Снегурочко• 13 декабря 2023
Посоветуйте низкоуглеводное меню. Может книга есть такая
Невловимий Джо• 13 декабря 2023
Найдієвіше меню, це коли ви написали його собі самі, на тиждень вперед. І врахували кількість і білків, і жирів. Зараз в інтернеті є інфа як розрахувати норму бжу. Розрахуйте білки і жири по нормі, вуглеводи розрахуйте десь 1-2 на вагу = добова норма. Просто меню з інтернету це що таке взагалі. А якщо воно по білкам або жирам не підійде і ви все одно будете набирати вагу, або наробите проблем із шлунком через перебір білку? Скачайте програму для підрахування бжу, розрахуйте свої індивідуальні норми і самі зробіть меню з того, що звикли їсти (якщо це не одна ковбаса, хліб та цукерки)
Укр_жіночка• 13 декабря 2023
низкоуглеводку прекрасно чат жпт расписывает по вашим требованиям, меню хоть на день, хоть на месяц