14 декабря 2023

Киста яичника в 40лет

Дівчатка, привіт. Чи траплялися у вас кісти яєчників в 40років або пізніше. Інтернет пише, що після 40 тільки лапароскопія.
показать весь текст
Свисток ля-минор 14 марта в 01:19
Ответ дляНепереможна
Ну получається так... Я ходила на якесь новіше 3д узд. Перша лікар писала анахогенне утворення, а тут написали гіпоехогенне. А вашій подрузі скільки років?
ніяких бадів собі не самопризначали часом? вітаміни всякі?
навіть приймати колаген і омегу - може раптом стимульнути
автор Непереможна 14 марта в 09:35
Ответ дляСвисток ля-минор
народжуйте
Оо, ні. Вагітність в мої плани не входить. Боюся, аби не переродилася кіста, от і не знаю, що робити.
Свисток ля-минор 14 марта в 15:18
Ответ дляНепереможна
Оо, ні. Вагітність в мої плани не входить. Боюся, аби не переродилася кіста, от і не знаю, що робити.
пошукайте в інсті https://www.instagram.com/nutri_julie/ - в неї багато знань щодо того як рішати подібні питання
автор Непереможна 14 марта в 15:38
Ответ дляСвисток ля-минор
пошукайте в інсті https://www.instagram.com/nutri_julie/ - в неї багато знань щодо того як рішати подібні питання
Дякую)
САМ_ТАКОЙ 18 марта в 02:10
Ответ дляНепереможна
Лікар УЗД сказав, що фолікулярна
ірунда
вона лопне сама
еіяке лапаро вам ее потрібне
сказочное_Бали 27 марта в 19:43
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
ірунда
вона лопне сама
еіяке лапаро вам ее потрібне
У меня не лопнула за 2 цикла....
сказочное_Бали 11 апреля в 20:29
Ответ дляНепереможна
Дякую)
Здравствуйте! Как ваши дела? Что решили делать?
автор Непереможна 11 апреля в 20:47
Ответ длясказочное_Бали
Здравствуйте! Как ваши дела? Что решили делать?
Здраствуйте, цього місяця не ходила на узд. Вирішила пропустити. Піду після цих місячних. Поки невизначеність.... Якщо нема росту, то планую спостерігати раз у 2-3місяці..паралельно спостерігаю за шийкою. Може якщо треба буде все викидувати, то одним махом. Зараз вирішила навести порядок з зубами, бо з гінекологією запустила там усе) ви як?
сказочное_Бали 11 апреля в 23:04
Ответ дляНепереможна
Здраствуйте, цього місяця не ходила на узд. Вирішила пропустити. Піду після цих місячних. Поки невизначеність.... Якщо нема росту, то планую спостерігати раз у 2-3місяці..паралельно спостерігаю за шийкою. Може якщо треба буде все викидувати, то одним махом. Зараз вирішила навести порядок з зубами, бо з гінекологією запустила там усе) ви як?
Спасибо что ответили! Я пропила 2 цикла линдинет 30, хочу попасть на УЗИ и к врачу, хотелось бы отменить гормоны. Ну надеюсь на это ..я на них спать все время хочу, просто ужасно, как в беременность