Яна7878• 14 декабря 2023

Виробник кухонь Київ

Добрий день
Поділіться контактами виробників кухонь в Києві та області , тільки таких що не здеруть в три дорога , знаю є такі що беруть відсоток від вартості кухні. Дякую
Життє Бентежне• 14 декабря 2023
зарабатывать же люди должны как то и сотрудникам з п платить

пАлАвинкА• 14 декабря 2023
Будьте обережні при виборі, бо самозайнятий майстер може кинути наполовину зібране (поїхати закордон, мобілізуватися, тощо). При цьому ніякої відповідальності не понесе. Маємо купу таких історій (меблі, двері, тощо) - а потім доробляти ніхто не хоче за кимось і це зрозуміло.
При виборі ще потрібно бачити вживу вироби, зроблені виконавцем і мати фізичне його місце роботи (цех, салон), а не тільки Віяр.
vinika• 14 декабря 2023
Вияр базар, дайте задание, вам просчитают мастера
пАлАвинкА• 14 декабря 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Це одна із ланок - більшість проти корупції, але хочуть придбати у тих, хто не платить податки) так дешевше) Хто любить гострі емоції - може розважатися. Працюю у дизайні інтерʼєрів - щотижня бачу купу історій від колег, коли обраний клієнтом майстер по пів року нічого не віддає, або таке, що із серії «очікування-реальність».
Залізний занавіс• 14 декабря 2023
Віяр
Рву и мечу• 14 декабря 2023
Замовте модульну, фабричну
Сегодня я не я• 14 декабря 2023
Ответ дляvinika
Мені так ніхто і не порахував :(
Сегодня я не я• 14 декабря 2023
А який бюджет і метраж?
lena_pog_• 14 декабря 2023
напишіть мені в повідомлення. Дуже класно зробив кухню

Волшебная палочка не для всех• 14 декабря 2023
Ответ дляlena_pog_
Покажите вашу кухню интересует как сделан цоколь и верх в кухне