Непереможна• 14 декабря 2023

Киста яичника в 40лет

Дівчатка, привіт. Чи траплялися у вас кісти яєчників в 40років або пізніше. Інтернет пише, що після 40 тільки лапароскопія.
автор Непереможна • 09 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
А вы только на УЗИ ходили, а к гинекологу с результатом УЗИ?
Доктор мне говорит, что надо попить три месяца коки...якобы на них должна уйти киста.
Мій гінеколог каже, що може навпаки дати ріст, а якщо фолікулярна має пройти сама
сказочное_Бали• 09 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
Вот и кому верить?...мда....даже не знаю что сказать....и что делать....но боюсь что не попробуешь не узнаешь....по сути каждый месяц УЗИ, если через месяц на коках уйдет, то можно дальше и не пить?
автор Непереможна • 09 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Я пити коки не буду однозначно, у мене тиск, Я на таблетках щоденних, коки навпаки підвищують ризик інсультів і інфарктів. Від них жене тиск, Я і так його контролюю ледве....
сказочное_Бали• 09 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
Вот ещё вспомнила, врач сказала что до трёх месяцев надо постараться с ней разобраться, чтоб ушла киста...я сама очень боюсь коки...но и кисту 7 см боюсь (((
автор Непереможна • 09 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Ну.... тут вам вирішувати, обдумайте добре.
сказочное_Бали• 09 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
А скажите пожалуйста, сколько месяцев у вас уже киста? И врач ваш получается коки не назначали, говорить просто наблюдать каждый месяц?
автор Непереможна • 09 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
В листопаді виявила, грудень, січень, лютий кожен місяць моніторю. Розміри перші 2місяці 31мм, потім 25мм, зараз28мм.
сказочное_Бали• 09 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
Вот зараза такая....столько нервов от этой кисты....
Не знаю даже, что думать и что делать ...
Я спросила врача, она сказала что ща короткий курс побочных не будет ...а там конечно кто его знает как будет...
сказочное_Бали• 10 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
Вот ещё момент ... допустим если удаляют кисту, то потом опять же назначают коки на несколько месяцев...после операции.... получается тупик
автор Непереможна • 10 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Ну так((((Але то здається при ендометроїдних кістах тільки.. Я не знаю, що то за кіста, боюся онко пропустити. Деякі погані утворення виглядають на узд абсолютно нормальними. Тут як на пороховій бочці
сказочное_Бали• 10 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
Хорошо, так а что говорит ваш врач, ещё наблюдать? Сколько можно наблюдать?

Я была у двух гинекологов и оба назначают коки на три месяца, но разные
автор Непереможна • 10 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали

