Відкушу все що стирчить• 12 декабря 2023
Комунікативні навички
Добрий вечір.
Існують способи розвинути у підлітка навички спілкування з однолітками? Не вистачає спілкування, підліток страждає від цього.
Класний керівник не бачить проблеми, вірніше не помічає.
Меня не звали• 12 декабря 2023
Чому Ви звалюєте проблему соромʼязливого підлітка на класного керівника?
Стриптизерка• 12 декабря 2023
Ответ дляМеня не звали
А на кого надо?
Меня не звали• 12 декабря 2023
Ответ дляСтриптизерка
А на кого надо?
Вирішувати батькам самостійно. Вирішення психологічних проблем учнів не входить в обовʼязки класного керівника
Стриптизерка• 12 декабря 2023
Ответ дляМеня не звали
пу_пугренчик• 12 декабря 2023
нехай іде в секціо по інтересах. і там знайде відповідно друзів, бо для спілкування має бути якесь підгрунтя
Відкушу все що стирчить
• 12 декабря 2023
Ответ дляМеня не звали
Де я звалюю?
Поцікавилася як справи у дитини в класі це звалюю? Тільки подарунки носити і гроші в фонд здавати потрібно?
Відкушу все що стирчить
• 12 декабря 2023
Ответ дляМеня не звали
Ви вчитель?
Меня не звали• 12 декабря 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Де я звалюю?
В останньому реченні, де класний керівник не помічає проблеми. А що він має в такому випадку зробити?
Меня не звали• 12 декабря 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ви вчитель?
Ні. В школі ніколи не працювала. Просто незрозуміла, до чого тут взагалі класний керівник
Не совсем понятно причем тут классный руководитель.
Нужно понимать причины проблем с общением у ребенка. И исходя из этого искать решение. Их может быть множество, начиная от специфики конкретного коллектива, где этот ребенок никогда не станет своим, заканчивая сложностями, вызванными особенностями психики.
В других коллективах тоже сложности?
Вы не из Киева?
В других коллективах тоже сложности?
Вы не из Киева?
Забризкана водою• 12 декабря 2023
Ответ дляSo_so
В других коллективах тоже сложности?
Вы не из Киева?
В других коллективах тоже сложности?
Вы не из Киева?
У моего тоже сложности. Он стеснительный. Друзей нет. Гуляет один.
Завтра не пью• 12 декабря 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Все починається з родини.
Як з цим у підлітка ?
Родина віддала підлітка у школу, класний керівник не помічає. Все ж ясно наче
Корсет_на_шурупах• 12 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Если Вы из Киева, то ещё тут
Это вы мне или автору?
Мавка• 12 декабря 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Я тоже стеснительная и до сих пор проблемы завести постоянную подругу, но как-то прицеплялась периодически к одногодкам, все же общение нужно, в школе прилеплялись тоже из-за хорошей учебы, ну хоть как-то.
Может ему собаку чтоб был повод для общения с другими - ну типа с теми у кого собака рядом гулять или давать ею поиграть.
А к психологу не хотите?
Відкушу все що стирчить
• 12 декабря 2023
Ответ дляМеня не звали
Помітити , що крім найкращих оцінок в класі, у дитини проблема в спілкуванні.
Але з її слів все добре.
Класний керівник мав помітити проблему і поділитися з батьками. Все
Але з її слів все добре.
Забризкана водою• 12 декабря 2023
Ответ дляМавка
А к психологу не хотите?
Хочу. Он не хочет. И на кучу секций его засовывала всегда. Ни с кем так и не подружился
Забризкана водою• 12 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Моя дочка очень хорошо проводила время и общалась
Там можно найти друзей.
Спасибо!!!
Відкушу все що стирчить
• 12 декабря 2023
Ответ дляМеня не звали
До того, що якщо є проблеми з однокласниками , як я маю про них дізнатися? Як маю знати що відбувається в класі де навчається моя дитина?
З вашої точки зору класний керівник взагалі не потрібен
Меня не звали• 12 декабря 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Але з її слів все добре.
А батьки чому не помічають проблему? Адже вони зі своєю дитиною проводять більше часу, аніж класний керівник.
Ответ дляВідкушу все що стирчить
От ребёнка. Если у Вас с ним нормальные отношения.
Меня не звали• 12 декабря 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ви зі своєю дитиною взагалі не розмовляєте?
Відкушу все що стирчить
• 12 декабря 2023
Ответ дляSo_so
В других коллективах тоже сложности?
Вы не из Киева?
В других коллективах тоже сложности?
Вы не из Киева?
Щоб зрозуміти що в школі, звернулася до класного. З Києва. Інших колективів не має. На гурток ходимо, але там ті ж однокласниками. Тобто, тей само колектив