Непереможна• 14 декабря 2023
Киста яичника в 40лет
Дівчатка, привіт. Чи траплялися у вас кісти яєчників в 40років або пізніше. Інтернет пише, що після 40 тільки лапароскопія.
Непереможна
• 05 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
В общем пойду к врачу, послушаю... очень боюсь((
А вам когда на УЗИ?
В кінці тижня йду. Я вас розумію, ви занадто емоційна, Я теж така, не переживайте, я за останні три роки стільки нервів з´їла, дуже жалію. Хвороби у всіх, нам просто здається, що наші найстрашніші. Дайте собі спокій, поки ви зберетеся на операцію, вона може ще й зникнути... І таке буває....
сказочное_Бали• 05 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
Разве такое возможно? Я так верила, когда на прошлом УЗИ она уменьшилась и сегодня такая новость, что стало больше(
Непереможна
• 05 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Ви узд в одному місці робили? Як це прокоментував уздіст, у нього на практиці мали ж бути випадки?
Непереможна
• 05 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Я недавно тут читала в одній із тем, що кіста спочатку давала ріст, а потім зникла
сказочное_Бали• 05 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
Да, в одном....узист не комментирует, пишут что видят и все...все к врачу так сказать
сказочное_Бали• 05 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
А где такая тема?
Непереможна
• 05 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
А где такая тема?
Ой, Я навіть не знаю, тут на советчиці...
Я мабуть вже всі перечитала
. І ви створювали тему здається, по змісту впізнала
Я мабуть вже всі перечитала
сказочное_Бали• 05 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
Я мабуть вже всі перечитала
Да, я создавала тему....и УЗИ там выкладывала
сказочное_Бали• 06 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
якщо фолікулярна-вона сама розсмоктується за декілька циклів. КОК, мірена чи дюфастон не потрібні. якщо вам це нав*язують-шукайте іншого гінеколога. мені 42. була функціональна кіста(не перший раз) 12 см. за 6 циклів зникла
Вы делали каждый месяц УЗИ, она уменьшалась?
Біле пальто• 07 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Робила кожного місяця.фолікулярна зменшувалась з кожним циклом, ендометріоїдна ні
сказочное_Бали• 07 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
У меня непонятная ситуация, обнаружили кисту в декабре, была задержка, я сделала УЗИ, функциональная киста, после месячных снова УЗИ в январе, чуть уменьшилась, следующий цикл, вот сходила на УЗИ, она больше .. как так не понимаю(((
А вам такую большую, 12 см, не лечили ничем? Удалять не говорили?
Біле пальто• 07 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
фолІкулярнІ кІсти адекватнІ гІнекологи не ЛІкують, нІякІ не дюфастони І т.п. затримка буде-якщо кІста є. це означає-що у вас знову не було овуляції. здайте аналізи, перевірте щитовидку і пролактин-вони дають відсутність овуляцій. хоча в рік у жінок в нормі декілька циклів, коли немає овуляцій
сказочное_Бали• 07 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
Пролактин и ТТГ в норме, задержка была в декабре, когда обнаружили кисту, следующие месяные пришли во время и обычные (в декабре после задержки были очень обильные и болезненные,), надеялась что киста уйдет, а она сначала стала меньше , а сейчас опять больше ...не понимаю почему так...
Біле пальто• 07 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
тому що в цьому циклі не було знову овуляції
сказочное_Бали• 07 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
Ага, вот так ...все возможно, мне через месяц 46....то есть возраст конечно интересный, всякие перестройки....что ж теперь делать ..
Біле пальто• 07 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
приймайте омегу, вітамін Д, групу Б і магній на постійній основі
сказочное_Бали• 07 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
Вит д постоянно пью, омега пропивала, вот Вит гр В да, можно попить....а магний не слабит, не могу пить
Біле пальто• 07 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
а ви яку форму магнію п*єте? є такі, що послабллють конкретно)
сказочное_Бали• 07 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
Та вот вообще боюсь его пить, чтоб не слабило))
Біле пальто• 07 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
беріть малат, сама його п*ю) чоловік також має такі ’приколи’, я п*ю три таблетки на добу(норма) чоловік п*є дві-все добре)
сказочное_Бали• 07 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
А какой именно берете, модно ссылку или фото?
Біле пальто• 07 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
якщо Вам не підійде, я у вас його куплю
сказочное_Бали• 07 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
якщо Вам не підійде, я у вас його куплю
Спасибо, почитаю
Біле пальто• 07 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Спасибо, почитаю
приймайте магній наніч і будьте здорові!
сказочное_Бали• 09 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
Автор, как ваши дела). Поделитесь что ли позитивом)))
Непереможна
• 09 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Так як і ваші.... Кіста на місці..
28мм.я так розумію, вона і не зменшувалася толком, ці пару мм це похибка узд..
сказочное_Бали• 09 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
Так як і ваші.... Кіста на місці..
А пишут функциональная?
Я была у гинеколога сегодня, у другого, гинеколог эндокринолог, осмотрела, посмотрела УЗИ, посмотрела сама УЗИ, короче, надо попить Линдинет 30...чтоб помочь уйти кисте, ее слова...
сказочное_Бали• 09 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
Так як і ваші.... Кіста на місці..
У меня 7 см....
Непереможна
• 09 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
А пишут функциональная?
Вони вже зараз не пишуть яка, пишуть просто кіста... Я так розумію, що узд і МРТ не можуть точно встановити вид кісти. Тільки патоморіологічне дослідження. Ну як би знімають з себе відповідальність.. Лікар Вам що каже, скільки можна спостерігати такі кісти у нашому віці? Я не знаю, що маю робити, моя невизначеність мене саму дратує. То думаю бігти на операцію, то хочу трошки зачекати....
сказочное_Бали• 09 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
А вы только на УЗИ ходили, а к гинекологу с результатом УЗИ?
Доктор мне говорит, что надо попить три месяца коки...якобы на них должна уйти киста.