Леся Українка• 14 декабря 2023
Чекап аналізи - що здавати і де краще? Хелп
Які аналізи краще здати для чекапу? Хочу перевіритися - для себе для профілактики) Де порадите здавати? Щоб і економно але і зробили нормально...
Доктор Хаос• 14 декабря 2023
Сінево - там багато аналізів і є пакети прям для чекапу) А ще у них бонусна програма запустилася і вертаються гроші за аналізи - подивіться почитайте у них
Леся Українка
• 14 декабря 2023
Ответ дляКто крайний?
Який ваш вік?
яке значення, в цьому випадку, має вік. 35)
мистерЛяпсус• 14 декабря 2023
К этим анализам добавьте ферритин, вит д, глюкозу, гликированный гемоглобин. В диле можно сдать, до конца декабря -20% скидка по промокоду ANC20.
Доктор Хаос• 14 декабря 2023
Я зазвичай в сінево роблю - зак, сечу, вітамін Д, феритин можу ще і на щитовидку аналізи)
Коли мовчу- приємна жінка• 14 декабря 2023
Подивіться в сінево підписки. Якщо треба аналізи більше ніж на 1000 грн - то там 20% знижка рахуйте миттєво буде)