Астановитесь• 12 декабря 2023

Виплати ВПО перестанут платить с 01.02.24

Ті хто у працездатному віці і не працює. Номер постанови не знаю. Вчора переоформлювала довідку ВПО через зміну місця проживання, підписувала в УСЗН заяву
Впродовж трьох місяців з листопада, тобто до 01.02.24
Хто знає про таке?
Дівка в намисті• 12 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Родичі мого чоловіка живуть в Донецькій області, на межі з Дніпром. В їх місто не було жодного прильоту. Але вони, 8 чоловік, та купа їх знакомих виїздили до Дніпра, оформили ВПО і поїхали додому сидіти на жопі рівно. 1,5 роки виплат ні за що
Добре не треба писати
НетЕщеНаверное• 12 декабря 2023
Ответ дляДівка в намисті
Яке місто?
Вибачте, вона маленьке, спалюся) ті ледачі змії з´їдять мене
НетЕщеНаверное• 12 декабря 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Конечно же 2тысячи дают возможность просто переехать))
Семья с двумя детьми это уже 10 тыс. Я просто видела это массовое паломничество в Днепр за оформлением ВПО...
Бабуся Бетман• 12 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
А семья из 8 человек уже 20, вообще красота да? Вы гоните. Поменять свой дом ради 2х тысяч на человека? Я так понимаю для вас это бешеные деньги, почему не воспользуетесь ситуацией как другие?
Олена_Луг• 15 декабря 2023
Ответ дляАстановитесь
А где это отмечается((
в УТСЗН оформлюется догляд за інвалідом, називается соціальні послуги. Оформлювати просто. Отримавати будете копійки, но! Це дасть вам стаж і право на всі види соц.допомог ( малозабезпеена родина, оинока мати та ін)
Olga1616• 19 декабря 2023
Ответ дляКнопкотиць
Дуже посидиш на шиї на 2 тис ? А людям, які вимушені знімати житло бо у них в місті йдуть бойові дії чи взагалі немає вже житла, це все-таки допомога хоч якась.
Так багато сімей з дітьми знімають квартири)
Війна вже 2 роки, то виплата на перший час, щоб люди оговтались і йшли далі!
Держава ось кожний квартал урізає…
автор Астановитесь • 20 декабря 2023
Ответ дляOlga1616
Держава ось кожний квартал урізає…
А чому Німетчина досі допомагає чужим, а ми своїм не можемо..?
Olga1616• 22 декабря 2023
Ответ дляАстановитесь
в них багатіша держава, та й у нас повно пунктів, які потрібно закривати, а для цього потрібен грошовий ресурс)