Астановитесь• 12 декабря 2023

Виплати ВПО перестанут платить с 01.02.24

Ті хто у працездатному віці і не працює. Номер постанови не знаю. Вчора переоформлювала довідку ВПО через зміну місця проживання, підписувала в УСЗН заяву
Впродовж трьох місяців з листопада, тобто до 01.02.24
Хто знає про таке?
Донька подруги• 12 декабря 2023
Коли ж вже ми перестанемо бути країною пільговіків?
Це я в тому фільми, де дородний Моргунов - інвалід...
Не рахую, а вважаю• 12 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Нарешті, за майже 2 роки війни пора знайти роботу
шось у вас з математикою туго, скоро вже 10 років як ....ну і таке може писати лише не дуже розумна людина, бо підіть проживіть на ті гроші ’аби не працювати’...сміх та й годі
Анонимушка• 12 декабря 2023
Ответ дляБілий Лосик
правильно зроблять.нема чого сидіти на шиї.
ага) ви така розумна. мабуть зі своєї власної хати пишете десь з району Львова чи Тернопіля?
Ласую колобками• 12 декабря 2023
Ответ дляМандолина Бу
В Николаеве есть такие, которые в соседнее село приехали, зарегистрировались как ВПО и уехали к себе домой.
И не только в Николаеве, таких ВПО полно
Білий Лосик• 12 декабря 2023
Ответ дляАнонимушка
*Тернополя.
Пишу з Києва
мадамГрицацуева• 12 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Так мова йде про тих, хто не працює. Читайте старпост
Ну, ті хто не працюють скоріш за все або в глухих селах, або в маленьких містечках де дешева оренда, але роботи просто немає чи є тільки неофіційна.
Переважна більшість впо фізично не можуть собі дозволити не працювати. Інакше за що вони будуть жити
Чтооооооооооо?• 12 декабря 2023
Ответ дляЛасую колобками
Николаев относится к зоне возможных боевых действий и выехавшие из него считаются ВПО
Город?
Где такое обозначено?
Сусідка знизу• 12 декабря 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ви хочете щоб ще й 10 років всім впо виплачували гроші? За чий рахунок?
Ксерокопия ночи• 12 декабря 2023
Ответ дляКотомафия
Нашим біженцям в ЕС також треба таку пораду дати
Беженцам приходится учить чужой язык и дипломы подтверждать, не сравнивайте украинцев в Украине, в родной среде.
Анонимушка• 12 декабря 2023
Ответ дляБілий Лосик
*Тернополя.
Пишу з Києва
ну так про те і мова.
я б подивилася на вас, якщо б ваша хата була десь в Лимані або Куп´янську.
Бабайко• 12 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
я не впо,але в німеччині ж не шукають,так чим ті кращі ?там би перестали платити особливо чоловікам ,може клітку б нашу відкрили .а так типу переживають ,що хлине до них ще масса на пособія
Ласую колобками• 12 декабря 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Город?
Где такое обозначено?
В наказе Минитеграции- Николаевская городская община
Мандолина Бу• 12 декабря 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Город?
Где такое обозначено?
В офіційному переліку територій.
НетЕщеНаверное• 12 декабря 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Блин((( ну насколько я знаю для ВПО 2014го нет выплат. Поэтому так и написала. Про деньги объясняю: приехали к нам сестры моего мужа, с мужьям и детьми, оформили ВПО и домой, и ни одна не работает. А на фига? ЗП максимум 15 тыс., а выплаты на одну семью 10, на другую 12 тыс.
Сусідка знизу• 12 декабря 2023
Ответ дляКотомафия
Щей яка, сама доглядаю лежачого батька. Отримую від держави аж 1919 грн! І ні в чому собі не відмовляю!
Лежачий батько це що привід зовсім не працювати?
Моя мама теж була лежачою і я працювала. Купа людей мають лежачих батьків і суміщають це з роботою.
Чтооооооооооо?• 12 декабря 2023
Ответ дляЛасую колобками
Да, нашла)
Не рахую, а вважаю• 12 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
як немає, я впо з 2014 року, виплати отримуємо
Анонимушка• 12 декабря 2023
Ответ дляКотомафия
Так в селі є город, там можна працювати і з голоду не вмерти
Ви взагалі відірвана від життя. Город...
Котомафия• 12 декабря 2023
Ответ дляЛасую колобками
Знаю, я оплачиваю сиделку. И не жду, что мне что то должно государство в этом случае
Я користуюся тим, що мені повинна держава. Вони крадуть безбожно, не обідніють на мої 1919
НетЕщеНаверное• 12 декабря 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
10 років? Це треш як на мене. Ви хоч працюєте?
Не рахую, а вважаю• 12 декабря 2023
Ответ дляСусідка знизу
я десь писала про ’хочу’ чи вам аби шось ляпнуть
Котомафия• 12 декабря 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Основна маса біженців - вечні декретчиці і соціальщиці, якім усі повинні. В них і дипломів нема в принципі.
Не рахую, а вважаю• 12 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
так, треш, прикиньте війна з 2014, а не з 2022 як тут більшість собі думає...
ні, бляха, не працюю, шикую на 2 тис грн, кожень день червона ікра на столі, вже аж тошнить від неї, а до 2022 на 442 грн шикували ору з таких як ви вумних
Котомафия• 12 декабря 2023
Ответ дляСусідка знизу
Яке ваше діло, на що я живу??? В свій гаманець дивіться. Я оформила те, що мені положено по закону
ВсеЧетко• 12 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Поражают те люди, которые здесь радуются отмене помощи тем, которые потеряли все
Респект! Осовбенно кто ВПО 2 раз в жизни!
А евреям, которые приедут в Украину, будут платить по 20 тыс грн на человка, и это очень ’правильно’ и никто ничего е говорит по этому поводу! Главное- позлорадствовать!
Я стала инвалидом после 2 побега от войны, знаете, что инвалидность в Донецкой области (территория Украины) стоит 80 тыс грн???
Прежде чем кого-то обвинять, походите в его обуви! Прям 3 тыс- огромные , блин, денжищи при этих психических ценах!
НетЕщеНаверное• 12 декабря 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Так откажитесь от них. За 10 лет люди квартиру покупают, а не ВПО выплаты ждут.
Не рахую, а вважаю• 12 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
та ви шо, куди ж я без ваших совєтов, я впо другий раз, вже, давайте повчіть мене життя, такі всі вумні пока не опиняться по іншу сторону війни...
Для драки• 12 декабря 2023
бля я с 14 года впо - не получала никогда ни копейки кроме два месяца по 400 грн после постановки на учет как переселенка в сентябре 14го и вновь появившиеся переселенцы БЕСЯТ - почему они лучше чем я ? тем что спокойно жили в своих домах и квартирах до 22 года???

АХуевшее государство. НЕ будет в нем ничего хорошего пока мне тоже за эти 9 лет не выплатят по 2000 в месяц на аренду жилья.
Котомафия• 12 декабря 2023
Ответ дляДля драки

З 14 року по лютий 22 не було таких руйнувань і такої величезної анексії території. Не порівнюйте. Ваша квартира, умовно в Донецьку, ціла, а не розбита, як у людини з Бахмуту
Jhenya_Sh• 12 декабря 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А що іба Миколаїв входить до переліку територій з бойовими діями?
да, а что не так? многие потеряли дома, нет нормальной воды, к нам прилетает сюда без тревог.