Забрызжу ядом• 13 декабря 2023

Як вивезти авто за кордон? На кого потрібна довіреність?

Чоловік за кордоном. Дружина водити не вміє, права є, але старого зразка і на дівочому прізвищі.
Яким чином можна перевезти авто? Власник - чоловік, авто куплене у шлюбі.
Якщо його поведе стороння особа у супроводі дружини - чи можна оформити довіреність на дружину, але за кермом буде ця стороння особа?
Чи потрібно змінювати права дружині ?
Леннон_Жив!• 13 декабря 2023
))))))
Вообще не факт• 13 декабря 2023
Уверена что тут вам ответят 100% правильно.

Служба «Довіра» Державної прикордонної служби України
+38(044)527-63-63 (цілодобово)
1598 (для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого та мобільного зв’язку на території України)
ЖующаЯКонфету• 13 декабря 2023
Удалено администрацией...
Хачапууури• 13 декабря 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Удалено администрацией...
Не має бути , вивезе без проблем, а ваша жаба залишиться з вами 🐸
ЖующаЯКонфету• 13 декабря 2023
Ответ дляХачапууури
Ну-ну, хай везе😂
автор Забрызжу ядом • 13 декабря 2023
Ответ дляВообще не факт

+38(044)527-63-63 (цілодобово)
Дякую !
Хочу барабульки• 13 декабря 2023
Автор, есть прекрасная женщина-водитель, которая перегоняет авто за границу. Если хотите, дам контакт.