економіка і якщо дивитися в історію , то демократи перемогали
kryasanchik• 11 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Германию и Францию наебет 100%, хочет завершить дело гитлера
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Не сприймають , наскільки вони дикуни , це так , по собі судять
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Угу , типу покарати помічників українців
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ну к ним у кацапов ненависть такая же как и к нам. Это же для них ’проебалты’ и ’шпротники’ зарвавшиеся
А по факту море морюшко и буферная непокорная зона
Mrs.Ochmonek• 11 декабря 2023
Ответ дляsvr_2008
А чого вас це дивує? Ця влада була вибрана щоб без бою здати країну. Не вийшло бо люди піднялися. Тепер вони цілеспрямовано саботують оборону країни з середини. Все по плану :(
На московії є приказка - як не митьем то катанием. Це у нас і відбувається.
Ця влада могла спокійно здати шматок України, підписавши якусь писульку. І люди, які піднялися, протримались би на партизанській зброї місяців три максимум. Все б вийшло, якби плани були здати з самого початку, тому не варто фантазувати
Ответ дляSvetrise
мексика
Вторжение США в Мексику (известное также как Мексиканская война) — военная операция США против Мексики, предпринятая в 1918 г. с целью свержения президента Венустиано Каррансы. Военные действия начались 8 апреля 1918 г. и закончились 20 апреля 1922 г. с завершением вывода американских войск с территории страны.
в начале ноября 1919 г. одному из ведущих руководителей мексиканского Сопротивления – Альваро Обрегону – было предложено заключить компромисс. В обмен на прекращение боевых действий Обрегон и его сторонники могли войти в коалиционное правительство, при условии признания временного президента Роблеса-Домингеса, согласия с переработкой Статьи 27 Конституции на основе «уважения американских интересов», а фактически – признания экстерриториальности американских нефтяных компаний.
В обмен американцы обещали начать вывод войск с территории страны и не вмешиваться во внутреннюю политику Мексики, что подразумевало готовность смириться с другими радикальными положениями Конституции. После долгих колебаний Обрегон, несмотря на недовольство как радикалов типа Сапаты, так и многих своих сторонников типа Кальеса, согласился на компромисс, ознаменовавший фактическое прекращение боевых действий. Официальное подписание договора состоялось в Сан-Хуан-дель-Рио 16 января 1920 г.
итог
мексика лишилась лучших штатов и потеряла 51% своей территории.
мировое решение… кто был на стороне Мексики..
уважение американских интересов (ха) это значит новые интересные территории, нефть, оружие, деньги вот основная цель этой войны.
а что люди, демократия.. когда это было основанием для разрешения проблем и недопущения войн. никогда.
побеждает только империализм, побеждает только бабло.
в мире якобы правил нет никаких правил, в том числе международных.
остаться только могилы простых граждан,тысячи и тысячи могил мужчин.. которые мечтали о жизни для себя и детей, стабильности и мире.
а главная задача любого правителя - обеспечить мир и безопасность для своего народа.
итог
Техас Штаты отжали кажется...или здесь нельзя такое говорить?
Україна Вільна• 12 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ну скорее да, чем нет. Смотрите как получается что Орбан, перед тем как поехал в Аргентину встретился с Макроном.
По дронам
Важливий текст від Рустем Халілов
Він про те, як під час війни аферисти намагаються робити гроші на волонтерах, які шукають дрони
Більш того - все це дуже нагадує традиційні «піраміди», з якими українці стикалися в девʼяності
Наскільки я знаю, досі є люди, які несуть гроші цим шахраям. То ж чим більше людей дізнаються про цю схему - тим менше людей потрапить до них на гачок
📸 ?
Важливий текст від Рустем Халілов
📸 ?