Творог для розжига• 15 декабря 2023
Моя шкіра. Макіяж. Які ваші перші думки, коли ви на неї дивитесь?
Цікаво почитати.
Скокмоно - стокнуно• 15 декабря 2023
Ответ дляБавовнятко
а какой производитель умывалки, геля от акне и выравниватель цвета?
Не скажу.
Та никада в жизни• 15 декабря 2023
Ответ дляМальдивирую
Гинеколог+косметолог. Проблема решаема.
всі такі розумні🤦♀️ Автор народжувала, думаєте, не була в гінеколога?
Мальдивирую• 15 декабря 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Нахрена?
Потому что прыщики в таком возрасте это последствия. Часто гинекология и гормональные проблемы. Просто проверить, а не просто залечить кожу
Неправдиша• 15 декабря 2023
Что нужно к дерматологу и, возможно, на процедуры у косметолога, типа лазерной шлифовки и тп
Слишком неровный рельеф
Тоналки - меньше
Слишком неровный рельеф
Тоналки - меньше
Мальдивирую• 15 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
у меня взрослые знакомые лечат и гормоны и кожу. Так что да, умные
МиссКаприз• 15 декабря 2023
Идти и лечить кожу. Найдете проблему - через пол года будете с чистой кожей и тоналка таким слоем не нужна будет!
Леплю из пластилина• 15 декабря 2023
Лучше бы вместо приобретения шпаклёвки, Вы бы потратились на лечение и уход за кожей.
Леплю из пластилина• 15 декабря 2023
И ещё, Христа ради, не нужно обрисовывать губы, выходя за их контур. Ну, не выглядит это красиво.
Не гоню• 15 декабря 2023
Ох я з кілька міс тому намучилася
При чому сама собі наробила проблем з однією добавкою, яка мені й потрібна не була. Чітко з дня прийому почало сипати як підлітка. Але ж пила, бо була впевнена, що знаю як мені краще. Що це загострення і так має бути ))
Як тільки перестала, все пройшло. Потім сліди лікувала куріозином та кислотами ще
Copy-Paste• 15 декабря 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Это все легко убирается. Умывалка хорошая, гель от акне, гель на все лицо для выравнивания цвета ( нед 4-6 нужно) , и мазь на такие большие акне точечно.
У меня было хуже, мне выписали все это заграницей и и кожа стала младенца. Даже черных точек нет.
Ещё протиралку, но давно ею не пользуюсь.
Скиньте фирму
Докладальниця• 15 декабря 2023
Схоже на якесь фото з початку двох тисячних
Зараз при здоровому глузді і з мінімальними фін можливостями (а вони є, якщо на такий шар декоративки гроші знайшлись) ніхто так не робить…
Творог для розжига
• 15 декабря 2023
Дівчата, дякую за відповіді. Ще раз переконуюсь які жорстке і не толерантне в нас суспільство. Розкажу свою історію.
Маю акне з 12 роки. З цього часу почалося моє безкінечне лікування. Було все: косметика, КОКи, антибіотики, мазі, пʼявки, дієти, ретиноїди. Ретиноїди допомагали, але ефекту вистачало на 6 місяців. На жаль, мені не вдалося очистити свою шкіру до стану, який би я хотіла мати. Тому я вирішила прийняти її такою, як вона є.
Зрозуміло, що зараз присутній догляд, очищення. Це все є. Краще шкіра почувається влітку. Взимку, наразі, більше висипів.
Я ще не народжувала, можливо щось і зміниться після пологів.
Я користуюся макіяжем, бо він додає мені впевненості. Фото виклала спеціально з максимально невигідним світлом, щоб було видно всі нерівності.
Що я хочу вам сказати, коли ви бачите людину з акне, то чомусь у більшості виникає погляд, що вона за собою не доглядає. Але це не так. Акне дійсно дуже важка хвороба з якою мені доводиться жити.
Copy-Paste• 15 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
Уберите тоналку она ведь ещё хуже делает
Свій варік• 15 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
В смысле жестокое и не толерантное?! Вы спросили нас о впечатлении, мы ответили, что вам не так? Мы ж не на улице к вам ломились высказывать свое мнение, так что не надо жертву изображать
Творог для розжига
• 15 декабря 2023
Ответ дляСвій варік
Тобто, коли одна жінка іншій пише, що твоя шкіра, як батончик Лайон або смайлик ригаючий це у вашому світосприйнятті адекватно?
Свій варік• 15 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
Ну так она так и выглядит. Это анонимный форум, здесь пишут то, что тактичность не позволит сказать в лицо. Вы же за правдой пришли или нет? Или может вы хотели, чтоб мы вашими прыщами восхищались?
Завжди мало• 15 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
Ви задали питання - вам дали відповідь. Ви хотіли, щоб вам написали шо чудово виглядаєте?
Автопортрет нурофена• 15 декабря 2023
Убрать все блестящие и влажные текстуры.тональный только с матовым финишем
Таракашечка• 15 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
Автор, чи було повне виключення з раціону харчуваня солодкого і виробів з борошна. Не дієта а саме повне виключення цукру і всих продуктів що містить цукор?
І ще напишу. Мені в 20 років трішки допомогло переливання крові (брали кров з вени і кололи в сідницю), два рази робила по 10 уколів.
Из Виа-гры• 15 декабря 2023
Ответ дляКнопус
Я когда прихожу к косметологам, то все сразу говорят, что сразу видно кожу, которую не мажут тональным кремом.
Покажите
Творог для розжига
• 15 декабря 2023
Ответ дляСhanelKa
Що Вам треба змінити тональний на матовий, про акне вже Ви написали, тут тільки лікування
Матовий тональний залишається матовим перші 30 хвилин. Далі вже не матовий. Я можу використати пудру, але це теж тимчасово прибирає сліди. Плюс тут в мене хайлайтер.
Natalia Счастливые покупки.• 15 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
Пока вы пропьете курс изотретиноина ничего у вас не изменится. Я только так смогла спустя 20 лет вылечить кожу. А прошла всё что только можно.
Пік Антна• 15 декабря 2023
Змийте все і полікуйте шкіру, бо виглядає... пробачте, але огидно. Шкіра не рівна, бугриста, чи то родимки замазані, чи то прищі.
ВсеПроВсехЗнаю• 15 декабря 2023
Ответ дляМальдивирую
Гинеколог+косметолог. Проблема решаема.
Дерматолог. Когда уже вы все поймёте, кожу лечит дерматолог