жижифреймут• 13 декабря 2023
Взяла великі цілі і аж дурно мені, голова крутиться, сил немає
Заробляю гроші, багато працюю
Прибігаю додому їжа, діти, школа, Дз.. всіх вклади спати
Щось роблю то до 1 ночі, бо немає часу іншого
Там ракета летить.. вже не до сну
Себе почуваю дуже втомленою, хоч мені 35
Там ракета летить.. вже не до сну
Перша скрипка• 13 декабря 2023
Ответ дляПринцепесочка
Ага, уже наслышана и вещи воруют
Или нужно стоять над ней, чтобы никуда не лазила и только серединку мыла.
Присутствие чужого человека, это уже дискомфорт
У меня 5 лет убирает женщина, поверьте мне, я замечу даже если будет сдвинут свитер или джинсы в шкафу)
Ну и убирает она только санузлы и поверхности
ПоЗиТиВнАя• 13 декабря 2023
Я минулий рік там відмахала на двох роботах, дитина на мені гуртки, їжа, тривоги в паркінг. Ніч не спиш потім біжиш як сайгак зранку на першу роботу😭 на біфрені весь час. Втомилась жити не хотіла, одну роботу кинула грошей менше але спокою більше, кайфую.
Майструю крила• 13 декабря 2023
Ответ дляжижифреймут
Нормально
Але в мене пунктик - ніяких чужих людей вдома(
Ну то підіть до психотерапевта, раз не варіант, щоб до вас хтось прийшов помити підлогу, йдіть хай вам помиють мізки
Майструю крила• 13 декабря 2023
Ответ дляПринцепесочка
Ага, уже наслышана и вещи воруют
Де ви таких находите?
Повно чесних, відповідальних і працьовитих людей, які все роблять легко і з посмішкою
Глас_Народа• 13 декабря 2023
Розумію , теж так часом роблю
Беру 3-4 проекти, аж мозок закипає, але це має приємні бонуси:
- багато заробляю
- немає часу і сил думати про ПЗДЦ , в Україні
- так сплю, що ракет не чую
побутові питання делегую: прибиральниця, готова їжа, тощо
- багато заробляю
- так сплю, що ракет не чую
Фоточки нема• 13 декабря 2023
Це ненормально так існувати. У вас рухне все здоров´я так що не оговтаєтесь. Ви заробляєте тисячі доларів? Якщо ні - думайте, що змінити під себе.
Бритоножка• 13 декабря 2023
Ответ дляТріль!
Вот не верю я в эти басни. Совсем. Либо не так много денег зарабатываете, либо банальная жадность и не любовь к себе.
Аналогично. Помощница очень разгружает быт.
Принцепесочка• 13 декабря 2023
Ответ дляМайструю крила
Де ви таких находите?
Я не нахожу, мне чужие в доме не нужны. Это мне знакомая рассказывала про домработницу, да и так слышала по жизни, что воруют и что скрытые камеры ставили, чтобы засечь воровство.
Майструю крила• 13 декабря 2023
Ответ дляПринцепесочка
От жодного разу в житті не чула, щоб щось поцупили
Вилосипедниця• 13 декабря 2023
Ответ дляжижифреймут
Вони мені ще нерви потріпають
Мол в школу не хочуть
Зроби їм вихідний
Ниття на годину
Мол в школу не хочуть
Зроби їм вихідний
Ниття на годину
Дивні у вас нерви
Ну не хочуть ну і що
Поспівчували і хай не хочуть
Але йдуть)
Ну не хочуть ну і що
Поспівчували і хай не хочуть
Але йдуть)