Нульовий сантиметр• 13 декабря 2023
Фиолетовая краска для волос
Подскажите в какой фирме есть? Надо чтоб смешивать краску от оранжевого тона
Застряла• 13 декабря 2023
Є окремо просто фіолетовий барвник, його додають в фарбу. Здається у всих популярних фірм фарб є
Нульовий сантиметр
• 13 декабря 2023
Ответ дляЗастряла
Спасибо, попробую найти
КоКоКоКоКоКо...• 13 декабря 2023
Фіолетова фарба це колір ’ божоле ’ баклажан 036-037 Є майже у всіх фірм, навіть недорогих(’Рябина’’ Acme)’ Але я зафарбовую сивину на темному волоссі, як буде на рижому- хз Все-таки краще до майстра
Нульовий сантиметр
• 13 декабря 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Меня интересует не бытовые краски