Лікар каже, що здати на гормони, онко маркери, але мені не має сенсу, бо від гормонів я відмовилася, та і вона каже, що не факт, що вони щось змінять. Гормони можуть дати ріст. Дистрептаза мені не допомогла. Лікар каже, ще можна трошки почекати...
сказочное_Бали• 10 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
Так а что даст анализ на гормоны? Онкомаркеры то понятно, может их сдавать есть смысл? Мне правда не назначили сдавать...дистрептаза и мне мимо, как и фортиназа...а как долго ждать ещё можно? Моя так сказала, до 3 мес...
автор Непереможна • 10 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Онкомаркери теж 50на50)))) Бізнес... Остаточна відповідь -гістологія...
сказочное_Бали• 10 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
То есть все сходится на операции? Кстати месячные у вас с чистой идут обычно? И вообще вы не чувствуете? Я блин о ней все время думаю(
автор Непереможна • 10 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Перед місячними мазня, але у мене була конізація пів року тому, тому не знаю..
За гістологією остаточна відповідь, а робити операцію чи ні, це залежить від самої жінки. Я особисто іпохондрик і мушу це признати, довго не люблю спостерігати... З шийкою так само, цитологія показує одне, кольпоскопія друге, і тільки гістологія дає остаточну відповідь. Ви читаєте теми і бачите, що спостерігають жінки і не паряться. Я парюся, ви паритеся, таким як ми краще видалити.... Ну це Я висловила свою думку...
сказочное_Бали• 10 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
Да, Я читала темы , но в основном кисты уходили после месячных или уменьшались ...или опять же пишут, пили коки несколько месяцев...в инете нашла что даже месяц и киста уходила ...
Я просто боюсь, что после операции тоже назначат коки...на несколько месяцев...то есть и операция и коки....
автор Непереможна • 10 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Ну... Попробуйте коки... Але у вас велика кіста і вік 40+....Я б на вашому місці ще місяць почекала, якщо не пройде, або зменшиться лише на 1см , видалила і усе. Можливо після операції вам і не треба буде гормонів, у вас вік пременопаузи, гормони самі вже потихеньку стихають.
автор Непереможна • 10 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Моя не збільшується, але я вирішила ще місяць чекаю, максимум два... Далі буду з нею прощатися.
сказочное_Бали• 10 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
А вы МРТ не думали сделать, посмотреть кисту?
сказочное_Бали• 10 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
Я вот не знаю, как поступать, правда...
Дело в том, что коки надо начинать пить с 1 дня цикла, а УЗИ делать на 5-10 Дц...то есть по сути не получается посмотреть не начав прием(((
сказочное_Бали• 10 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
А на всех УЗИ пишут тонкостенное и прозрачное наполнение?
автор Непереможна • 10 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
За мрт думала, але з контрастом вище 5000грн, я вже фінансово не тягну, то операція, то мазки і кольпоскопія шийки кожні три місяці... Мрт з контрастом не завжди показує 1а стадію, по шийці точно.. По яєчниках, не знаю, чи показує. А узд пишуть по різному, у мене тонкостінне анахогенне утворення. Я вам вже писала про це.
автор Непереможна • 10 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Ой, не тонкостінне, а аваскулярне анахогенне, так вроді
сказочное_Бали• 10 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
Я поняла, мне не словах сказали тонкостенное и прозрачное наполнение...
В общем я не знаю , что делать, уже голова пухнет...этот гинеколог мне назначила Линдинет 30

Я конечно очень боюсь принимать и кисты боюсь...чудесное состояние

Вот нашла отзывы
https://irecommend.ru/content/lindinet-30-izbavil-...
автор Непереможна • 10 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали

Вот нашла отзывы
Я думаю, що вона і без лікування пройшла б У неї, тому що була функціональна. У мене був випадок кісти 45мм два роки тому. Знайшли на мрт випадково. Скільки була вона в мене, не знаю, бо останнє узд робила десь 7міс.до мрт, все було тоді норм. При місячних Я відчула простілюючу біль в яєчника, яка віддала на задній прохід..Я в туалет а там, перепрошую, вийшла якась плівка ніби.... Я пішла на узд, нічого вже не було... Ось така історія... Ніякі свічі і ліки не приймала навіть...
сказочное_Бали• 10 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
Я была уверена, что в первый цикл после задержки/обнаружения кисты она у меня выйдет, так как были очень болезненные месячные , обильные и выходили вот как вы сказали такие пленки серые ...но увы
сказочное_Бали• 11 февраля 2024
Ответ дляНепереможна
Ой, ещё мысли , а Утрожестан вам не предлагали ?
автор Непереможна • 11 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Мені лікар загальним терміном сказала, що можна гормони, але я зразу заперечила. Вона не дуже наполягала, сама признала, що можуть спровокувати ріст. У мене гіпертонія, то взагалі не наполягала, розуміє ризик. Утрожестан у вигляді свічей мені рекомендувала гінеколог онколог, коли мені знайшли ендометріоз шийки матки. Хоча при дисплазії гормони теж не бажано. От і замкнутий круг. Я нічого не приймала, і якщо колись доведеться, це буде ну прям крайній випадок. Коли приписують гормони, треба перевірити на всі хронічні захворювання, бо за свої ж гроші можна нашкодити.
автор Непереможна • 11 февраля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Я теж дуже переживаю, повірте, але ви щось прям ще більше як я. Заспокойтеся, прийміть рішення. Ви прочитали багато коментів, і бачите, що у кожного своя ситуація. Можливо вам допоможуть гормони, ви теж не маєте робити так як кажу Я або хтось інший. У мене свої причини їх не приймати, Я просто пояснила вам, як би діяла на вашому місці. Але це лише моя думка і не більше. Зараз вам потрібен спокій,це найголовніше