Щаслива Я• 14 декабря 2023
Розкажіть як ви справлялися з бажанням, коли ваш чоловік захворів
Бажанням сексу та уваги. Якщо чоловіку довго неможна чи нема сил займатися коханням.
Щаслива Я
• 14 декабря 2023
Знаю що чоловіки ходять до інтим масажів, коли їх жінки не можуть.
Уси Пуси• 14 декабря 2023
Бажання до людини,якій погано? Авторе, це якесь збочення, відтрахати кволого/ нещасного/ слабшого, здійснити акт насилля
ПироженкА• 14 декабря 2023
а что прям не в терпёж?для вас это главное в жизни или вы зависимы?
Щаслива Я
• 14 декабря 2023
Ответ дляУси Пуси
Ні) мій мені зраджував і не ревнує, а я не знаю що робити, сама себе так не вдовільню як то можна з чоловіком.
Уси Пуси• 14 декабря 2023
Ответ дляЩаслива Я
Ви хочет йому помстится , і зробити так, щоб він помер прямо на вас?
Задираю носа• 14 декабря 2023
Ответ дляЩаслива Я
Мой бывший муж ни на какие интим-массажи не ходил
Щаслива Я
• 14 декабря 2023
Ответ дляУси Пуси
Тяжко знайти іншу людину якій б довірилась 😢
Анонимус Я• 14 декабря 2023
Бажання сексу і бажання уваги це дві різні речі. Бажання сексу знімається мастурбацією. Бажання уваги - це вже набагато глибша річ. І питання зовсім не у сексі
Напланетянка• 14 декабря 2023
Мой когда болеет, то его лекарство это я и секс) лежит, помирает- но у писюна свои планы на жизнь 😂😂
Швабристка• 14 декабря 2023
Захворів то не на довго. От коли ти одна взагалі. Ото біда. Особливо в овуляцію. Хоч по стінах лазь
Хтомолодець? Я!• 14 декабря 2023
Ответ дляЩаслива Я
в смысле вы ищете с кем бы изменить, но просто не можете найти подходящего?
Щаслива Я
• 14 декабря 2023
Ответ дляНапланетянка
Ну острая боль в анусе изза тромбоза не способствует интиму 😬😅
Щаслива Я
• 14 декабря 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Типа того. Ему все равно. Он мне летом признался что ходил в интим салоны, когда я уезжала с ребенком от него с ночевкой или когда меня накрывало от депрессии весной.
Напланетянка• 14 декабря 2023
Ответ дляЩаслива Я
Наверное это очень неприятно. Но если б была ситуация что мой не может, то делала б как сейчас уже почти два года- порно фильмец, верный друг вибратор под боком. Сколько еще так продержусь-неизвестно)
Сусідка знизу• 14 декабря 2023
у нас такого не бывает. у мужа секс - лекарство от всех болезней
Аленький носочек• 14 декабря 2023
Ответ дляУсміхайлик
Холодный душ, взрослая игрушка. Да могу и просто потерпеть
Прям холодний? Це ви так закаляєтесь?
Усміхайлик• 14 декабря 2023
Ответ дляАленький носочек
Прям холодний? Це ви так закаляєтесь?
Обливаюсь периодически.
Ку ка ку ка ку• 14 декабря 2023
Мій чоловік не хворіє, але в мене немає сил і бажання взагалі.
Смячиком• 14 декабря 2023
Ответ дляЩаслива Я
Сколька вам лет