Нервогенератор• 11 декабря 2023
Мені дуже боляче
Поговоріть зі мною. Чому життя дає випробування, з якими складно справитись і бачиш вихід лише у припиненні існування?
Ло Шарик• 11 декабря 2023
Это не жизнь, а ваше психо-эмоциональное состояние в данный момент рисует такие мысли и картинки. Всё проходит - и хорошее, и плохое. Это тоже пройдет
Нервогенератор
• 11 декабря 2023
Ответ дляЛо Шарик
Дякую
Нервогенератор
• 11 декабря 2023
Ответ дляПідмітайло
У каждого бывает подобный момент, надо перетерпеть
ОноВамнадо• 11 декабря 2023
Найтемніша ніч перед світанком. У мене завжди спрацьовує. Вірте. Не опускайте руки.
Нервогенератор
• 11 декабря 2023
Відчуваю порожнечу,яку заповнює пекучий біль. Я не хотіла цього, нікому не зробила нічого поганого. Чому так?
Ло Шарик• 11 декабря 2023
Ответ дляНервогенератор
Дякую
Практика хреновая, но многим помогает - а представьте ещё хуже. Но не в мире в общем, а конкретно у вас, представьте в подробностях, переживите это горе, переживет эмоции, которые бы могли испытать при ещё худшей ситуации. А потом слезы высохнут и все сегодняшнее покажется уже не таким и ужасающе трагичным
Нервогенератор
• 11 декабря 2023
Ответ дляПсихологічка
Звертайтесь. Допоможуть вам стабілізуватися
Дякую, звернуся за допомогою.
Нервогенератор
• 11 декабря 2023
Ответ дляЛо Шарик
Так, це може спрацювати.
Лорка-хлорка• 11 декабря 2023
Ответ дляНервогенератор
Так, це може спрацювати.
А ще можна поповнити ряди ЗСУ добровільно
Підмітайло• 11 декабря 2023
Я ни в коем случае не обесцениваю вашу ситуацию. Но в такие моменты думаю, как мой дедушка дожил до 100 лет, по нему можно историю писать, от революции 17 года, раскулачивания, сиротства, бродяжничества, голодомора, потом учился, потом война , Берлин, 2 красные звёзды, потом директор издательства, лухири советской эпохи, потом клевета и тюрьма, смерть жены, потом оправдан и восстановлен на работе, правда не на должности директора, но работал очень долго, до 80 +
Удивительный был человек и с ним было очень интересно . Как он выживал в этом всем, мне всегда хотелось разгадать это.
Это вам история, чтоб отвлечься, автор
Ответ дляПідмітайло
Это вам история, чтоб отвлечься, автор
В дитинстві треба насичувати своїх дітей любов´ю, це дає їм запас міцності, дозволяє стійко триматися все життя.
Ло Шарик• 11 декабря 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Сподіваюсь, що там вже всією сім´єю захищаєте наші депресивні дупки
Виннипуховна• 11 декабря 2023
Так вам не на форум надо , а к психологу\психиатру. Если вы сами не справляетесь , надо идти к специалистам.
Підмітайло• 11 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Это правда, дедушка очень любил свою маму, и меня назвал в честь нее. Детство у него было очень доброе, но очень короткое, с 1913 года, а потом забрали все, хутор, недвижимость, магазин в городе, весь бизнес одним словом, и далее все отсюда вытекающее
YOzhik v tumane• 11 декабря 2023
Думаю, какая не была бы сложной жизнь, лучше родиться и пройти ее, чем не рождаться совсем, чем не существовать вообще... попытка лучше, чем ничего.... да, все дается нелегко, но пока позволяет здоровье, все наши успехи зависят только от нас самих.
Вакцениро Вона• 11 декабря 2023
У мене теж зараз не зрозумілий сенс життя. Зірвана вагітність.На роботі срака.буду звільнятись.чоловік не розуміє. Може розвестись?
Лорка-хлорка• 11 декабря 2023
Ответ дляЛо Шарик
Коли людина не хоче жити, навіщо втрачати своє життя даремно
Ло Шарик• 11 декабря 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Не жити - це виважене рішення, яке приймається не на емоціях зазвичай. Це перше. На війні не потрібні люди, які не хочуть жити, там люди, які прагнуть вижити більш за все. Це друге
Лорка-хлорка• 11 декабря 2023
Ответ дляЛо Шарик
Так це шанс змінити свої думки,не буде часу ,,припинити своє існування, ще й шанс для дитини заробити кошти
Leonka Boo• 11 декабря 2023
Нам не дають випробувань яких ми не можемо витримати.
Це все минає. Варто міняти свої думки, переключатися, шукати щось приємне, надихаюче.
Ло Шарик• 11 декабря 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Ви всім людям даєте такі поради? Людина трохи в хондру впала, з хлопцем посварилась, дитину втратила, дізналась про хворобу близького, а ви їй така - а ти на війну вали, щоб соплі тут не тягала і не жалілась
Анонимушка• 11 декабря 2023
Теж зараз різні думки, підозра на хворобу дуже серйозну, а я лишилася одна, боротися з цим якщо підтвердиться? Заради чого і кого? Вже тиждень такі думки. Гроші від зп до зп. Може простіше з висотки стрибнути. Вже стала замислюватися кому лишити будинок і кота.
Сорі автор, не допомогла вам.