Мастер Пис• Изменено 14 декабря 2023
У кого смартфон Google Pixel
Как вам? Довольны? Какой у вас? 6, 7..
Какие минусы?
Незламна• 15 декабря 2023
У мужа, какой не знаю… надо менять.
Он доволен. Но он ярый противник яблока. Хотя меня он на яблоко присадил.
Покупали с ним одновременно. Я свой ребенку отдала, работает исправно, нет никаких проблем. У мужа глючит и делает ему проблемы.
Новый тоже будет брать пиксель.
3@йk@• 15 декабря 2023
у брата пиксар, в восторге, купил второй. камера шик на автомате даже. минус одна карта
Телячі ніжноСті• 15 декабря 2023
У меня правда еще 4хл взяла на ,,пробу’ пользуюсь два месяца, нравится.Изначально хотела Айфон ,не жалею, хочу теперь модель поновее
Мамина корзиночка• 15 декабря 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
чимось він кращий за андроїд чи айфон, на вашу думку?
Ответ дляМамина корзиночка
Це не пояснити. Треба спробувати пиксел щоб зрозуміти. Я спробував 3-й і після цього інші телефони мене не цікалять. Голий андройд, швидкий, фотокамера не гірше айфонів, а іноді краща, окрім відеозапису трохи не дотягують поки до айфона. Всі своїх підсадив на пікселі і вони дуже раді. У самого зараз 5-ка. Планую перейти на 8-й скоро.
Телячі ніжноСті• 15 декабря 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Ну Pixel,це і є андроїд ,він швидкий ,зручний ,не лагає і головне для мене чудова камера , я хотіла телефон саме з хорошою камерою , Айфон все таки не ризикнула , типу а вдруг не зайде , хоча дуже давно в мене був 5 наче задоволена була , но скажімо ціна якість , мене більше влаштували в Pixel