Яжемать Мне можно• 15 декабря 2023
Надоело от зарплаты до зарплаты. Кредитку постоянно дергать
Как зарабатывать больше? Может кто скажет секрет или просто добрые слова.
Злюсь до кипіння• 15 декабря 2023
Вчитись. Я все життя вчксь практично. Зараз 44. Вкладено багато в знання, а ще більше зароблено.
Мовчу, але хочу• 15 декабря 2023
це точно що вчитись. адже якщо некваліфікований співробітник, просто робоча конячка - то так і буде. я зараз в такій же ситуації. але вчусь паралельно..і що закрию кредитку - знову беру...бо життя проходить..а якраз коли треба і нема грошей.
Злюсь до кипіння• 15 декабря 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Не трогать кредитку и жить по средствам
Тобто плевти по течії(((
Злюсь до кипіння• 15 декабря 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Люди не розумвють, що це біг по колу без нових знань
Без QR коду• 15 декабря 2023
Не трогать кредитку!!!!! Это яма из которой не выбраться!!!! Стараться не брать в долг ни у кого.
Мовчу, але хочу• 15 декабря 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
да, але ті знаннях треба прям тоннами ’впитувати’, а коли? якщо більшість часу на роботі, аби було за що жити, іншу частину побут + відпочинок також треба. отже..на навчання зовсім трохи часу лишається. і потім..от я навчаюсь по уроках із ютубу, чи вдасться ці знання використати при прийомі на роботі нову...чи треба буде повторно проходити навчання аби отримати якийсь документ..жах короче...і весь час здається, що ти знаєш недостатньо, аби перейти в нову сферу, треба більше і більше і більше...бо будуть дивитись як на дурачка...а це знову таки час...і той же страх виходити із привичного кола...
Мовчу, але хочу• 15 декабря 2023
Ответ дляЖена аллигатора
тратить чуть меньше чем зарабатываете)
якщо хтось заробляє 12 000 то як тут менше витрачати?
Жена аллигатора• 15 декабря 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
а что делать? лезть в кредитку? искать подработку, менять работу, или жить на 12 000
Злюсь до кипіння• 15 декабря 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Ніяких Але не повинно бути. Відразу відмовки це шлях в нікуди.
Оч@ров@Шк@• 15 декабря 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Тобто плевти по течії(((
Кредитка сама не закроется
Мовчу, але хочу• 15 декабря 2023
Ответ дляЖена аллигатора
це дивлячись скільки з кредитки береш. от у мене зараз заборгованість по нії - 1/3 від зарплати місячної. це ж не багато, правильно?
а якщо заборгованість кілька місячних зарплат це вже страшно...
я до того що поки борги під котролем - все добре. головне вчасно віддавати і не давати їм рости. і тоді кредитки допомагають більш комфортно жити
Жена аллигатора• 15 декабря 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
нет, лично для меня это головняк, поэтому стараюсь не влазить в кредиты, к покупкам подхожу обдуманно, не хожу по секондам, аврорам от скуки, и т.д.
Без QR коду• 15 декабря 2023
Ответ дляЖена аллигатора
можно пробовать искать новую работу. НО! лично для меня важный пункт - это круг обязанностей в отношении к зарплате. если ты образно говоря за зарплату большую на +/- 3-5 тыс должен иметь круглосуточный стресс и крутить сальто мортале 24/7, то потом эти деньги уйдут на таблетки. я недавно вот так уволилась с работы, где платили больше. ((((
Оч@ров@Шк@• 15 декабря 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Это много. Это минус 1/3 от зарплаты в следующий месяц
Жена аллигатора• 15 декабря 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
а комфортно жить должна помогать подушка безопасности, хотя бы минимальная, тогда больше уверенности в завтрашнем дне
Тріль!• 15 декабря 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Тобто плевти по течії(((
А влазить в долги это выход из зоны комфорта, движение не по течению?))))
Мовчу, але хочу• 15 декабря 2023
Ответ дляЖена аллигатора
так у мене також обумано. от ще...хто це з кредитки бере гроші на аврори та секонди? жах якийсь.
інша справа на щось дороге брати...я от чоботи зарівські взяла нещодавно..треба і невтрималась. краще віддам поступово на кредитку, ніж якісь дешеві з секонду візьму, на які зараз без кредитки вистачає.
Ленне-Рейма• 15 декабря 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Ви все правильно написали, але у всіх є сім´я, побут, інші проблеми. Часу ніколи не буде щоб сісти і вчити роки два-три з повною гарантією що це принесе плоди.
Жена аллигатора• 15 декабря 2023
Ответ дляБез QR коду
Не обязательно идти туда где стресс круглосуточный, там обычно копейки и платят жлобы хозяева, которые экономят на количестве сотрудников и нагружают дополнительной работой за спасибо
Оч@ров@Шк@• 15 декабря 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Сапоги в кредит
Мовчу, але хочу• 15 декабря 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
ні, бо я це віддам за пару разів, а не за раз
Оч@ров@Шк@• 15 декабря 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Так и в новые долги влезете
Без QR коду• 15 декабря 2023
Ответ дляЖена аллигатора
у меня была другая ситуация. я выходила в знакомый коллектив. а тут - здравствуй жопа, новый год!)))) людей мало, задач много..
Мовчу, але хочу• 15 декабря 2023
Ответ дляЖена аллигатора
щоб ту подушку зібрати треба у всьому собі відмовляти. я рік РІК (!!!!!) жила тільки працею і їжею і у батьків в хаті, щоб оренду не платити. їла, працювала та спала і все. нікуди не ходила, не жила можна сказати, а існувала..аби заробити ту подушку...а потім війна почалась і що? мене могли вбити відразу ж, і пощастило виїхати звідти. виходить що можна і даремно так збирати...а жити коли? а 2 тищі в місяць відкладати ужимаючись це звісно таке собі в наш час - багато не назбираєш, і інфляція з’їсть
Мовчу, але хочу• 15 декабря 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Так и в новые долги влезете
так кредитки так і працюють - віддаєш, береш, знову віддаєш, і знову береш..це їх принцим роботи. інакше нащо вони взагалі треба? щоб було?